mmakica

Akti Salonikiou

75 poruka u ovoj temi

jao hvala puno ja se nerviram samo da mi nije ta kuca zabacena , mada pise 80m od mora ! jos jednom hvala cekamo slike

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
post-37230-0-46110700-1369423504_thumb.jgranulacija peskapost-37230-0-28582100-1369423550_thumb.jizgled dela plazepost-37230-0-11676100-1369424310_thumb.jna putu izmedju Jerisosa i Pirgadikije u daljini ostrvo Amuljanipost-37230-0-18066400-1369424434_thumb.jiza Pirgadikije prema Akti Salonikoupost-37230-0-95257400-1369424545_thumb.jpanorama Pirgadikijepost-37230-0-32275900-1369424686_thumb.jiza Piggadikije desno se vide plaze u Akti Salonikou

post-37230-0-38517900-1369423774_thumb.j

post-37230-0-30867200-1369423884_thumb.j

post-37230-0-88471900-1369424013_thumb.j

post-37230-0-69484400-1369424149_thumb.j

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam bas majstor za ove postavke,nadam se da sam vam bar malo docarao izgled okoline i same plaze.Slika ima jos samo iz opravdanih razloga ne mogu podeliti sa vama, a posebno sa zurke sa veselim Britancima.Nadam se da cete me razumeti.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahahahaha hvala puno !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Klikom na sliku ista se uvecava.Kada pronadjem jos koju primerenu ja cu je postaviti.Nemojte se nervirati izabrali ste dobro mesto za odmor i dobru bazu i za Sitoniju i za Atos,posetite ih nece vam biti zao,a kad se vratite napisite par reci i saveta za buduce goste .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam bio na toj plaži, u hotelu Krotiri. Imaš više informacija pod tom temom (Hotel Krotiri beach resort).

Plaža je meni bila lepa, ali stvarno nije nikakvo mesto. Samo nekoliko kuća na plaži.

Ako ti treba još informacija javi se :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
post-37230-0-51938200-1369682523_thumb.jkod Akti Salonikouapost-37230-0-41151000-1369683117_thumb.julov sa tajne lokacije u okolini Pirgadikijepost-37230-0-36158700-1369683262_thumb.jnjam-njam
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idemo pocetkom jula u neku novu kucu aktis salonikiou , pise 80m od mora pa da vidim dal neko zna nesto , cujem da samo neki covek ide s kolicima jednom dnevno sa pecivom , pa da vidim dal ce muz svako jutro morati po "leba" u pyro.. :))) nesto mi je nabudzio slike smestaja , vidim da je ta kuca nova , otvara se tek 25 maja i ekstra mi izgleda po slikama pa reko da se spremim da se nesto ne sokiram kad dodjemo :)

hvala za via michelin !!!

molim vas,za informacije iz prve ruke,,u pregovorima smo za rezervaciju bas za ovaj smestaj.Koliko je zaista blizu plaza,ima li suncobrana i lezaljki na plazi,..vase utiske...ako moze sto pre...hvala
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima , vratili smo se i zadovoljni smo smestajem , bilo je ekstra cisto , apartmani su mogli biti malo veci mada vidim da nisu svi isti . Veeeeeeeeliki plus je to da je vlasnik doktor i njegova zena koja radi na recepciji med sestra i trebao nam je odmah prvog dana hehehe dosao je za 2 min. jako su ljubazni , peres ves kad god hoces i to mi je bilo ekstra bas smo zadovoljni .E sad minus naravno je mesto - nema nicega i za sve moras kolima u radnju , ima taj lik koji prodaje pecivo al moras da ga cekas nekad i do pola 11 , nama je to kasno i plaza koja je totalno bezveze neko kamenje siljato nema nikog ne znam . Mi smo zato isli svaki dan na trani , lagonisi ,favu i karide pa smo se ekstra proveli. Ja sam tako i isplanirala letovanje svaki dan druga plaza , nasla gps za svaku i bilo je ekstra pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako mislis siljato kamenje, zar nije pesak na plazi :'( , da li je tesko nadji mesto kolima, jeste koristili navigaciju ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije pesak , neki mix al razliciti su ukusi sto se tice plaze , meni se nije svidela a vidim nikom nije , svi su nesto kolima isli po plazama. greota da odes na sitoniju a da ne odes na lagonisi , karide... nama je radio gps od soluna hehehe al nije strasno

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mmakica, vidim da smo bili u isto vreme na istom mestu :happy: ! Utisci nam bas nisu potpuno isti. Plaža je ovakva kako je ti opisuješ na samom ulazu sa magistrale. Ako se pomeriš svega 20 metara u desno imaš divnu peščanu plažu sa malo oblog kamenja u prvih 2 metra vode a onda predivni sitni pesak. Naravno, doći na Sitoniju a ne obići druge plaže nije baš pun pogodak ali po mom skromnom mišljenju ni svakodnevno putovanje na plaže nije baš idealan provod ako na godišnjem odmoru želiš da se odmoriš. Što se smeštaja tiče, mi smo imali dva apartmana i njihova veličina nam nije predstavljala problem a što se kvaliteta apartmana tiče to je već za svaku pohvalu. Odnos cena-kvalitet je svakako daleko na strani kvaliteta. Osim prednosti koje gazde imaju zbog svoje profesije moram reći da smo mi baš njihov odnos prema gostima, spremnost na pomoć u svkom pogledu, volja za druženjem i sve drugo, odvaja AKTI-S od ostalih gazda sa kojima smo dolazili u kontakt svih ovih godina.

Sve pohvale za smeštaj i gazde a plaža je za odmor i mir, ako vam to nije cilj onda ovo nije dobar izbor.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

MladenS molim vas koliko je realno daleko Akti S od plaze?...Mi smo sa dvoje male dece, i na sajtu pishe 80 metara, ali mi to nishta ne znaci, svako gleda i meri drugacije:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije pesak , neki mix al razliciti su ukusi sto se tice plaze , meni se nije svidela a vidim nikom nije , svi su nesto kolima isli po plazama. greota da odes na sitoniju a da ne odes na lagonisi , karide... nama je radio gps od soluna hehehe al nije strasno

Ja sam napomenuo da se mesto deli na dva dela(u kojem je vasa vila bila ja stvarno ne znam)ali napominjem da je drugi deo na izlasku prema Agios Nikolausu upravo onakav kako sam opisao u nekom od predhodnih postova.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pa dobro , zato i kazem da su razliciti ukusi :) ja volim plazu bez kamenja al ruku na srce stvarno nismo isli po plazi ko sto rekoh mi smo isplanirali da idemo svaki dan na drugu plazu .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka