shmizllica

Prtljag i licni prtljag

533 poruke u ovoj temi

Nisu ni ovi moji pili dok ih nisam edukovao i snabdeo :D

Eh, znaci ipak samo Er Dzihad.

Iako je onomad AlItalia letela minibusevima sa krilima patim za onim vremenima kada smo imali 3 leta dnevno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas za odgovor. Da li su u ručni prtljag mogu uneti dva boksa cigareta? Let Transaviom za Amsterdam,iz Beograda. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cigarete nisu na listi zabranjenih stvari ali 2 boksa ne smes da uneses u Holandiju, jedan je dozvoljen. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na odgovoru..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel moze neko da mi kaze da li se tasna racuna u rucni prtljag?Mislim na tasnicu koju nosim na ramenu.Ima onaj dugacak kajs za rame.Jel mi to racunaju,jel moram da je stavljam u torbu koju nameravam da nosim kao rucni prtljag?Ne mogu kod sebe da je stavim na sediste?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Početkom marta treba da putujem Lufthanosom iz Beograda. Avion je Airbus A320. Da li neko zna kako u ovom avionu izgledaju pregrade za ručni prtljag. Da li je za svaki kofer postoji poseban odeljak ili su recimo spojeni odeljci za 3 sedista. 

Na sajtu kompanije pise da dozvoljena velicina kofera 55x40x23  a moj kofer ima dimenzije 59x40x23. Da li bih smeo da krenem sa ovim koferom ili moram da nabavim manji?

Izmenjeno (lucky_ns)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne verujem da će da ti prave problem oko tako male razlike, ali verovatno neko iskusniji može reći tačno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da odgovorim sam sebi jer ce mozda nekome biti od koristi. Kofer je bez problema stao i rekao bih da moze da stane i za centimetar, dva veci kofer. Dimenzije kofera nije proveravao niko ni u Beogradu ni u Frankfurtu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26205
    Ukupno tema
    873877
    Ukupno poruka