Zoran GM67

Kamena Vourla

21 poruka u ovoj temi

U Wednesday, February 24, 2016 at 8:51, rakel je rekao/la:

Da li u agenciji znaju da je Kamena Vourla banja?

Kamena Vourla nije banja nego ribarsko selo koje je u medju vremenu postalo prava turisticka atrakcija :D

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li si bila tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda da niko nije bio tamo na duže..

Meni se sviđa zbog izleta u Mikenu, Korint, Delfe, mogla bih opet i na Lihadonisiju...:-)..Plaza je bas bezveze, bar ovo sto se vidi na slikama i YT.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kamena vourla je jedno od onih mesta sa dusom,moji su tamo letovali godinama,ali je tacno da plaza nije neka...Inace zgodna je za izlete,i uvece je vrlo zivo,ima dosta ljudi,mahom starijih,jer to jeste banja.Narocito su lepi restorani duz setalista,specijalitet su leukomadesi.Dobro je mesto za predah ka Peloponezu,a ako neko zeli da se kupa,bolja je plaza na izlasku iz mesta,ka Atini,mada je krupan i ostar sljunak na obali a u vodi pesak,dok je u samom mestu na plazi pesak dosta tamne,skoro crne,neprivlacne boje,ima i trave,ali je voda veoma topla.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala^ !

Iz Kontikija mi za izlete spomenuse Lihadonisiju, za 10evra, tamo sam vec bila, mada stavrno jeste lepo!

I: ''može da se obilazi Termopil i muzej posvećen bici u Termopilskom klancu, može i city tour Atina. To sve naravno, ukoliko bude dovoljno prijavljenih putnika. '' U Atini sam isto bila na vise dana, tako da je ne bih vise leti obilazila u skorije vreme.

Ovo mesto mi je ipak poslednja opcija, ukoliko ne budem mogla da odem u neko u vec zacrtanih.

 

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Proveli smo deset divnih dana u Kamenoj Vurli i zasta se odmorili.

Bili smo u hotelu Sisi, polupansion i bili smo prezadovoljni.

Hotel ima predivan vrt sa palmama, voda je bila staln0 čista, na plaži je šljunak i kamenje, tako da su potrebne patike za vodu.

Sobe veoma čiste, pogled na more, cene u restoranu i baru veoma pristupačne.

Oduševljeni smo ljubaznošću u ovom porodičnom hotelu. takva usluga se zaista retko sreće

Do mesta se stiće za petnaestak minuta peške.

U mestu postoje tri velika supermarketa i puno restorana, barova i poslastičarica.

Kamena Vurla se prostire duž obale 3.5 km.

U blizini se nalaze divni termalni izvori u prirodi - mi smo posetili Afroditine izvore na oko 5 minuta kolima od našeg hotela i zaista smo uživali

Od izleta smo išli na Skiatos i ostrvo Lihadoniziju i oba toplo preporučujemo

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka