CatWomen

Island

58 poruka u ovoj temi

Interesuje me zivot na Islandu? Ako moze neko da se javi, ko je ziveo tamo ili bio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili turisticki nedelju dana. Fascinantno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vecica, da li planirate put na Island, mene zanima koje konekcije ste gledali, kakve su cene smeštaja tamo? ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, ali kartu sam kupila preko http://wowair.is/ iz Stutgarta do Reykjavika u junu za 24.8. i platila je 137evra (ukljucen je i prtljag). U to vreme bila je i povoljna karta iy Berlina.

Plan je da za 7 dana napravimo krug oko ostrva, smestaj je rezervisan delom preko airbnb-a a delom preko booking-a, i cene se krecu od 20 evra u Reykjaviku, do 25 evra u usputnim `mestima` a najskuplji je u okolini Hofn-a 43 evra po osobi.

Vise informacija od 1 septembra :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj, nadam se da ste u toku i imate plan B.

http://grapevine.is/news/2014/08/23/breaking-news-small-eruption-reported-at-bardarbunga/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vecice, jel ste bili, jel ste stigli?

Molim utiske ako nije problem :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Takodje bih zeleo da cujem , posto planiram vec neko vreme da odletim tamo i definitivno vidim Auroru Borelis :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan svima... Imate li mozda neki savet za karte do Islanda? neki savet preko koga gledati, gde presedati? najjeftinija kombinacija i slicno... hvala vam unapred...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbrze je naravno avionom. Pogledaj sajt za visestruko pretrazivanje letova kao sto je npr

Momondo

postoji vise mogucnosti u zavisnosti od termina, avio kompanije i sl.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala za savet ;)

Iako je ovo prilicno "mrtva" tema, nadao sam se da je mozda neko isao skoro...

POgledacu momondo, thnx...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Npr. Wizzairom do Basela, pa odande na Easyjet...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao ljudi... karte za Island kupljene! Jun sledece godine,  2 karte + 1 kofer 490e...
Iz Beograda letimo Norweigan-om za Rejkjavik preko Osla (noc na aerodrom najverovatnije, let iz Bgd-a je uvece oko 9-10, a za Rejkjavik ujutru oko 7 cini mi se).
Ta pojedinacna karta je bila oko 135e...
U povratku letimo Germanwings-om, Rejkjavik - Budimpesta (presedanje u Dizeldorfu cini mi se)... cena pojedinacne karte je oko 90e...
Pored ove varijante bila je dobra kombinacija i Easy jet-om, Bgd - Zeneva - Rejkjavik, moglo je da se iskombinuje za isto nekih 220e (bez prtljaga)...
Pa ako neko planira da vidi gejzire sledece godine, eto par ideja...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja ću izgleda da ostvarim san i putujem na Island krajem marta i početkom aprila. Ako je neko bio, molim ga za apsolutno svaku informaciju ili barem neke po njemu najbitnije.

Hvala :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Danas naleteh na, po meni, fantastičnu ponudu. Wizz iz Budimpešte za Reykavik februar 2017.g. za 50epovratna! Naravno da sam odmah kupio pa ćemo videti. Koliko sam čuo februar i mart kao i rana jesen su najbolje vreme za lovljenje aurore borealis pa odosmo, još samo 292 dana!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka