Senka023

Vetar u Egiptu

10 poruka u ovoj temi

Kakav je vetar u Hurgadi?Mnogi se žale da se ne kupaju u moru već samo u bazenima zbog vetra.Koliko dugo duva?Ima li pravila?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vetar je duvao svih dana naseg odmora od 27 juna do jutros kada smo uleteli u avion a verujem da je i danas tako...nista se ne sekirajte,, bolje je da duva inace bi bilo prevruce ,, a sto se mora tice ,, pisite mi kad popodne oko 18h uletite u vodu da vidite sta je uzivancija :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je vetar u Hurgadi?Mnogi se žale da se ne kupaju u moru već samo u bazenima zbog vetra.Koliko dugo duva?Ima li pravila?

MI smo bili prošle godine u Hurgadi i duvao je vjetar s vremena na vrijeme i baš nam je godilo, a kupali smo se i na bazenu i u moru naravno. Išli smo na rajsko ostrvo (izlet koji je u ponudi svih agencija i lokalaca). Na trenutak je stao vjetar, a onda jesunce došlo do izražaja još više. Tako da sve u svemu vjetar je poželjan :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Hvala vam na odgovoru.Mene brine jacina vetra jer od njega imam glavobolje.Nadam se da je blazi.Verujem da je u avgustu spasonosan.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prvi put mi je vetar smetao,3 dana je bio bas jak,kao neka pescana oluja,da je bilo neprijatno na plazi!! govorim o sahl hasheesu.rekli su mi da tamo vise duva u maju i oktobru valjda,a ovo naletelo.od peska se nisu videli hoteli u blizini preko zaliva.

ali inace,da nema vetra,ne bi se izdrzalo,govorim o klasicnom vetru u egiptu.ovo nije bilo prijatno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I dalje duva,ali zanimljivo je da cim padne mrak,vetar potpuno stane.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vetar u Hurgadi je stao,sad je uzivancija :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vetar ume da bude baš dosadan. Zato u mnogim hotelima postoje zakloni oko ležaljki. Čim na slici plaže vidite te zaklone, znajte da na tom mestu uglavnom često duva.

Iz iskustva znam da negde od Marriotta pa skoro do Granda vetar manje duva.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo malog doprinosa. Vetar zaista nije duvao u Grandu krajem avgusta i početkom septembra. Inače je bio baš jak u novembru u Sunny days El Palacio Resortu...jak je bio i u Hilton Plazi u julu pa kako su i Sunny i Plaza u Dakaru mozda više duva sa te severne strane. Tačno je uveče zna da se smiri vetar ali je bogami duvao razbijao te godine u Sunny i uveče! U aprilu u Makady Buy nije duvao krajem aprila....samo je uveče bilo baš sveže pa nije moglo da se sedi u bašti, kao ni u Sunny. Ja uvek gledam vreme i vetar na accuweather pa malo i predvide...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uz more ga ima, a u unutrasnjosti ni da "pirne".

Jedan dan svega nije duvao i osecaj je kao u Grckoj, sparina, pece i o'zgo i o'zdo :D

Zaista prija, doduse ume bas i da se razduva pa bude hladno kada se izadje iz vode ili sedi pod suncobranom - utisci iz sredine juna u Hurgadi. 2 dana je bas duvalo, toliko da je uspeo da polomi jednu palmu u resortu.

Izmenjeno (Bojan81NS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka