Srkee01

Yasmine Hammamet HITNO ustupanje aranzmana

3 poruke u ovoj temi

Iako ovo nije pravo mesto za ovakve stvari, s’ obzirom na situaciju u kojoj smo se nasli i jako malo vremena za bilo kakvu akciju skoro da nam nista drugo nije preostalo da uradimo. Evo o cemu se radi: Pre otprilike mesec dana moja devojka i ja posle duzeg razmisljanja i raspitivanja (izmedju ostalog dosta su nam pomogli i korisnici ovog foruma svojim postovima ) odlucili smo se da svoj dugo ocekivani odmor provedemo u Tunisu. Pocetkom Avgusta u agenciji Follow Me uplatili smo aranzman za Yasmin Hammamet Hotel Medi Golf 4* i polako se spremali za put. I onda SOK!!! Pre par dana moja devojka je na poslu saznala da njen odmor i nije bas tako izvestan. Naravno da smo pre uplate aranzmana trazili odmore i ona i ja i da je receno da nece biti problema (Septembar – “najveci broj sluzbenika je vec iskoristio svoj odmor”). Zaista ne mogu da shvatim o cemu se radi. Ako je tacno da je razlog to sto je jedna starija koleginica (koja je uzgred budi receno vec bila na odmoru u Junu) ponovo trazila odmor u Septembru - onda stvarno ljudski bezobrazluk nema granica. S’ obzirom da je moja devojka tu tek godinu i po i da je jos uvek drze na ugovoru nece smeti ni da se zali. Ja mogu da razumem da je covek relativno nov u firmi i da mu se kaze da neko vreme ni ne pomislja na odmor (sto nije po zakonu ali ajde) ali odobriti odmor pa ga onda uskratiti... Pogotovu sto i na poslu svi znaju da je aranzman vec uplacen. A to im i nije prvi put. Pre dve godine su istu stvar uradili jednoj sada vec malo starijoj koleginici. U svakom slucaju u Ponedeljak ce definitivno znati na cemu je, ali 99% da od odmora nece biti nista. S obzirom da je do polaska 13. Septembra ostalo jos deset dana, turisticka agencija zadrzava 80% ukupne cene aranzmana sto znaci da je otkazivanje istog potpuno apsurdno. Postoji mozda mogucnost pomeranja za Oktobar ali Tunis nije Egipat i vec je svezije, a i ko nam garantuje da ce i tada biti sve u redu sa njenim odmorom. Pitanje je da li bih i ja mogao da pomerim svoj odmor bas za taj period. Tako da je jedina stvar koja nam preostaje je da nekome ustupimo nas aranzman. Znaci:

Turisticka agencija Follow Me

Yasmin Hammamet Hotel Medi Golf 4*

od 13.09. do 25.09. 12 nocenja PP

Cena aranzmana po osobi je: 379evra aranzman + 63evra aerodromska taksa = 442evra

pa ako ste planirali da idete u Tunis u tom periodu a niste stigli da uplatite aranzman ili poznajete nekog takvog kontaktirajte me na mail.

Pozdrav i izvinjenje svima na ovakvom postu.

:( :( :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na stranu aranžman - kako ljudi uopšte izlaze na kraj sa bezobrazlukom te vrste?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imam jedan drugi predlog za tebe, idite kod svog lekara, ZAMOLITE GA UZ IZVESTAN ZNAK PAZNJE da vama napise kako vas je iznenada strefila neka zarazna bolest ili tako nesto, znaju oni sta se pise u takvim slucajevima, zbog cega iz opravdanih razloga ne mozete da putujete. Mislim da u takvim slucajevima moraju da vrate pare ili bar veci deo. Nisam sigurna, ali procitajte dobro opste uslove. Ova fora je upalila kod moje prijateljice koja je trebala da ide na Kubu, ali iznenada odustala...Makar probajte. POZZ

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26118
    Ukupno tema
    871113
    Ukupno poruka