shmizllica

Prtljag i licni prtljag

517 poruka u ovoj temi

Jedino sto mogu da ti traze da pre skeniranja izvadis aparat iz prtljaga i da ga posebno stavis u kadicu. Ja obicno nosim tri aparata od kojih se dva direktno pune sa adekvatnim punjacima i jos posebno punjac za baterije od 1,5 V sa tri kompleta baterija za treci aparat. E tu moze da bude problem zbog broja baterija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Cao ljudi, treba mi mala pomoc. Naime, idem sa bratom pocetkom juna na Kipar preko Wizz Air-a. On je uzeo najjeftiniju kartu, a ja sam uzeo Wizz Go zbog prtljaga. U toj opciji imam onaj besplatan rucni prtljag 40x30x20 i mali kofer 55x40x23. Meni realno ne treba i jedno i drugo, poneo bih samo ranac. E sad, jel moze taj ranac da se racuna kao taj trolley bag? Posto ima vece dimenzije od 40x30x20 a manje od 55x40x23...Da mi ne naplate nesto dodatno...If you know what I mean...P.S. I gde bre mogu da se nadju tako mali ranci sa tim dimenzijama 40x30x20? ?

Izmenjeno (Marinho)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opušteno. Iako ti taj ranac deluje veće retko ili nikad ne traže da ga guraš u kalup da provere. Čak i da ti se to desi valjda ne nosiš stvar koja je kockasta i tvrda. Ako ima garderobe uguraćeš ga u ram. I  pored toga ostaje ti opcija da gabaritnu garderobu obučeš privremeno ili svežeš oko pojasa. Nejasno je koji problem vidiš jer ako imaš i drugi veći prtljag onda niko ne traži da je to kofer -može da bude i ranac

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E pa to htedoh da pitam, da li mora bas kofer ili moze i ranac...Hvala na odgovoru :rolleyes::rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije loše biti informisan pred ulazak u avion u varijanti putovanja samo sa kabinskim prtljagom. 

Šta smete uneti u avion

Bezbednosna pravila, aerodrom Nikola Tesla. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas, sasvim slučajno naletim na rančeve na akciji, 20% popusta u Tehnomaniji. Akcija traje do 12.05 pa eto ako nekoga to interesuje. 

Zaštita za laptop, usb kabal za eksternu bateriju, ide i šifra uz njega. Mislim da su mu dimenzije 35x25x15

Meni se i dizajn dopada... 

IMG_20190509_190215.jpg

IMG_20190509_190240.jpg

IMG_20190509_190331.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Biće da su dimenzije 45x35x15 a ne kao što sam napisao prvobitno, ne bi mogao stati laptop veći od 13 inča:)

Kažu treba pogledati na sajtu avio kompanije za dozvoljene mere, ima samo za kofer, ili ja ne gledam dobro. 

Video na netu neki snimak gde guraju i rance u okvire a ne samo kofere. (verovatno od aerodroma do aerodroma i od avio kompanije...) 

Ovaj je krut i ne možeš lako da ga  "zdudaš" u taj okvir. 

Nee se opterećujem, saznaću svakako:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25463
    Ukupno tema
    845466
    Ukupno poruka