Gogac

Najam apartmana,stanova u Alanji

10 poruka u ovoj temi

Draga Alanya84,

 

da li si imas neke informacije o ceni smestaja u Alanji? Koliko bi od prilike kostao zakup nekog apartmana ili stana na mesec dana? :Help:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zavısı od datuma, velıcıne stana ı lokacıje. Turscı stanove broje po spavacım sobama + dnevnı boravak. Posto je sezona uvelıko u toku, nesto sto je blızu grada na Obınoj stranı se moze nacı od 500 tl pa navıse sa namestajem 2+1. Sa tıme da se morate dogovorıtı oko toga da lı je struja ı voda ukljucena u tu cenu.

Bolje je uzımatı te sa svıme ukljucenım. Voda nıje skupa, za porodıcu ızadje 10 tl mesecno, alı struja ume da bude skupa u zavısnostı od broja klıma uredjaja u stanu.

Kleopatrına strana je skuplja. Tu je takodje od 500 tl pa navıse, alı najcesce je 1+1. Stan je najbolje nacı nekolıko dana pred dolazak jer kad se ıznajmljuje svega na mesec dana Turcı ne vole prevıse unapred da se rezervıse.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na brzom odgovoru. Planirali smo da dodjemo pocetkom avgusta, mi bismo u principu bili samo desetak dana u stanu. Mislim, najbolja opcija bi bio neki apartman, ali nisam upucena u postojanje istih. :) Bilo bi nas troje, tako da nam savrseno odgovara ovo sto si gore spomenula. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

И да дођете без резервисаног стана, наћићете Апартман хотеле или такозване хотеле за самце. То је та опција 1+1 са намештајем и укљученим трошковима. Сви се крећу око 500 тл месечно, али они могу и недељно да се узму. Нисте у обавези на цео месец док стан као стан морате на минимум месец дана и тада нема 1+1 већ је најмањи 2+1, боље су опремљени и они иду по већој цени у зависности од локације.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala najlepse na odgovorima. Ako budem imala jos nekih nedoumica, kontaktiracu te. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pokusavam da zbudzim neku Alanju u privatnoj reziji, pa sam na Booking-u nasla neki hotel Kleopatra South Star Apart. Nema komentara korisnika pa mi je rizcno da bukiram. Da li neko ima predstavu kakav je hotel?

Hvala i pozdrav! :thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

И да дођете без резервисаног стана, наћићете Апартман хотеле или такозване хотеле за самце. То је та опција 1+1 са намештајем и укљученим трошковима. Сви се крећу око 500 тл месечно, али они могу и недељно да се узму. Нисте у обавези на цео месец док стан као стан морате на минимум месец дана и тада нема 1+1 већ је најмањи 2+1, боље су опремљени и они иду по већој цени у зависности од локације.

Ne znam da li je Alanya84 još aktivna ali me je ova informacija od pre šest godina zaintrigirala. Da li je neko išao u Alanju na blef i tamo na licu mesta tražio smeštaj. Ako jeste, da li je uspelo?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Đoko žao mi je što kuburiš sa finansijama . Alanja i Antalija može da se nađe jeftin apartman . Pogledo sam malo i za vas dvoje od 15- 20 evra ima dobrih . Možeš proći još jeftinije ako direktno ih zoveš. Evo ti jedan koji deluje ok. Ja airbnb nevolim nikako ali iskoristiš ih da bukiraš pa otkažeš besplatno u roku 48 sati. U međuvremenu dođeš do viber broja vlasnika jer airbnb ga krije ako nisi rezerviso. Pošalješ poruku pa se dogovarate. Ovaj apartman od 18 evra bio bi 16 evra. Ako ti odgovara privatna soba kod Turaka onda vidim da ima i za 10 evra.

Ovo dole ti je na plaži soba za dvoje i terasa a sve ostale sadržaje deliš sa vlasnikom. Oba apartmana su kod Migrosa na plaži pa za besplatno parkiranje koristiš parking Migrosa. U centru se parking plaća i nema puno mesta pa sam i ja parkirao u Migrosu jer radi 24 sata a niko te ne dira.

Screenshot_2019-06-12-17-36-03.jpeg

Screenshot_2019-06-12-17-51-58.jpeg

Izmenjeno (nebojsabrada)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nebojsabrada

kod privatnih soba je problem što je ili kupatilo zajedničko ili nemaju klimu ( a ne verujem da je udrugoj polovini jula u Alanji preterano sveže). Pričam o ovim ponudama na Airbnb-u. Generalno 15-20 evrića sam spreman da odvojim ( tolko bih morao da calnem i u Makedoniji i u Srbistanu) mene više brinu troškovi puta. Bez 350 evrića ova destinacija sa posetom Kapadokiji ne može da prođe pa makar dizel bio i 0,91 evro litar, kao što tvrdi mali Alvirovićev.

Hvala na staranju.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda uplati loto ili se telepromtuj. Pare -pare. Apartman sa klimom i 100 m2 je za 18 evra povoljno -sobzirom da je blizu plaža koja nije ni loša. Nažalost Kapadokija je baš poskupela ali dve noći nisu puno. Aj mozgaj.Želim ti sreću.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka