MakiMaki13

Mirage New Hawaii Resort & Spa

58 poruka u ovoj temi

Mogu vam reci da je hotel ok. ne znam detalje nisam boravila u njemu , ali gospodja je u avionu rekla da je boravila u njemu sa jos 15 nasih i da je hotel pristojan!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Devojka i ja smo uplatili preko Belvija, za 22.06, prosle nedelje, pa se pocetkom jula javljam sa utiscima iz prve ruke ;)

I mi smo uplatili, ali tek za 31. jul tako da zeljno iscekujem komentare iz prve ruke. :) Srecan vam put i prijatan odmor. ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam svima na odgovorima! :thankyou:

Ja sam već digla ruke da će mi neko odgovoriti, pa se nisam ni obilazila forum. :sorry:

I ja sam uplatila ovaj hotel za 10. jul, pa ću videti. Googlala sam malo i zaključila da nema razloga da bude loš. I posebno mi baš odgovara to što je u Memši, jer koliko sam videla to je dobra lokacija i dobra za šetnju. Mene samo brine plaža i ulazak u vodu. Dal je plićak?

Jedino što izgleda nije baš popularan među našim narodom, pa otud i nema komentara.

Kako god, javljam utiske kad se vratim. :komp:

isto me zanima, po sadržajima mi se čini sasvim ok za malu decu, po slikama sasvim u redu, tripadvisor nije bio previše surov, zaista ima li iko da je bio tamo da može malo detaljnije da opiše kvalitet soba, usluge hrane... ? gde je tačno u memši, šta mu je blizu... ako su išli preko argusa koji su bili po redu za trasnfer itd itd itd....

Koliko sam pročitala, na dobrom je mestu u Memši, u sred zbivanja. Hard Rock caffee je blizu.

Ja idem preko Big Blue agencije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo od ovog hotela odustali, iskreno zbog plaze. :huh:

Sreca, uspeli smo da se prebacimo u drugi bez problema.

Dosta sam citala i trazila, na tripadvisor-u ima dosta slika... prikazana je laguna ponton, nekako mislim da bih imala osecaj kao da sam na bazenu... opet, to ne znaci da nije OK. Dosta sam nalazila komentara (ne nasih) i misljenja su stvarno podeljena. Ma svaki hotel ima svoje dobre i lose strane. U agenciji su mi rekli da hotel na dobroj lokaciji, s jedne strane gleda na plazu, a s druge strane izlazi na glavno setaliste u novom delu Hurgade. ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo od ovog hotela odustali, iskreno zbog plaze. :huh:

Sreca, uspeli smo da se prebacimo u drugi bez problema.

Dosta sam citala i trazila, na tripadvisor-u ima dosta slika... prikazana je laguna ponton, nekako mislim da bih imala osecaj kao da sam na bazenu... opet, to ne znaci da nije OK. Dosta sam nalazila komentara (ne nasih) i misljenja su stvarno podeljena. Ma svaki hotel ima svoje dobre i lose strane. U agenciji su mi rekli da hotel na dobroj lokaciji, s jedne strane gleda na plazu, a s druge strane izlazi na glavno setaliste u novom delu Hurgade. ;)

I ja sam se odlučila baš zbog lokacije. Dopada mi se kad izađem iz hotela na ulicu gde se nešto dešava. Tako volim uvek kad idem prvi put u neko mesto. :hladjenje:

A što se plaže tiče, meni se, bar po slikama, to dopalo. Jeste jedan deo plaže kao bazen, ali sa tog pontona (koji se meni na slikama dopao) mogu direktno da skočim u duboku vodu, a ne da idem sto metara po plićaku.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Supruga i ja uplatili last minute Idemo 25. juna na 13 nocenja! Pregledah sve moguce forume na engleskom i ruskom. Misljenja su podeljena , mada mislim da mnogo ljudi preteruje. Lokacija je vrhunska - bili smo vec u Hurgadi i meni se mnogo svidja ponton sa kog moze da se uskoci odmah u duboko.

Imam informacije od prijatelja koju su bili u maju ove godine, kazu da za te pare zaista ne moze bolje.

Mi se vracamo 08 jula pa cu tada okaciti slike i dati Vam moje i suprugine licne impresije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Slazem se Pedja, ljudi su razmazeni, ima nas raznih.... Kazem, ja uopste nisam nailazila na neke zadovoljavajuce komentare pa sam zato i odustala od njega i zbog te plaze. Inace, nisam plivac :blush: i obozavam plicak iz kojeg mogu da posmatram more, a u Mirage New Hawaii-u to sigurno ne bih mogla sa plaze :pardon: dok za, vas, plivace nema bolje... :D

Elem, pisite komentare, mnogo nasih ljudi bi islo u taj hotel, ali nigde ne nalaze komentare nasih ljudi.

Pedja, jedva cekamo da se vratite i prenesete nam impresije. Ja vec imam pitanja... ;)

Prijatan let i odmor.... sunca%20se.gif

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

dok za, vas, plivace nema bolje... :D

E, ovo sam htela da čujem, hvala Bogu! Ja sam baš to i htela. Ne tiče se mene toliko da gledam u pučinu, ali volim da plivam i mrzim taj plićak.

A što se negativnih komentara tiče, dosta njih se odnosi na hranu. Ne znam kako je u Hurgadi, ali poznajući Arape (a poznajem ih), kod njih niko nije ostao gladan. E, sad... što nema prasetine i kobasica, pa stripte se malo. :azdaja:

Hvala vam svima, ja putujem 10. jula, pa kad se vratim pišem utiske. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Antigona, ja verujem da je svima koji znaju da plivaju i koji nisu razmazeni hotel sasvim OK. (Iz moje perspektive nije, ne zbog razmazenosti vec zbog plaze sto sam i objasnila) :happy: Losi komentari su se ticali i plicaka, ali i za hotel za koji sam se ja opredelila plaza je podeljena, jedan deo sa plicakom, jedan za kako kazu ronioce, sto i podrazumeva dubinu i plivanje. I svima generalno smeta taj dugi plicak, ali eto, vise je, vas, plivaca nego nas... sta mi znamo o tome... :zvizduk::blush:

Uzivajte, bice vam super, sigurna sam. I cekmao utiske... :hladjenje:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dzela, hvala ti! :thankyou:

I ja se nadam dobrom provodu i pristojnom smeštaju.

Nije da nisam razmažena, ali znam otprilike šta mogu da očekujem.

:hello: Pišem kad se vratim.

Pišem kad se vratim.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

CaoS! vratismo se juce, pa da prenesem neke utiske iz hotela...

Plaza - vec svi znate da je u obliku male uvale, da ima mol i tako to...mozete skakati sa mola, dovoljno je duboko ;) ali ta dubina ide mozda 10-15m, posle toga ide red korala i plicak do kolena bukvalno, pa opet dubina posle toga...oko korala u tom delu posle mola treba paziti gde se staje, ima po koji jez ali su dosta veliki i lako se vidi...

inace je voda savrseno cista, nema nikakve prljavstine, nit prirodne nit ljudske (kese, cigare i slicno).

Iskreno, najveci minus ovog hotela je upravo plaza...ali daleko od toga da nije za kupanje ;)

Lezaljke se zauzimaju vec od 6-pola 7. na pescanom delu vec od 8 nema mesta, dok se na molu moze naci bilo kada...suncobrani su uglavnom od trske i fino rade posao...

Bazen - postoje 3 bazena, deciji i za odrasle, ima sank koji je okupiran cim se pojavi malo hlada oko njega ;) i mucenik koji tu radi tesko moze da postigne sve narudzbine tako da ima malo cekanja...mi smo se jednom okupali u bazenu, a i to je bilo zbog piva ;)

Klopa - nece vam je faliti sigurno, ima maltene citav dan negde nesto da se jede. kvalitet je ipak osrednji, moram priznati.za dorucak brdo peciva, kiflice,kroasani, neke pogacice (da,nazalost cesto nije najsvezije), jaja, virsle, sirevi, neke salame (nisam probao,iskren da budem), i prave se kajganane na licu mesta (moze se traziti cista ili sa povrcem nekim), i palacinke one male...

uz to za svaki obrok ima dooosta salata razlicitih, i nesto voca...

rucak nismo cesto posecivali, ali je dosta slican veceri. imate pirinac, i testeninu neku, skoro svaki dan riba i uz to bar jos jedna vrsta jela sa mesom, i krompiri neki (mada retko kad dovoljno kuvani/peceni :P ), salate, voce, kolaci...

Vecera je mozda malo bogatija od rucka, malo veci izbor jela zbog cinjenice da postoje jos 2 restorana - azijski i italijanski. azijski ima par jela koje prave (slatka piletina sa povrcem, sasvim je ok, i jos neke tako mesavine). nije bas kao kineska klopa kod nas, ali je ukusno. u italijanskom ima rostilj koji se pravi na licu mesta, nekad je riba,nekad piletina, nekad cini mi se dzigerica neka...zavisi od dana...cesce smo vecerali u tim manjim restoranima (inace su svi na istom spratu, jedan do drugog pa lako mozete proci kroz sve i videti sta vam se dopada najvise), manja je guzva i prijatnije je nekako.

uz sve obroke imate pica naravno sva koja su u AI ukljucena, i salate, voce (najcesce dinje i pomorandze, povremeno lubenica), slatkise razlicite...

sto se pica tice - sluze se u malim plasticnim casama. malo novca vam donosi staklene case ako to zelite (10-20 funti), cak onda konobari i donose tamo gde sedite (npr dok gledate fudbal ;) ).

ima domace pivo (stella, sasvim ok), i zestine svakojake, opet domace, rum viski vodka...sokova opet ima svih, ali domacih verzija (npr sincola, sinfanta i sl ;))...i ima nekih negaziranih, od narandze,manga, i sta ti znam cega jos..

na plazi imate klopu u toku dana, pravi se pica i na drugom mestu pomfrit+pljeskavice/kobasice (kako koji dan).

takodje imate cedjene sokove koje mozete kupiti na plazi (cenkanje je podrazumevano;)), i oni su odlicni, guava,banana ,jagoda ili i mesavina istih..tu cete upoznati i klinca nekog koji radi,zove se Garbosa, smarace vas o srbiji :))

Mi smo ga povremeno hranili i vrlo su vam zazhvalni zbog toga..pa ako vas ne mrzi donesite im nekad neku picu,sendvic, nesto tako...realno, muceniici nemaju leba da jedu. jjeste poceo ramazan pre koji dan, ali ne poste svi...

na plazi postoji neka animacija, tipa zumba, trbusni ples i tako to, ko je raspolozen...moze se igrati odbojka i bocanje u pesku ;).. i ima vaterpolo na bazenu...ima i sto za bilijar i stoni tenis u hotelu..takodje su stavili poslednje 2 veceri xbox za kklince..

inace svi govore ruski, svi konobari i ostalo osoblje..razlog je jasan - hotelom dominiraju rusi, ubedljivo ih je najvise...

mi nismo davali nikakve pare za sobu, jednostavno smo dobili dobru na startu i nismo menjali..

ljudi sa kojima smo se druzili kazu da je seagull ipak bolji za klasu (boravili prosle godine tamo)...

nasa ocena je neka trojka...plaza nam je najveci minus, sve drugo je ok...ipak je ovo bbila jedna od jeftinijih varijanti, tako da nemojte ocekivati neki preveliki luksuz...

ako treba nekih dodatnih info, slobodno pitajte...

4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala na opisu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dobar opis! :thankyou:

Lepo bi bilo da stavite i poneku fotografiju kad stignete.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na opisu! :thankyou:

Samo još reci kakve su sobe?

I da li ima mesta za plivanje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sobe su bile prostrane, 2 velika kreveta, namestaj deluje malo starije, ali ok je. ima tv neki mali, friizider i fino kupatilo. mi smo imali malu terasu sa 2 stolice (bilo je i soba sa ogromnim terasama, ne znam kako se bas te dobijaju ;) ). nismo davali nikakve pare za to, to sto smo dobili je bilo ok...inace imaju 3 zgrade, ta glavna gde je recepcija (nasa soba je bila tu, 3. sprat), i 2 zgrade sa strane...svi restorani su ti u toj glavnoj zgradi..

sto se ciscenja tice, ono je svakodnevno, menjali su nam peskire svaki dan, posteljinu kada smo trazili...ostavite neki sitan baksis cistacu (a i on je maltene citav dan tu na sratu pa ga lako mozete naci i traziti sta vam treba), i nemate problema...

mesta za plivanje ima, nije prevelika guzva nikad na plazi, mozda malo u plicaku prvom do plaze...jedino je malo smor za plivanje zato sto se smenjuju plicak i dubina, ali boze moj..

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25956
    Ukupno tema
    866031
    Ukupno poruka