black_xs

Izleti turistickim brodovima

152 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima :)

Zamolila bih nekog ukoliko zna da mi odgovori da li iz Agios Nikitasa postoje ekskurzije na Porto Katziki i Egremni? Pretpostavljam da takvi izleti postoje iz Vasilikija i Nidrija? Da li neki od brodova pristaje i na Porto Katziki ili samo na Egremni? Koliko traje zadržavanje na plažama i koja je cena bila prethodne sezone?

Hvala svima :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema iz AN...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ako idete preko agencije.Udjite u vilu Iris koju je zakupila nasa agencijs.U vili levo gledano sa magistrale ims info tabla.Potrazite vodica ima i telefon napisan...Izleti su bili nesto malo ne puno skuplji od onih u Nidriju.Placs se transfer.Na temi Agios Nikitas od 21 stranr nadalje pisala sam o tome i stavila i cene...Procitajte ne mogu sad tacno da se setim detalja...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovorima :)

Idem sopstvenim prevozom pa razmišljam da li na taj izlet da idem iz Nidrija ili Vasilikija, pa se setih da proverim da li možda ima iz Agios Nikitasa.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potrazite Ionian Princess brodic, imate agenciju u Nidri i Vassiliki. Polazi iz Vassiliki...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Potrazite Ionian Princess brodic, imate agenciju u Nidri i Vassiliki. Polazi iz Vassiliki...

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako idete sopstvenim prevozom mozete kako hocete. Najbolje je iz Nidrija...Pogledajte u luci agenciju Borselino...

Isla sam i iz Nidrija i iz Vasilikija...Birajte Nidri...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako idete sopstvenim prevozom mozete kako hocete. Najbolje je iz Nidrija...Pogledajte u luci agenciju Borselino...

Isla sam i iz Nidrija i iz Vasilikija...Birajte Nidri...

Nešto sam razmišljala da kraće putujem brodom ako krenem iz Vasilikija mada je možda lepše videti Sivotu sa broda. Ja sam 2013. brodom išla na izlet Porto Katziki, Itaka i Kefalonija iz Nidrija i baš je bilo lepo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne razumem zasto idete na Porto Katsiki brodom da se samo bucnete oko broda kad imate auto i mozete kako hocete..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rekao sam i sad cu da se ponovim - SAMO i SAMO Ionian Princess brodic ako idete radi Egremni. Po meni to je i glavna pricina zasto bi neko uzeo izlete na Lefkadi, a da nije mucenje od po 5-6 destinacija.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne razumem zasto idete na Porto Katsiki brodom da se samo bucnete oko broda kad imate auto i mozete kako hocete..

+1

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto sam dobila ovog keca...Nisam mislila nista lose..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

sandraivlada, to nije kec nego  je lajk:D

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isla sam vise puta na ove izlete.Uglavnom se pristaje na Porto Katsiki ili Egremni u zavisnosti od talasa a iz moje prakse to je cesce Porto Katsiki. Prosle godine nismo pristajali na plazu..Kratko se probrckali oko stena...Kad je veliki brod vreme iscuri samo na ulazak i izlazak iz broda..

sandraivlada, to nije kec nego  je lajk:D

Hvala.Ja ga prevela kao keca onog skolskog omrazenog..

Izmenjeno (sandraivlada)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zasto sam dobila ovog keca...Nisam mislila nista lose..

+1 to znači da se slažem sa onim što si napisala,ili sto bi rekla Rakel,lajk:)

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26839
    Ukupno tema
    901369
    Ukupno poruka