SrdjanNs

NEA PERAMOS

143 poruke u ovoj temi

Za ovu godinu sam rezervisala smeštaj u Nea Peramosu, 70 evra dvosoban apartman + dnevna soba, za početak jula, blizu plaže (par kuća treba proći da bi stigao do plaže), ne znam da li je ovo skupo ili ne, ništa povoljnije, a da mi lokacija odgovara nisam našla. Radujem se, jer do sada nisam letovala u tom delu Grčke (osim dva puta na Tasosu). Ako neko zna gde se nalazi igralište za decu koje nije u sklopu kafića ili igraionica neka napiše, to nam je bitan podatak, čisto da vidim koliko je udaljeno od našeg smeštaja. I ako ima friškije utiske o letovanju u ovom mestu neka ih napiše. Meni je od bitnijeg bilo to što je ona plaža Amolofi blizu, a odgovara za sitnu decu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za ovu godinu sam rezervisala smeštaj u Nea Peramosu, 70 evra dvosoban apartman + dnevna soba, za početak jula, blizu plaže (par kuća treba proći da bi stigao do plaže), ne znam da li je ovo skupo ili ne, ništa povoljnije, a da mi lokacija odgovara nisam našla. Radujem se, jer do sada nisam letovala u tom delu Grčke (osim dva puta na Tasosu). Ako neko zna gde se nalazi igralište za decu koje nije u sklopu kafića ili igraionica neka napiše, to nam je bitan podatak, čisto da vidim koliko je udaljeno od našeg smeštaja. I ako ima friškije utiske o letovanju u ovom mestu neka ih napiše. Meni je od bitnijeg bilo to što je ona plaža Amolofi blizu, a odgovara za sitnu decu.

Taj deo Grcke je inace skuplji sa smestajem a zasto nisam otkrio. Vrv sto dosta dolaze grcki gastarbajteri (tako sam cuo) tako da msm za toliki stan za N.Peramos je to ta cena. Inace ranijih godina sredina  jula nikad nisam mogao naci smestaj za dvoje iole pristojan ispod 50 e te sam birao druge destinacije. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo rezervisali Nea Peramos za ovo leto apartman od dve spavace sobe i malom dnevnom u periodu od 20.09. Za 600e.Mislim sa je to skroz korektna cena.Vlasnica nam je rekla da je 150m od plaze.I nas interesuju informacije posto ih ima vrlo malo na netu.Ovaj deo Grcke mislim da vrlo malo posecuju turisti iz Srbije pa ce nam svaka informacija puno znaciti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo rezervisali Nea Peramos za ovo leto apartman od dve spavace sobe i malom dnevnom u periodu od 20.09. Za 600e.Mislim sa je to skroz korektna cena.Vlasnica nam je rekla da je 150m od plaze.I nas interesuju informacije posto ih ima vrlo malo na netu.Ovaj deo Grcke mislim da vrlo malo posecuju turisti iz Srbije pa ce nam svaka informacija puno znaciti.

Колико дана?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dzeni, nadam se da ce se neko vec javiti sa svezijim informacijama od ovih sa pocetka teme, a ako ne, ja cu sigurno da se javim iz Nea Peramosa sa informacijama. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Колико дана?

10 noci za 4 odrasle osobe i dve bebe.

Dzeni, nadam se da ce se neko vec javiti sa svezijim informacijama od ovih sa pocetka teme, a ako ne, ja cu sigurno da se javim iz Nea Peramosa sa informacijama. 

I ja se nadam da ce biti uskoro.Ocekujem vase utiske.Kada vi putujete?

Izmenjeno (Dzeni*)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi cemo, daj Boze zdravlja, u Nea Peramosu biti od 28. juna do 09. jula. Nadam se da ce more biti toplo i mirno, vreme lepo, bez nekih guzvi, jer ih bas ne volim... 

I vi ste nasli povoljan smestaj, meni je to bila bitna stavka pri izboru mesta za letovanje. 

Izmenjeno (Bebana)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Dzeni* @Bebana Mi smo bili u julu 2018. Obišla sam sve što je moglo u oklini. Igralište za decu je u centru, na šetalištu, ali nije veliko. Sve što vas interesuje pitajte u pp, tu sam...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887847
    Ukupno poruka