korifej

letovanje svake godine na drugom mestu VS. uvek u istom

70 poruka u ovoj temi

... A onda, kad se mnogo toga istraži i obiđe, nešto može i da se ponovi. :)

Samo tada ni to što si već obišao nije više ono što je nekad bilo - tako da i to staro bude "novo". i tako u krug...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko ovde nije rekao da ce svake godine na Krit.

I mi svake godine menjamo destinaciju, ali Krit je definitivno mesto na koje cemo se nekada vratiti. Za narednih 6-7 godina, sigurno ne, ali posle da. Iako smo dosta toga obisli, nismo videli sve.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ma ima krit materijala za 5-6 kvalitetnih letovanja :) ali ja hocu sve i hocu svudaaaaaaaaaaaa :) :) :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoje neke destinacije koje je vredno ponoviti vise puta jer prvi put ne mozes sve da vidis i obidjes.Pogotovo ako si istoricar po struci kao ja pa se svaki lokalitet ili muzej koji je u okolini 100 km od mesta gde letujemo mora pod obavezno obici. Ako to ne uradim veoma sam :'( .

Izmenjeno (ivana76)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moja izreka, koju sam upravo uobličio čitajući vaše komentare, glasi: 'ni jedno mesto nije vredno da se ponovo obiđe, ukoliko postoji makar i jedno mesto koje nismo obišli'. Ovo je naravno filozofska ravan. Praktično, pošto kako neko reče nema šanse da sve obiđemo, onda se desi da se ponekad i (setno) vratim na isto mesto.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Definitivo svake godine treba menjati mesto letovanja. Kad god smo se super proveli i zbog toga vratili u to mesto, nije bilo kao prvi put i nismo bili zadovoljni. Jednostavno, lepota trenutka se ne može isplanirati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesam za to da treba sto vise stvari obici, ali postoji jedno mesto u koje cu se uvek vracati.. Hurgada, Egipat. :volim: :wub:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I meni Egipat ima najlepse i najcistije more, ali toliko drugih destinacija treba posetiti i videti... zato stalno menjam, volim da obidjem sto vise mada se nekada zapitam, ako je neko mesto dobitna kombinacija tj. savrseno, zasto se ne vratriti tu i sledece godine, a onda me opet ponese avanturisticki duh i krecem u nova istrazivanja, neka mesta se ne mogu ni uporediti jer je svako lepo na svoj nacin...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nije prošlo ni mesec dana, a moram sam sebe da demantujem. Imam ponovo želju da odem na Krf, a tek sam se vratio. Obišli smo istočni i severni deo ostrva, tako da nam za sledeći put ostaje zapad i jug. Jedva čekam!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko dana mi je svejedno na kojoj sam plaži, ali veče menja stvari. Upoznam mesto za pet - šest dana pa večernji izlasci tj. šetne postaju mi dosadni. Dakle, svake godine na drugo mesto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iako bih se na neka mjesta uvijek rado vratio, život je prekratak, a ja želim toliko toga da vidim. Tako da ipak dajem prednost uvijek novim mjestima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nedaleko od plaze u Haniotiju videli delfine , nezaboravni boravak na Svetoj Gori i Hilandaru , plaza u Uranopolisu prepuna leptira,na Krfu posetili Vido inasli plocu sa dedinim imenom (sahranjen u Plavoj grobnici),plakao dok je vrsen pomen 28.06.2011,na Lefkadi bili na najlepsim plazama na Kefaloniji sada manastir Sv.Gerasima celivali mosti videli jezero Melisani divne plaze uvek drugo mesto uvek drugi predeli uvek drugaciji dozivljaj.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put sam ove godine ponovio mesto letovanja. Nisam zažalio zato što imam dvoje male dece kojima smo prošle godine priuštili prelep apartman na samoj plaži gde su se divno provodili. Ove godine je bilo još lepše i jeftinije za trećinu jer smo stari gosti. Do sada smo svake godine birali drugu destinaciju baš iz razloga koji većina navodi. Međutim, ne idete svaki put u drugi restoran, kafić ili market. Vraćate se tamo gde vam je najlepše, najprijatnije ili najjeftinije. Ipak se radi samo o letovanju, tj. odmoru. Obišao sam veliki broj svetskih metropola i turističkkih destinacija a mnoge bih voleo ponovo da vidim. I kao što je BeladdonaT citirala Heraklita da sve teče i sve se menja. Ne možeš se dva puta okupati u istoj reci.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sasvim mi je ok ako se nekom svidi neko mesto da cesto ide tu. Ja sam dve godine za redom isla na isto mesto. Nisam nesto posebno planirala gde cu ici ovog leta ali nadam se da cu negde gde jos nisam bila.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka