black_xs

Izleti turistickim brodovima

152 poruke u ovoj temi

A jel istina da ima organizovanih transfera od Agios nikitasa koji su usklađeni sa polaskom  i povratakom sa izleta? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iz Lefkasa da , za Agios Nikitas ne znam .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja koliko sam negde procitao,postoje transferi i iz Agiosa,s'tim sto se to dodatno naplacuje jos 5 eura po osobi...Znaci kako sam ja sve to skontao,ta tura 3 najlepse plaze.moze da se uplati i u Agios Nikitasu,s'tim sto se dodatno naplacuje taj transfer od AN do Nidrija i to kosta 5 eura po osobi..Transferi se obavljaju najcesce nekim mini kombijima...

Sto se same te ture tice,mislim da je zadrzavanje na plazama po 2h,e sad ne znam sta ce biti sa Egremnijem i da li ce uopste biti bezbedna plaza...Onda ce verevotano da ubace neku drugu plazu umesto nje ili ce zadrzavanje na Agiofili i PK biti duze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima li neko svezu informaciju,da li ima ovog izleta 3 najlepse plaze i da li brodici idu na Egremni???

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima nekih svežih info oko izleta i cena ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Imas koliko hoces... od 15 evra pa do 60. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama su ponudili cenu od 50€ za nas 4-oro, supruga, deca 11 i 6 i ja. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@andrej26 Za koju ekskurziju, gdje, sta?

Izmenjeno (Trag)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lefkada, ona standardna tura, Jonska ostrva plus Egremni i Porti K.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako je tvoje pitanje bilo da li je 50e malo ili puno, mislim da je to sasvim korektna cijena.

17269000_1776899485970887_1132229576_o.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne, samo sam stavio info kao orijentir za drage forumaše.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko isao na izlet Forgotten island,i kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle svega procitanog, ostala mi je poneka nedoumica.

Bilo je postavljeno pitanje, ali nema odgovora - da li neko zna nesto o brodu "Christina" i gde vozi? Video sam neki snimak na You tube gde su ovim brodom isli na ostrva Kastos i Kalamos, pa me jako zanima zna li neko nesto o tome, pa makar i iz licnog iskustva?!

Druga stvar (neznam gde bih drugo pitao, posto nema posebne teme) ima li neko informaciju o ceni iznajmljivanja camca (najbolje iz prosle godine) i sta se trazi da bi se mogao iznajmiti camac?

Unapred se zahvaljujem svima na eventualnim odgovorima!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posle svega procitanog, ostala mi je poneka nedoumica.

Bilo je postavljeno pitanje, ali nema odgovora - da li neko zna nesto o brodu "Christina" i gde vozi? Video sam neki snimak na You tube gde su ovim brodom isli na ostrva Kastos i Kalamos, pa me jako zanima zna li neko nesto o tome, pa makar i iz licnog iskustva?!

Druga stvar (neznam gde bih drugo pitao, posto nema posebne teme) ima li neko informaciju o ceni iznajmljivanja camca (najbolje iz prosle godine) i sta se trazi da bi se mogao iznajmiti camac?

Unapred se zahvaljujem svima na eventualnim odgovorima!!!

iznajmljivao ja ove godine jedan dan iz nikiane jedan iz nidrija cene od 60e + gorivo pa navise za motor do 30hp netreba dozvola samo pasos  ali ako planiras u spicu sezone moras bar dan dva ranije da rezervises jer iako je ponuda camaca na lefkadi velika potraznja je jos veca. bio prisutan kad je covek nudio 50e preko cene da dobije camac za danas ali nije mogao da dobije jar su svi vec rezervisani

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Blagodarim!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26839
    Ukupno tema
    901369
    Ukupno poruka