SrdjanNs

NEA PERAMOS

143 poruke u ovoj temi

Neas Pramos i Nea Iraklitsa baš i nemaju neke plaže, ali je čuvena Amolofi blizu Peramosa. Mi smo svratili sad, posle odlaska sa Tasosa.

Lepa plaža, veeelika gužva. Biće slike.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bolje film

A ovako izgleda plaža u samom Nea Peramosu.

sl274631.jpg

sl274633.jpg

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ai, kakva guzva... mi kad smo bili krajem avgusta ni traga od guzve

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko vidim fotografisano je u nedelju, verujem da tad dosta njih iz Kavale dodje na plažu. Verovatno je uvek za vikend manje više tako, bar pretpostavljam. Još je i sredina jula.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko ima neki kontakt za smestaj ,petokrevetni apartman,da je povoljan ? ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na fotografijama sa neta, plaza izleda mngo zanimljivije, zbog boje mora...Ovako mi ne deluje odlicno, ali jeste dosta dobra, posto volim pesak i sto nije u uvali, kao npr Navagio na Zakintosu, nego je dugacka i otvorena...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lepsa plaza je na samo kilometar od Nea Peramosa, Amolifi plaza. BIlo bi steta biti u ovakvoj guzvi a samo iza brega koji se vidi na slici je plaza duga bar 2 km a iza nje jos prelepih plaza.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledaj snimak sa Amolofi plaže iz jula, možda promeniš mišljenje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Meni se ipak svidja fotografija iz vazduha, ovako mi nije posebno zanimljiva...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna postoji li neki smeštaj za iznajmljivanje na samoj Amolofi plaži? Kad sam bio u Nea Peramosu prošle godine, nisam se setio da potražim takav smeštaj, a sad, preko Neta, ne uspevam da pronađem ništa konkretno.

Heh, ako nađem nešto, možda odemo tamo ponovo sledeće (ili neke naredne) godine :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ima neko jos informacija za smestaj u Peramosu,Po celom internetu se vrti par kuca,a mi bas resili tamo,Peramos ili Kavala.Pooooomoooc!!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kontaktirajte gospodina Christodoulos-a Roumeliotis-a na sajtu http://www.roumeliotis.gr/index.php/en/. Mozda moze da vam nadje neki smestaj u Peramosu. Beogradski je student, tako da mozete da mu pisete i na srpskom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala.ali odustali smo od NP i idemo ponovo u Jerisos,a gosp.sam vec kontaktirala.Nesto smo jos pronasli,medjutim nesto nam ne ulivaju poverenje,tj.ono sto smo pronasli kao povoljno,izgleda da je bas daleko od plaze,a oni vesto izbegavaju da daju odgovor kada se pomene udaljenost.Mozda do godine. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nea Peramos - moj najbolji turisticki "savetnik" Google Earth i ja smo odabrali ovo mestasce za porodicni odmor sa detetom 4 godine krajem avgusta i pocetkom septembra...

Prijatelji su nam preporučili Nea Peramos! Da li imaš neku preporuku ili kontakt za smeštaj, jer ih na internetu ima jako malo u ponudi!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uopste taj potez do Kavale ima slabo smestaja u ponudi,mislim na to da konkretno stupis u kontakt sa vlasnicima.Mi smo hteli prosle godine da idemo u Paralia Ofriniou,ili kako je zovu Touzla,ali smo odustali bas zbog sturih informacija o mestu,plazi vodi.........

Bila bih zahvalna i ja za bilo kakav podatak jer nas bas interesuje taj deo Grcke,a planiramo da pravimo i izlet do Tasosa.:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887847
    Ukupno poruka