ivanjuska

Marsyas hotel

23 poruke u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Da li ima neko prošlogodišnje informacije o ovom hotelu? Ili ako zna zbog lokacije da li je bolji on ili Meli, svakako luksuz ne očekujem :D

Izmenjeno (mara90n)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

oba hotela su u blizini jedan drugog ne bas na nekoj sjajnoj lokaciji malo je uvuceno u gradu al opet blizu centra i plaze oba hotela su starija prosle godine su se u busu svi zalili na slabu hranu sto se moglo i ocekivati za cenu koju kosta sve u paketu al opet su tvrdili da im je bilo lepo i da su gazde ljubazne ja bi preporucila hotel Balim on je skuplji ima super lokaciju a i hrana je bila odlicna mada to je kod njih sve dikutabilno u zavisnosti od gazde koji preuzme hotel a to se cesto desava 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li  u blizini hotela staju dolmusi? Voze li do centra?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li  u blizini hotela staju dolmusi? Voze li do centra?

Na nekom forumu pronađoh ovaj link sa objašnjenjem kako funkcionišu dolmuši.

https://www.marmarisinfo.com/local-transportation-in-marmaris.php?fbclid=IwAR1x3ujKhZy1MsUo4YE9xLc9hNXbXCzLULPVMPQ0E1jIbFbJ0HypUP6JG08

Ali, iskreno meni ništa ne znači za sada, jer ne znam u kom delu grada se, (kako se zove deo) nalazi hotel Meli:neznam:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim daa su Meli I Marsyas jedan pored drugog. Nadam se da vozi dolmus . Jeste li odlucili gde idete?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim daa su Meli I Marsyas jedan pored drugog. Nadam se da vozi dolmus . Jeste li odlucili gde idete?

Videla sam da su blizu. Nisam još odlučila. Što se tiče Marmarisa, u opticaju mi je samo Meli:rolleyes:. Prošle godine smo čerka i ja bile u Kušadasiju, želela sam da vidim nešto novo, ali nam nešto ovaj Meli hotel ne uliva "poverenje":ranjenik:

Moguće je da se i ove godine ipak odlučimo za Kušadasi (samo da je Turska) :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo prosle godine bili u Kusadasiju. A ove smo se dvoumili izmedju Sarima i Marmarisa.  Sa Kusadasijem nema greske.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili smo se juce iz Marmarisa, bili smesteni u Marsyas hotelu u superior sobi. Soba nam je bila na prvom spratu . Bas smo zadovoljni , cisto je  i uredno . Jednom nam je promenila posteljinu za 9 noci i ocistila sobu. Dorucak je standardan , paradajz , sir ,masline, neko kuvano jaje i to je to. Soba kao soba je bila super. Postoje sefovi i u sobi i u hodniku. Baba koja je alfa i omega hotela dezura 24h ? Tako da ne moze nista da joj promakne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25949
    Ukupno tema
    865745
    Ukupno poruka