mikap

Prevoz na Rodosu: rent a car, autobus, taxi...

195 poruka u ovoj temi

Да ли је неко на Родосу изнајмљивао скутер и по којој цени? Такође, ако неко може да упореди рељеф и путеве Родоса са нпр. Крфом, Лефкадом, Кефалонијом, Критом ....

Хвала

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

putevi na rodosu su odlicni. naravno, ima par mesta gde je usko i losiji kvalitet puteva.

mnogo bolje nego na krfu. slicno rodosu je i krit. bar istocni deo gde sam vozio.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Rosbacher  Hvala na informacijama

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeeej, bas jedva cekam! :klap:

Imam pitanjce u vezi sa rent a car agencijama - da li mislite da je bolje unapred online rezervisati auto, ili tamo na licu mesta? Uzeli bismo ga na sedam, osam dana.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ups... Nekako mi je potpuno promakla ova tema :neznam:

Ali posle svega procitanog, mislim da je bolje rezervisati auto unapred. Kontaktiracemo nekoliko agencija koje ste ovde preporucili, pa cu javiti koju smo odabrali i po kojim uslovima. 

Izmenjeno (swaddle)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozz svima,

Zanima me da li je neko iznajmljivao skuter na ostrvu? Vidim da je par ljudi pitalo ali niko nije odgovorio, pa me sad interesuje da li je uopste moguce obici ostrvo lepo skuterom, ili ipak trebaju kola?

Hvalaa :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozz svima,

Zanima me da li je neko iznajmljivao skuter na ostrvu? Vidim da je par ljudi pitalo ali niko nije odgovorio, pa me sad interesuje da li je uopste moguce obici ostrvo lepo skuterom, ili ipak trebaju kola?

Hvalaa :) 

 

Moje je mišljenje da ti za obilazak celog ostrva ipak treba auto. Ako ćeš se vozati između 2-3 mesta onda bolje skuter.
Mi smo ostrvo prešišali uzduž i popreko i prešli oko 1000 km za 10 dana i zaista ne mislim da bi na skuteru to bilo praktično i prijatno.
Naravno, svi prvo gledamo ekonomski aspekt ali mislim da ako se vec ide na rodos, razlika u ceni skuter-auto nije nesto sto ce vas "spasiti" :)

Izmenjeno (Nebojsa.Zec)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li negde moze na internetu da se nadje mapa linija gradskog prevoza u gradu Rodosu? Vidim da je za gradski prevoz zaduzena kompanija RODA a za prevoz po ostrvu KTEL.

Izmenjeno (Portugalac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li negde moze na internetu da se nadje mapa linija gradskog prevoza u gradu Rodosu? Vidim da je za gradski prevoz zaduzena kompanija RODA a za prevoz po ostrvu KTEL.

Nisam baš siguran koliko je koristan taj gradski prevoz. Rodos grad je podeljen praktično na dva dela. Deo kod špica ostrva gde su plaže, hoteli, prodavnice i to je sve na 15 minuta hoda. A sam autobus ni ne može da prođe kroz te uličice.
Gradski, stambeni deo grada je veći, ali nije uopšte interesantan turistički, niti se ima šta videti.
Sve u svemu, dok dočekaš gradski prevoz, peške verovatno već tri puta stigneš gde si želeo.
 

Izmenjeno (Nebojsa.Zec)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li negde moze na internetu da se nadje mapa linija gradskog prevoza u gradu Rodosu? Vidim da je za gradski prevoz zaduzena kompanija RODA a za prevoz po ostrvu KTEL.

http://www.ando.gr/upload/files/eot/BUS.pdf

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala.

Izgleda da je ukinut taj bus za Filermos. U redu voznje iz 2014. ga ima, u ovom aktuelnom se ne pominje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Hvala.

Izgleda da je ukinut taj bus za Filermos. U redu voznje iz 2014. ga ima, u ovom aktuelnom se ne pominje.

Pa i ja bih rekla ali sam opet odusevljena sto ima ovako organizovan prevoz, ne znam da li je uopste potrebno rentirati auto? Meni je prvi put sada da idem,ovog leta..cini mi se autobusom mogu svuda ici :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pa i ja bih rekla ali sam opet odusevljena sto ima ovako organizovan prevoz, ne znam da li je uopste potrebno rentirati auto? Meni je prvi put sada da idem,ovog leta..cini mi se autobusom mogu svuda ici :)

mnogo toga mozes obaviti busom. sve glavne atrakcije su dostupne busom. naravno, neces overiti svaku uvalicu, malo selo ili zabaceni manastir, ali svakako ces dosta toga videti. u svakom slucaju posle 3-4 dana mozes ipak da se odlucis za rentiranje ako pomislis da ces nesto propustiti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

mnogo toga mozes obaviti busom. sve glavne atrakcije su dostupne busom. naravno, neces overiti svaku uvalicu, malo selo ili zabaceni manastir, ali svakako ces dosta toga videti. u svakom slucaju posle 3-4 dana mozes ipak da se odlucis za rentiranje ako pomislis da ces nesto propustiti.

Pa i to sto kazes,probam pa vidim..ma samo da odem,jedva cekam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka