mirarbi

Preporuka za dobar servis digitalnih foto-aparata u Beogradu

23 poruke u ovoj temi

Moja preporuka je servis Beodigital , jako korektni i profesionalni. Cak im je i dijagnostika besplatna ,iz mog iskustva -jednom recju PREZADOVOLJNA sam.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, i ja sam svoj aparat odnela u Beodigital na Slaviji. Za sat i po vremena su rešili problem koji sam imala, tj. odradili su čišćenje optike. Platila sam 3.000 dinara. Vrlo su profesionalni i, rekla bih, stručni. U toku dogovaranja popravke na svaki moj mail su odmah odgovarali, čak i vikendom. Sve što su rekli su ispoštovali. Sve u svemu, i ja sam, kao i Pegazus, prezadovoljna i svima ih preporučujem.

Samo da napomenem da je moj aparat u rad hteo da uzme i servis DS iz Majke Jevrosime, koji mi je Neo preporučila, ali kako nisu odgovarali na mail-ove, niti hteli unapred da kažu, makar okvirno, koliko bi popravka koštala, niti pristajali da sve urade u jednom danu, aparat ipak nisam odnela njima. Ipak, verujem da su i oni sasvim OK, obzirom da ih Neo preporučuje, a i u gore pomenutom Beodigital servisu ih kolege hvale.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ti u ulici Majke Jevrosime nisu uopšte ni ljubazni --- ja išla na vrata kod njih. Dobro je da ste našli drugi dobar servis - a gde se on tačno nalazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U TC Futura na Slaviji. Prvi sprat, lokal 32.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Treba mi preporuka za odlican servis, koji ne trazi 20000, za popravku externog hard diska! Pola zivota mi je na njemu :D:sad2:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Neko?

Koliko vidim, cene za popravku su oko 30000!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu da preporučim Help Disc kod Buvljaka (https://www.helpdisc.rs/). Oni su bas dobri u svom poslu.

Meni su spasili oko 70% sadrzaja sa diska na laptopu. Ali naravno to je sve relativno i zavisi od kvara.

I da - to kosta prilicno ali sada je stvar procene koliko su podaci vredni.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Podaci su jako vredni jer mi je tu vecina fotografija :sad2:

Hvala na preporuci!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881074
    Ukupno poruka