mmakica

Akti Salonikiou

75 poruka u ovoj temi

a opet s druge strane svaki apartman je razlicit , vidim da su neki imali onaj veliki frizider nama je bio mali , sporet nam je bio onaj sa dve ringle i pecnicom , u sobi je moj muz morao da se savije da prodje izmedju tv i kreveta i ormar nam je bio tolko mali bez polica da smo drzali u koferu stvari. kad se razvuce kauc nemoze do kuhinje da se prodje. Opet ponavljam zavisi koji app ste dobili . vlasnici su ljubazni i skroz ok , ali npr dva puta smo ga zvali za satelitsku nije dosao , po odlasku nju nismo ni videli . Druga stvar ljudi sa malom decom su se smorili jel pomenunog igralista nema , nismo samo mi . sve je bilo cisto menjali su peskire i posteljinu na 3 -4 dana. eto vidite kako vam upadne.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Akti Salonikiou,NIKAD VIŠE! :azdaja:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Smeštaj izgleda prelepo.

Ovako izgleda kuhinja

qyp-galleryview.jpg

da,ovako izgleda kuhinja samo u jednom "apartmanu"!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To i nije mesto,ja ne znam kako to da nazovem! :dosada:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

Mi smo uplatili ove apartmane u avgustu, idemo sa prijateljima koji imaju malu decu,isto kao i mi.

Pitala sam jednog od vlasnika za to igralište, rekao je da su te spravice za decu bile sklonjene jer su ih navodno deca pokvarila,ali da će da nabave nove.

Što se smeštaja tiče,vidim po vašim komentarima da ne moram da brinem.

Bitno mi je da je plaža ok, iako ćemo obilaziti okolne plaže.

Da li moramo da nosimo one papuče za kupanje,ako je pesak/šljunak toliko oštar?

Ima li talasa?

Ako imate još neku korisnu informaciju, značilo bi mi.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Srećno ti bilo,nama je tamo bilo grozno,sve je to jedna velika prevara,a igrališta nikad nije ni bilo!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Draga, a što ti je bilo grozno?

Reci mi iskreno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postovani,mnogo bi mi znacila informacija vezana za pomenuti app i plazu a to je da li je dobar pristup za invalide u kolicima.

Bas iz razloga sto je mesto pasivno razmisljamo da uplatimo pomenuti app u junu,ali ako je los pristup invalidskim kolicima plazi onda ne vidim svrhu odlaska tamo,Zato vas sve molim za iskren odgovor,Pozzzzzzzzzzzzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ide li neko uskoro u Akti S apartman/familly suite?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima , sto se tice pristupa za ivalide ne znam ,los je za plazu sa tog dela kod apartmana za kolica ima taj jedan deo sa kamencicima pa posle pesak a ok u apartmanima pod uslovom da ste uzeli app dole na prizemlju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

kamen_zpscdff83c4.png

"pesak" na delu plaze kod app

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Makice,hvala na slici, i hvala onima koji su mi pisali u inbox.

Ja se nadam da će ipak sve biti kako treba jer vidim da ima i sjajnih iskustava, čak i takvih da sam zamoljena da gazdama prenesem pozdrave :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma naravno ,svako voli nesto drugo , i svako je imao drugacije iskustvo ! Nemojte pogresno da me razumete , super su gazde rekoh da nam je pomogao na pocetku i beskrajno mu hvala , i cisto je itd al nam nije zapao onaj app dobar, nema igralista za decu i nije mi se svidela plaza ni mesto jer tamo nema nicega ni prodavnice cisto imajte to u vidu da dodjete sa nekom hranom i potrazite lep deo sa peskom po plazi i nema da brinete . Ja sam bila sa povecim stomakom :tongue: pa mi smetalo hehehe al nista zato ako vam se ne svidi tu je Trani Ammouda na 10 min kolima . Javite utiske :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

6165c10f-639c-4f6c-984d-aa4a14cf798e_zps

od kuce do plaze

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DSCN5098_zps9137681d.jpg

vidis kupatlo super cisto

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25609
    Ukupno tema
    851491
    Ukupno poruka