MakiMaki13

Mirage New Hawaii Resort & Spa

58 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom hotelu , kakvi su utisi? :unsure:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko nije bio u Mirage New Hawaii Resort ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bila al ive godine idem :-)

Da li je neko bio u ovom hotelu , kakvi su utisi? :unsure:

Dai ste saznali neke informacije o hotelu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam, niko se nije ogasio a ja sam pronasla novi hotel :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja idem od 24,07 pa javljam kakvi su utisci. Samo neznam cijem lancu hoyela pripada,znate li vi

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

vratila se i mogu reci da je hotel za4zv sasvim ok. Hrana dobra mi nismo probirljivi,sobe lepe, ciste ih po dogovoru svaki ili svaki dr dan,menjaju post,peskire. Osoblje ljubazno,plaza onako, laguna sa pontonom. Plaze su u pola hotela takve a u drugoj polovini hot odlicne, Voda cista i sto je najvaznije topla, Tri bazena sa barom u srednjemOtprilike to bi bilo to.. All dobro organizovan i uvek ima nesto da se pojede, Pica na automatima, kao i kafa i voda,te vodu ne morate uopste kupovati.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li je neko bio u ovom hotelu deluje pristojno i korektno ,sad gledam preko argusa cena mu je poprilicno povoljna s obzirom da ima 4 zvezdice,u cemu je caka?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

isto me zanima, po sadržajima mi se čini sasvim ok za malu decu, po slikama sasvim u redu, tripadvisor nije bio previše surov, zaista ima li iko da je bio tamo da može malo detaljnije da opiše kvalitet soba, usluge hrane... ? gde je tačno u memši, šta mu je blizu... ako su išli preko argusa koji su bili po redu za trasnfer itd itd itd....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je ko bio u ovom hotelu da napiše malo više detalja ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je moguće da se niko ne javlja?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mene zanima ovaj hotel. Deluje dosta pristojan i izgleda da je u delu grada gde ima dosta života, što meni odgovara. Cena je dosta povoljna i dosta agencija ga ima u ponudi.

A koliko vidim malo naših odlazi piše o njemu.

Da li je neko bio u njemu? Jako sam zainteresovana da čujem mišljenja. Najviše me zanima kakva je plaža i ulaz u vodu. Da li je postepen i ima li odakle da se skače?

Ako neko zna koji je hotel dobar, a da nije ulazak u vodu plićak i da je pri tom na nekom prometnijem mestu, neka predloži.

Za sve informacije biću vam zahvalna. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nisam imao dovoljno informacija pa sam se odlučio za Grand Plaza Hotel & Resort :kolce:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ali meni je čudno zašto nema informacija o ovom hotelu? Kao da niko ne ide tamo, a mnoge agencije ga imaju u ponudi.

Kakav je Grand Plaza? I jel si video ovaj bar kako izgleda?

Izmenjeno (Antigona 1)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se čini da je ovaj hotel sasvim ok. Bila sam 3 puta u Hurgadi, razgledala sve, ja mislim da onaj ko ode neće pogrešiti. To je pre bio samo Mirage pa su mu dodali to Hawai (neko ga preuzeo očigledno), kontam da je tada uloženo u njega. Memša je fensi deo, ima svega :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Devojka i ja smo uplatili preko Belvija, za 22.06, prosle nedelje, pa se pocetkom jula javljam sa utiscima iz prve ruke ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka