mmakica

Akti Salonikiou

75 poruka u ovoj temi

SRCE SI! I ja ću imati poveći stomak tad ;)

Ova slika sa pešćanom plažom je Trani Ammouda ili ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hehehe veselo , za tebe je onda super jer je super cisto , imas ves da peres u njihovoj masini za dz kad god hoces , to je lagonisi plaza blizu ormosa a trani je ekstra isto

DSCN5332_zps475051f0.jpg

to je trani

a ovo karidi

DSCN5281_zpsa5b70e23.jpg

a ovo fava

DSCN5352_zps739eadd4.jpg

sad fava je hladnija mi bili u junu i nisam se kupala al su zato ove gore bare kolko su tople

Izmenjeno (mmakica)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karidi mi se ne sviđa, a Fava je ok, mada sada ne bih baš tamo da se zavlačim i preskačem one stenčuge...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Karidi - za malu decu , fava moze preko stena al ovaj deo je direkt sa parkinga posto je ona iz nekoliko delova onda trani al lagonisi je najbolja i topla i za decu i trudnice !!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Divna si!

Koliko ima do plaže Lagonisi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa ima onako , oko 25ak min kolima ima opis i koordinate na sitonija na dlanu

ili grcka info

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako imate navigaciju sa IGO programom mozete da instalirate POI (points of interest) koje je doktor elzner postavio na temi plaze sitonije, i lako cete stici do plaze bez greske (osam ako nije doktorirao na mega trendu :D )

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima , sto se tice pristupa za ivalide ne znam ,los je za plazu sa tog dela kod apartmana za kolica ima taj jedan deo sa kamencicima pa posle pesak a ok u apartmanima pod uslovom da ste uzeli app dole na prizemlju.

Hvala vam na odgovoru.Verovatno cu otici da pogledam i ovaj i jos neke smestaje koji nisu u urbanim sredinama a pristupacni su za invalide.Pozzzzzzzzzzzz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio ove godine ovde, da prenese utiske?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta bi na kraju Saphira kako ti se svidelo ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo dobili onaj apartman koji su nam obećali. Imao je onaj super šporet i super kombinovani frižider.

Sačekali su nas na krevetima peškiri u obliku mašne i sa bombonama na njima.

Takođe, bili su tu nov sunđer i tečnost za sudove, kao i one tabletice i aparatić za komarce.

Onaj prostor između vrata i praga su popunili sa nečim mekanim,sunđerastim,tako da bube tu nisu prolazile.

Oni se trude da dvorište održe čistim. Imaju 2 tobogana za decu, nekoliko ljuljalica i sl.

Posteljinu i peškire dobijate na 3-4 dana.

Meni je bilo ok, ali sam čula da su apartmani na spratu bili izuzetno mali.

Plaža je bila ok, nije bila gužva, voda čista i topla. Ali, mi smo išli i na druga mesta jer nismo u fazonu da se "zacementiramo" na jednoj plaži.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

opa super , nista od toga nije bilo nama hehe pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili od 2-12 septembra, apartman na spratu, jeste manji al je lepo i cisto. Terasa velika.

Pomocni lezaj nismo razvlacili pa je bilo dovoljno prostora.

Kao sto je Saphira napisala, dvoriste je prostrano, prelepo za decu.

Takodje potvrdjujem za plazu.

Jedino sto bih navela kao manu ovog smestaja je prevelika udaljenost marketa.

Jesmo mi isli po celom poluostrvu, vozikali se, kupali na mnogim plazama, isli dva puta kod prijatelja koji su

letovali u Neosu al nekad ti nesto iznenada zatreba a u okolini nema nicega, bukvalno nicega. I odakle god smo se vracali

razmisljali smo koliko hleba imamo kuci i da li nam nesto treba.

Covek koji nailazi sa pecivima ne svraca van sezone. Poslednji put je dosao 3. sept ujutru.

Ne treba ocekivati ni setaliste, niti bilo kakvu razonodu za tinejdzera na primer. Nema nicega u okolini.

Kome ovo ne smeta, trazi mir i tisinu, lepu plazu, slobodno nek dodje. Smestaj je dobar.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi planiramo da od 17.08. budemo u vili 4 for Residence.Da li je neko boravio u ovom smeštaju,  koliko je udaljena tačno od plaže? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka