majaBL

Međugradski lokalni prevoz na Sitoniji

33 poruke u ovoj temi

zna li neko da li ima neka bus linija, dnevna, lokalna prema obliznjim plazama u Sartiju?

postoji li neka opcija kupovine povoljne sedmicne bus karte?

rent-a-car je van mog budzeta za ovogodisnje letovanje :)

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam za taxi ali prosle godine je novosadska agencija na trgu preko puta apoteke imala kombi prevoz 5eur po osobi.Bilo je potrebno samo otici uvece do njih i prijaviti se gde zelite da idete. Mi smo samo prvi put isli do njih posle nam je vozac dao br tel pa smo sa njim licno dogovarali polazak i povratak. ne znam da li ce nesto menjati ove godine,ostaje taj kombi prevoz samo ce mozda menjati to da ce se odredjenim danima ici na tacno odedjene plaze

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to je bas skupo... ispade da mi treba 10 evra da odem i vratim se, do neke plaze u blizini.... prosle godine na Kipru mi smo za 13 evra kupile sedmicnu bus kartu... svaki dan smo isle na drugu plazu, istrazivale okolinu... mislila sam da je grcka bar malo povoljnija od kipra...

iz protarasa (kipar) se dodje do aja nape za 1 evro!

a rent a bike? kakve su tu cene u tom delu grcke? Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Autobuski prevoz na Sitoniji nije tako dobro organizovan kao na ostrvima. Postoji svega nekoliko polazaka u toku dana i to mislim da su polasci za Solun. Neka me neko ispravi ako gresim, posto mi idemo automobilom, ali mislim da je to sve. Cenu od 5 evra naplacuju agencije koje vode svojim mini busom na orange beach (6-7 km od Sartija) i to bi trebalo da je cena povratne karte. I ja mislim da je to skupo, ali kad nemas drugog izbora, onda mogu da diktiraju i cene.

Sto se bicikli tice, mislim da je bas juce neko napisao na drugoj temi da se krecu oko 7 evra

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema od takvog prevoza ništa, skupo je. Možda da eventualno par puta odete do neke atraktivne plaže van mesta (tipa Orange Beacha), čisto eto da ih vidite, no za svakodnevne odlaske nije praktično. Pitanje je i koliko se ostaje na plaži, kada dolaze po vas i slično. Provesti ceo dan (ali baš ceo) na plaži baš i nije ugodno a ni praktično. Mi smo (nas četvoro) recimo dvaput dnevno odlazili na plaže (ujutro, popodne) a to je u bus varijanti teško izvodivo.

Izmenjeno (Sasa_NS)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zna li neko da li ima neka bus linija, dnevna, lokalna prema obliznjim plazama u Sartiju? postoji li neka opcija kupovine povoljne sedmicne bus karte? rent-a-car je van mog budzeta za ovogodisnje letovanje :) Hvala

Majo, i mene ista muka muci :(

Na osnovu ovih odgovora ostaje nam da obilazimo ono sto mozemo peske da obidjemo i to je to. Pa i obicno biciklo im je 7e. Mnogo je, bre.

Kada ides?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

imaju i male motorcice ali neznam koliko je iznajmljivanje, mozda dve porodice pa da iznajmite auto, mislim da je oko 30e za tri dana, koliko se secam, tako nesto...ali pitaj zokija na sitonijanadlanu.com :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

verovatno imaju neke lokane bus linije, samo se treba raspitati kod lokalaca.. ili pak to biciklo, dobro je i za liniju ;)..

ja idem krajem jula, ranije ne mogu jer radim... :(

Sarti mi se cini savrsenim! u okolini su predivne plaze a nema previse turista, nema previse buke ni guzve... idealno za odmor!

javim utiske cim se vratim :)!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odgovor koji sam napisao je bio prekopiran od strane korisnice ovog foruma (ne mogu da joj nadjem nick) i siguran sam da je cena karte povratna

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tekst koji je Ramon kopirao je moj. Ta cena je cena povratne karte. Prosle godine smo mogli da se dogovaramo za povratak,npr odvezao nas je na Orange u 9 dao nam je broj i mi smo ga zvali u 13h da dodje po nas a ostajalo se najkasnije do 17,18h. Tako je bilo i za druge plaze. Ne znam da li ce tako moci i ove godine verovatno zavisi i od guzve i od vozaca. mi smo bili od 8.-18. avgusta kada je sve bilo puno ali nije bilo puno zainteresovanih za ovaj vid prevoza tako da smo mogli da se dogovaramo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo linija: http://www.chalkidiki.com/ktel/thessaloniki.html

http://www.grckanadlanu.rs/lokalni-saobracaj-na-halkidikiju/

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma

Majo, ovo su linije iz Soluna ka ostalim mestima na Sitoniji... Ne isplati mi se da idem iz Sartija u Solun pa iz Soluna na Orange beach :)

pa valjda ces Ramon, iz Sartija kada krenes prema Solunu proci pored Orange plaze?! Naplatice ti deo karte od Sartija do plaze... Zasto bi morao da ides do Soluna, ne razumem? Ako postoji linija Sarti - Solun, nekako zakljucujem da postoji i ona nazad :)... zar ne?

Izmenjeno (majaBL)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hm... u pravu si... S obzirom da se i devojka i ja aktivno bavimo sportom, tih 6 km nece mi biti problem ni peske ali za ostale plaze definitivno se nadam da ce agencija (znamo na koga mislimo) obezbediti taj minibus kao prosle godine :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim vas da mi odgovorite kako stoje stvari sa autobuskim prevozom. Ovih dana cu definitivno odluciti u koje mesto na Sitoniji cemo uplatiti aranzman. Nas je dvoje odraslih i 2 decaka od 14 i 11 godina , volimo avanturu, ali nemamo dovoljno novca za rent-a-car

http://www.putovanja.info/forum/user/28059-majabl/ mislila sam da ces napisati utiske , ..... i dalje cekam

I jos nesto , koje mesto je najbolje za lociranje , a da su u blizini lepe plaze ( tirkizno more da,a nisu bitni kafici ,lezaljke i tusevi)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka