black_xs

Izleti turistickim brodovima

152 poruke u ovoj temi

Imao je rostilj ako platis.U tih 20e je samo voznja. Brod ne pristaje , po sat vremena kupanja mozda malo vise i to je to.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa sta radi onda 8h ako je kupanje po sat vremena samo??? Mislim, nemoguce da mu treba po 2h od plaze do plaze... :smorilo:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako pitas za krstarenje koje polazi iz Nidrija ka ovim plazama, odgovor je - da, treba mu dosta vremena za voznju, i treba dosta vremena da se putnici ukrcaju i iskrcaju na svakoj od plaza, tako da zaista za kupanje ostane po sat vremena ili malo vise na svakoj plazi.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo odgovora..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@rakel Ja koliko shvatih, to je nazalost i JEDINI obilazak ove 3 plaze brodom, dakle samo iz Nidrija... 

No, dobro, bitno je imati sve te informacije pa onda videti da li posvetiti dan obilasku te tri destinacije brodom, ili prosto za svaku plazu odvojiti pojedinacno vreme kolima... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U principu nisam ljubitelj krstarenja bas zbog tog " gubljenja vremena u hodu", guzve, tajminga,  medjutim, kad se setim koliko smo se istruckali kolima i koliko je nasa  voznja trajala (posli smo iz Ai. Janisa) do pomenutih plaza, mislim da cu sledeci put i ja brodicem...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A na stranu sto je za ovu godinu i pitanje hoce li se uopste moci do Egremni plaze cak i brodicem... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Danijela, bez cenkanja lani dobismo za 20 eura paket vožnja i ručak na brodu, na topiku na prethodnim stranama ima svedočenja da su prethodnih godina uz cenkanje prolazili sa 15-17. Da smo probali ubeđen sam da bi nam dali 2 karte bar za 35 ali nismo.

 Karte smo kupili dan pre od simpa Mađara (raritet za mene) koji  drži tur. agenciju u Nidriju (na žalost ne sećam se kako se agencija zove a nalazi se na samom šetalištu uz more baš preko puta tih manjih brodova, 3 najveća ne rade tu turu). Pretpostavka je da pred sam polazak, ako brodovi nisu popunjeni, može da se izboksuje paket i za manje od 2x20 eura. 

Naš brod nije mogao da pristane na Agiofili već se usidrio na nekih 50-tak metara od plaže, oficijelno zbog zabrane lučke kapetanije, ali i bez toga gužva na plaži (sredina avgusta) je bila takva da nije ni postojala mogućnost da priđe a na samoj plaži je bilo teško proći između peškira i ležaljki...verovatno je u drugim periodima manja gužva, tako da smo nakon polusatnog kupanja produžili do neke manje plaže na istočnoj strani ostrva, pa smo tog dana u paketu dobili i četvrtu plažu.  

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 13.6.2015. at 11:51, sandraivlada je rekao/la:

pre par godina isla sam na izlet krstarenje jonskim ostrvima brodom nidri star iz parge. iz parge ovaj izlet košta  40 evra. iz nidrija za 20  bih išla  bez dvoumljenja. izlet je obilazak ostrva ne plivanje kao sto mnogi ocekuju..to je prilika za sve da posete predivnu kefaloniju, itaku, fiskardo...jeste puno voznje na brodu ali vredi... plivacki izlet je izlet na paksos i antipaksos...predivan...

 

Takodje smo isli. Vrede samo prva tri obilaska, sto se mene tice, mada smo mi isli tri puta u Pargu i tri puta na iste izlete :D

Volim izlete brodom, obožavam i otvoreno more, mogla bih skoro svakog dana na neki izlet :dance:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, gogo23 je rekao/la:

 

Danijela, bez cenkanja lani dobismo za 20 eura paket vožnja i ručak na brodu, na topiku na prethodnim stranama ima svedočenja da su prethodnih godina uz cenkanje prolazili sa 15-17. Da smo probali ubeđen sam da bi nam dali 2 karte bar za 35 ali nismo.

 Karte smo kupili dan pre od simpa Mađara (raritet za mene) koji  drži tur. agenciju u Nidriju (na žalost ne sećam se kako se agencija zove a nalazi se na samom šetalištu uz more baš preko puta tih manjih brodova, 3 najveća ne rade tu turu). Pretpostavka je da pred sam polazak, ako brodovi nisu popunjeni, može da se izboksuje paket i za manje od 2x20 eura. 

Naš brod nije mogao da pristane na Agiofili već se usidrio na nekih 50-tak metara od plaže, oficijelno zbog zabrane lučke kapetanije, ali i bez toga gužva na plaži (sredina avgusta) je bila takva da nije ni postojala mogućnost da priđe a na samoj plaži je bilo teško proći između peškira i ležaljki...verovatno je u drugim periodima manja gužva, tako da smo nakon polusatnog kupanja produžili do neke manje plaže na istočnoj strani ostrva, pa smo tog dana u paketu dobili i četvrtu plažu.  

Ma, iskreno, manje bitna cena, skontala sam iz komentara raznih da je tu oko 20 eur, bitnije mi je bilo da znam koliko se u proseku zadrzavaju na plazi... Ako uopste bude bilo moguce ove godine ici na Egremni i PK, to bih najpre uradila brodom, ne kolima... Kola bih ostavila za posetu ostalim plazama do kojih ce biti moguce doci ove godine (Kavalikefta, Katizma, Pefkoulia...) i za obilazak ostrva in general (Rachi, vinarija, Vasiliki, Agios Ioannis)... Idem na 15 dana, pa ce biti vremena za sve. :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa 15 dana, obavezno Parga 1 dan. Blizu a vredi videti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Danijela Mladenovic je rekao/la:

 bitnije mi je bilo da znam koliko se u proseku zadrzavaju na plazi... Ako uopste bude bilo moguce ove godine ici na Egremni i PK, to bih najpre uradila brodom, ne kolima... 

Otprilike oko 1h, osim što smo na Agiofiliju ostali usidreni najviše pola sata.

Iskreno, sve dok tlo podrhtava a to se sada skoro svakodnevno dešava, čak i ako budu dali dozvolu brodovima da plove do PK i EG, nisam siguran da bih ponovio izlet, širina plaže na mestu gde je pristao brod je nekih 7-8 metara, iznad vertikalna stena visine 30-40m, ako zatrese dok si na plaži.... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, Stevang je rekao/la:

Sa 15 dana, obavezno Parga 1 dan. Blizu a vredi videti.

Hvala puno, imacu obavezno to u vidu. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoje izleti iz Agios nikitas? Pročitala sam da su polasci samo iz Nidrija, a da iz Nikitasa ide prvo transfer do Nidrija i ondak napokon izlet, ne znam da li sam dobro razumela...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesi, samo iz Nidrija krecu izleti..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka