Samuraj22

Skijatos pocetkom juna

16 poruka u ovoj temi

Trebalo bi da idem na ljetovanje sad pocetkom juna, tj. da se vratim bar prije 22 juna, a ciljao bih odmor od bar 10 dana...

E sad, brine me temperatura vode s obzirom da je u pitanju pocetak juna, a ovu godinu sam nekako planirao za Skijatos.

Kakav je Skijatos pocetkom juna? Neko drugo grcko ostrvo za preporuku za ovo doba godine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosecna temperatura vode na Madraki plazi

Ilias-Madraki.png

Danas je temperatura vode bila 20.6 stepeni

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Putnice hvala na informaciji. Zanima me da li se ova temperatura odnosi na otvoreno more ili je u pitanju temperatura vode uz samu plazu gde se kupa? S obzirom da je temperatura u avgustu mesecu 25 stepeni ispada da je razlika svega 2 do 3 stepena sto deluje da i nije neka razlika.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na kom sajtu ste našli ove podatke?

Ja pratim poseidon i g!smeteo od danas :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moj brat je dva puta isao na Skiatos od 6.juna i vreme mu je bilo odlicno, kupali su se normalno, niko se nije zalio.

Ja sam bila od 6. jula i moram priznati da je meni voda bila u pocetku, malo hladnjikava. Nista strasno, ali... Vreme je bilo lepo.

Mozda se tako potrefilo, ali ipak mislim da je taj osecaj individualan. Ali, sigurno ces se okupati, ne brini. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja gledam prognozu za period od 16.juna i ne deluje mi da ću se baš pržiti preterano i goreti na suncu... :'( Nadam se da greše... i da će ipak biti vrućica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma greše 100%. Na AccuWeather.com možete da pratite prognozu i stvarno izmerenu temperaturu za prethodne mesece/godine. Ove godine omašuju i za više od 10 stepeni za juni. Za juče su najavili pljuskove i 20 stepeni a stvarno je izmereno 30 stepeni!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma greše 100%. Na AccuWeather.com možete da pratite prognozu i stvarno izmerenu temperaturu za prethodne mesece/godine. Ove godine omašuju i za više od 10 stepeni za juni. Za juče su najavili pljuskove i 20 stepeni a stvarno je izmereno 30 stepeni!

Nadam se da si ti u pravu. :cool:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A da li je neko isao sredinom septembra? Kakvo je vreme tada?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moja drugarica je prosle godine od 10 dana 4 ili 5 imala kisovita.

Sad tako se zadesilo. Neko drugi ce ti reci da je svih 10 dana imao super vreme i u oktobru.

Sve zavisi od srece a vremensku prognozu niko ne moze da ti precizno kaze.

Skoro sam citao da se polako odustaje od tradicionalnih nacina prognoziranja vremena jer jednostavno vise ne drze vodu, Vreme se toliko izmenjalo i postalo je toliko nepredvidivo da ne postoji meteoroloska sluzba koja sa vecom preciznoscu moze da kaze kakvo ce vreme biti na duzi period od 2 ili 3 dana.

Moj savet je uvek bio da ko hoce da ide u septembru da ide u Tursku, Tamo je vreme dosta bolje u tom periodu.

Izmenjeno (tsonga)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije isto Turska i Skijatos:) Uostalom, pricaju kako je Skijatos lepsi u junu i septembru, jer nema velike guzve. Nadamo se da ce nam vreme biti lepo u septembru :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije isto Turska i Skijatos:) Uostalom, pricaju kako je Skijatos lepsi u junu i septembru, jer nema velike guzve. Nadamo se da ce nam vreme biti lepo u septembru :)

Ma gde uporediti Tursku i Skijatos?! To su dve razlicite price...

Inace, nadamo se i mi, jer smo uplatili 20 dana, od 14.09. do 04.10.

Svake godine idemo sredinom septembra, bas da bismo izbegli guzve!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Да пробудимо тему. Имамо понуду за период сам крај маја/ почетак јуна. Веома се двоумим јер ми термин не обећава сигурно лепо време и макар релативно топло море.

Да ли неко има лично искуство са временским приликама на Скијатосу у овом периоду године?

Хвала пуно!

Ја сам гледао на овом линку http://www.holiday-weather.com/skiathos/averages/

Али ми ти подаци баш и не значе пуно. Драже би ми било да неко опише шта то реално значи и како изгледа.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mogu da govorim za jun 2011.godine iz ugla ljudi koji su boravili tamo ........... temperatura mora je od samog pocetka juna do kraja trece nedelje juna bila 23-24 stepena, dakle sasvim prijatna za kupanje, da bi se onda krajem juna more rashladilo i sve negde do 2-3.jula je bilo hladnjikavo (ja sam bas tada dosao na Alonisos, a na Skijatosu sigurno nje moglo da bude mnogo drugacije).

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam pre nekoliko godina krajem juna/početkom jula i bilo je prijatno za kupanje čak i u odnosu na neka (vetrovita) grčka ostrva koja sam posećivao sredinom i krajem jula.

E sad, temperatura vazduha, oblačnost, kiša i dr. je relativna i veća je verovatnoća da u vansezoni bude lošije vreme (zato su i cene dosta niže, zar ne?).

Izmenjeno (A l e x)
probao sam neke opcije za postove, pa sad ostavio smislen komentar :) moderatori mogu slobodno da uklone celu poruku s' obzirom da je tema mrtva :)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26041
    Ukupno tema
    869012
    Ukupno poruka