ivanjuska

Marsyas hotel

34 poruke u ovoj temi

Oooo, jedva čekamo :ljubav:

Ja sam već razmatrala Bodrum za neku tamo sledeću godinu...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja jedva cekam, ja sam se ozbiljno nameracila na Alanju, ali svuda citam komentare o tim famoznim kamenim plocama u moru, tako da sam pocela ozbiljno da razmisljam i o Marmarisu...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Malo cemo da "kvarimo" temu, samo kratko...themacaaa, nemoj da te ploce pokolebaju. Takvih ploca na Tasosu, narocito u juznom delu ostrva, koliko hoces, pa ja opet obozavam to ostrvo i rado idem i na plaze (Metalia, Tripiti, Pefkari...) koje se odlikuju bas tim plocama. Kupis one paticice za vodu i problem resen..ja sam u njima hodala po plocama saleci se da su to Rimljani asfaltirali i po moru u vreme njihovog boravka na ostrvu ili sam se zezala da kao Isus hodam po vodi :D . Kada su jaci talasi, ne ulazis u vodu i cao..ili odes na neku drugu plazu. A, Marmaris svakako treba videti bar jednom.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sad si me malo ohrabrila. :) Malo imam strah zbog tih ploca jer sam neplivac, inace da mogu da ih preplivam, ne bi mi bilo problem uopste. :) Sve sam vise u dilemi i sto vise citam to sam nesigurnija sta izabrati. :) Ali da ne zatrpavamo temu, hvala na odgovoru svakako. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26318
    Ukupno tema
    877808
    Ukupno poruka