pmj

Letovanje sa troje i više dece

61 poruka u ovoj temi

nea flogita-plagia, siviri, polihrono ...

sva ova mesta su porodicna sa lepim pescanim plazama i moze se naci pristojan smestaj po normalnim cenama ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moji prijatelji su tražili nešto slično,takođe sa troje dece,i prošle godine su letovali ovde:

http://www.luca.gr/en/

Oni su bili zadovoljni,možda se i vama dopadne :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na ovom linku. Deluje mi da je more dosta daleko od smeštaja. A i nisma baš oduševljen da se deca kupaju u luci.

Pozdrav.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Apartmani nisu u Kavali nego u Paliu,a to nije luka.Što se daljine tiče,piše da je 50m od plaže,nekome je to daleko,nekome nije.

Znam kada sam gledala njihove fotografije sa letovanja da mi se svidela plaža.Možda na netu ima još ponuda za Palio gde se može bolje videti kakva je plaža i šta samo mesto nudi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

И ја да се придружим тражиоцима. Моји клинци су од 15, 12,5 и 6 година (дечаци), интересовања су различита, срећом још нико не тражи дискотеке. Место треба да има обавезан гирос, бар на 2 -3 места да може да се бира, неко лепо уређено дечје игралиште, шеталиште, да није потпуно пусто. Сматрала сам да сам убола џекпот за 2013. планирајући Неа Скиони, али управо сазнах да вода и плажа често буду прљави кад су таласи, тако да ми то ремети све што сам очекивала. Волимо да идемо на друге плаже, али не сваки дан, нарочито не целодневне излете на чије припреме мора отићи драгоцених сат ипо припрема. Заиста волим да устанемо, доручкујемо и изађемо на плажу која би требало да је што ближе, по могућству до 100м. И плажа да буде пешчана или бар фина шљунковита без икаквих стена. И да је отворено море, не волим да гледам у брдо, то могу и на Кокином броду и Рибничком језеру.

Делимично смо остварили те жеље летовањем 2011. у Торонију и 2012. у Скали Мариес на Тасосу. Плаже јесу прелепе и пешчане (Беба бич у Скали, смештај нам је био близу и врло јефтин), предивни заласци сунца, а замерке старије деце су биле да им је превише пусто, да нису имали друштва, и у местима није имао гирос, бар кад смо ми били. Ми нисмо имали замерке, тако да они који имају мању децу која не зановетају могу да пробају ова два места. Имају и дечја игралишта.

Izmenjeno (sanja 71)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo u Grčku, kolima, sa troje dece, 8,6 i bebom koja će u junu imati 1,5 godina. Da li može preporuka za hotele 3* ili 4* gde bi nas primili a da nije preskupo? Ovo je poslednja prilika da učačkamo bebu u standardni smeštaj.

Pre svega nas interesuju varijante 2+2 gde ne prave problem zbog bebe.

Prošle godine je beba imala 6 meseci i u npr. hotelu Blue Delphin nisu hteli da nas prime u 2+2 sobu, kao 2+2 je max. Istina, i naše agencije pokušavaju da prodaju skupe nestandardne sobe.

Da li probati direktno sa hotelom?

Na booking.com u dosta 2+2 smeštaja nude i extra baby cot.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Прошле године смо били у хотелу Лагомандра бич, Били смо смештени у великом апартману који је зидом подељен на два дела .Али био је доста велики и простран и имао је 5 лежајева и није било скупо -колико се сећам 130 еура/дан са полупансионом.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2 odraslih+3 dece, jedno je beba- u Txeoxeniji na Atosu su nas primili u eco sobu 2+2-sva deca gratis. U Philoxenia bungalows na Sitoniji takodje u sobi 2 bed+ bunk bed, deca gratis. PP za celu porodicu 64E i 62E dnevno u julu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Зна ли неко нешто повољно за породицу са ВЕЛИКОМ децом?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dolphin beach, possidi, mada je first minute zavrsen a iznosio je i do 30%

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Гледала сам и то, и са попустом је било преко 100 евра дан.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Velika smo porodica ( 2 + 4 dece ). Letovanje nam nije nikakav problem. Deca su još mala 9-1 godine, ali vole da putuju, i to je sve ok. Jedino što sada imamo problem sa autom. Ranije smo imali auto koji je bio registrovan na 7 putnika, i nije bilo nikakvih problema. Medjutim, sada imamo auto reg. za 5 putnika. Išli bi u Grčku, ali ne znamo kako bi na to reagovali na granici. Nikada nas nigde nije zaustavila saobraćajna policija, a sad mi je baš frka. Šta bi bilo da nas zaustavi sa četvoro dece pozadi. Oni svi mogu da se vežu sigurnosnim pojasevima, i najmanje obavezno sedi u sedištu, ali opet, znam da nije po propisima. Ima li neko slično iskustvo? Dali neko zna šta bi moglo da se desi da nas zaustave u Grčkoj ili Makedoniji? Dali bi vi krenuli na put? Dajte mi barem mišljenje!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pitanje nije vezano konkretno za decu vec za saobracajne propise i putovanje kolima.

Vesna03 ima isti problem( 6oro u kolima ) pa pogledaj sta su joj odgovorili

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu baš da Vam pomognem, al mogu da pokušam da Vas nasmejem.

Svojevremeno je jedan moj prijatelj imao sličan problem, krenuo je na more sa svoje četvoro dece kolima koja su registrovana za petoro.Kada su na granici počeliu da postavljaju pitanja "kako, zašto" on je najljubaznije pitao carinika "Ajde molim te, kaži mi da su tvoja deca koje bi od njih ostavio kući?" Carinik se samo nasmejao i pustio ih da prođu.

Ovo naravne ne rešava vaš problem...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26040
    Ukupno tema
    868995
    Ukupno poruka