SrdjanNs

NEA PERAMOS

145 poruka u ovoj temi

Da li u Nea Peramosu ima pijaca ili bar odredenog dana? ☺ 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da nema.

Ili se ja nisam zatekao u mestu kada je pijačni dan.

Citat iz donje poruke kaže:

 

"Bili smo u Kavali nekoliko puta,obisli Nea Iraklicu,

bili u Elefteropolisu, slatkomesto 12 km u planini,tamo je i najbliza pijaca,inace je petkom.

Najjaci utisak je ostavila Kavala.Odusevljena sam starim delom Kavale. uopste Kavala je fenomenalna."

http://www.putovanja.info/forum/forum/topic/24841-nea-peramos/?do=findComment&comment=794485

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tako.Pijaca je u Elefteropoliju,iliu Kavali,sto je dalje.Mi smo bili na ovoj blizoj u Elefteropoliju,petkom.Prepuna je svega,od voca,povrca,zacina,ribe domacih sireva.........ims i garderobe,pokucstva...svasta.Gradic je simpatican,prilika da se obidje

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voleo bih da ima snimaka iz ovog mesta kao i sa plaza bilo gradskih i iili sa Amolofija..Cisto da se vidi kakva je voda, cistoca, naplavine, providnost i sl...Tamo ima i neka tvdjava, a blizu je i grad Kavala, pa da se vidi i povezanost..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

 

Izmenjeno (ZekaZmaj)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i meni je u planu ove godine N.Peramos ili Iraklitsa bas zbog blizine fenomenalnih plaza i Kavale, ako ne odem na Kos ovo ce mi biti destinacija mada msm da su cene smestaja ovde malo jace nego na Halkidikiju i Tasosu.. poslao sam par mailova cisto da se informisem i ni jedan smestaj za dvoje pocetkom Jula nisam uspeo naci za manje od 45 e.. Drugar je sa devojkom bio na Amolofiju i odusevljen je, kola su u hladovini i bic barovi su odlicno organizovani cak neki uz doplatu imaju sef kod lezaljki sto mnogo znaci za vrednije stvari dok ste u vodi.. kaze ima mesta i ko hoce po lezaljkama i ko hoce da ubode suncobran bez da se gura a lezaljke se dobijaju uz pice..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li koga u Nea Peramosu da malo prenese utiske. Putujemo sledeće nedelje, prvi put u taj deo Grčke.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nesha274 Ako ti se niko ne javi, prenesi ti nama utiske po povratku. Ja sam u Peramosu od 10. jula, pa ako ti nije teško da napišeš sta treba obići, videti, a šta zaobići. :D

Želim ti odličan provod. :smajl:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo izveštaja iz Peramosa iz prve ruke...

Mirno mesto sa velikim šetalištem pored mora. Turisti su uglavnom Bugari i Grci, srpski jezik se reeetko čuje. Gradska plaža je ok, u centru uska, a na krajevima široka. U mestu postoji Masutis, a Lidl ima u sledećem mestu Nea Iraklitsi, oko 3 km od Peramosa. U Peramosu nema šopinga, samo restorani, kafići i poneka prodavnica suvenira. Za šoping je tu Kavala... Kod odabira smeštaja treba paziti da nije na brdu i da nije u prizemlju jer su to više sutereni. Smeštaj se može naći preko Nikane, bookinga ili preko Bugara na fejsu koji su posrednici. Mi smo rezervisali preko Bugara, bez akontacije i sve je bilo po dogovoru. 

Eeee, sada ono najvažnije za ovaj deo Grčke. AMOLOFI plaža, udaljena samo 3 km od Peramosa, a tamo je raj ?.  Ima dosta beach barova, svi imaju ogroman parking ( u hladu - besplatan), a ležaljke dobijate uz naručeno piće. Svako ima svoj omiljeni bar i svi su dobri, ali moj je Riva - poslednji u nizu. On ima i bazen za decu sa toboganima i raznim dušecima. 

Kavala je udaljena 15 km od Peramosa i priča je za sebe. Pre Kavale su dobre plaže hotela Tosca i Batis plaža, a u gradu prva na ulazu je Kalamitsa, pa Rapsani, pa Perigiali.

Ako neko ima neko pitanje, tu sam. ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

jel neko otvorio sezonu? Utisci?:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@drug.lukic 

Javljaju mi se ljudi koji su otvorili sezonu...Pitali su me za informacije oko smeštaja, pa da mi jave utiske. Svi su zadovoljni...Šta te konkretno interesuje? ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve....plaza, more, setaliste, igralista, apartman za 4-oro u mirnom delu itd. Cene girosa, kafe i sl. nisu bitne...znam i da ima Masutis :D....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Meni se tamo ave dopada. U Peramosu, u centru je plaža baš uska i tu nisam videla da se neko kupa. Na krajevima je plaža široka, ali svi uglavnom idu na Amolofi plažu koja je najbolja u ovoj regiji i udaljena oko 3 km od Peramosa. U Peramosu ima veliko šetalište pored mora i mala luka, ali ne postoji putnički saobraćaj. Da, u mestu postoji Masutis, a oko 3 km odatle u Iraklitsi je Lidl (kome je neophodan).? Prema Kavali su odlične plaže...Batis, Tosca...Ne preporučujem dolazak bez auta. Sva mesta i plaže su povezane bus linijom i busevi idu često, ali funkcionisati tako svaki dan je neizvodljivo.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako  moze mala pomoc.

Na google vidim da Vodafone ima radnju i da za prepaid nude dobre surf pakete.

Ispadose mi oci na sajtu koji  nema opciju eng jezika.

Stara kartica mi je istekla pa da znam da li da Svracam u Solun ili ima opcija kupovine u samom mestu.

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba mi info,ako je neko trenutno u Peramosu,moze li se naci smestaj na bum?Dobili smo iznenada odmor,pa bi krenuli bez rezervacije?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905039
    Ukupno poruka