SrdjanNs

NEA PERAMOS

145 poruka u ovoj temi

cao jer mi moze neko reci kakvo je vreme sada u nea peramos jer htjebi da za par dana da krenemo na odou sa djetetom 5 godina  kakva je voda i smestaj jel se mogu nadji na lice mjesta ..hvala unapred

 

 

Izmenjeno (katebt)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

zdr dali moze neko da mi preporuci ovo mesto nea peramos.. za par dana na more  idem pa sam mislia t.e videla dam ovo mesto  pa mi rpivleklo paznaj pa molim vas a ko mozete da mi date koje informacija za vreme u sredian junu more samim ljudi tamu itn,,,, hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Drugari,

Da li je neko trenutno u Peramosu? Htela bih od 8.avgusta 4-5 dana da potražim smeštaj ali ne bih da ga tražim po vrućini sa decom pa ako je neko tamo ili zna za nešto povoljno sa 4 kreveta da mi preporuči ili još bolje (ako ne tražim previše) posreduje na licu mesta.:rolleyes::turista::thankyou2:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li nekog u Nea Peramosu, Paliu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nude li jos neke agencije NP, sem Oktopoda i Magic Holidays ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nude li jos neke agencije NP, sem Oktopoda i Magic Holidays ?

Preko Nikaninog sajta ***

ima dobrih ponuda a isto to direktno sa vlasnikom više objekata u NP preko http://www.roumeliotis.gr/index.php/en/

Izmenjeno (mikap)
Nije dozvoljeno postavljati direktne linkove ka turističkim agencijama
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima. Zanima me kakve su cene u kafićima, restoranima u okolini Kavale, Nea Peramos i ostalo... Takođe me zanima da na kojim plažama se plaća ulaz i koliko, na kojima ležaljke, i da li se ležaljke dobijaju uz neku narudzbinu. Podelite sve informacije koje imate, biće dragocene :)) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene su standardne bile prošle godine, kao i u mestima na Halkidikiju. Na Amolofiju se plaćaju ležaljke, nisam sigurnaq koliko, i parking koji je 2e. U hlad ostaviš auto a na parkingu je i tuš i svlačionica da se središ posle plaže.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Odlicno. Recite mi da li mozda imate kontakte za smestaj? Na internetu je slaba ponuda, a nisam sigurna koliko je pametno u sred jula otici i tamo traziti...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, hvala. Pogledacu i tu - valjda ce se nesto pronaci :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја сам прошле и ове године био у Неа Ираклици, прошле у другој половини јуна, ове крах августа и почетак септембра. Свраћали смо у Неа Перамос оба пута и стекли смо утисак да је у питању бугарски Пефкохори. Значи, само се бугарски чује. Немам ништа против Бугара, штавише мислим смо тотално исти. То сам ставио чисти би људи били свесни да је већина људи из Бугарске. Читам описе од пре три године и невероватно ми је да је тада место описивано као мирно. Место је лудница, барем онај део до плаже, а то је капирам 70% места. Плажа је уска, тако да преостаје Амолофи. Е, Амолофи јесте лепа плажа и вреди је видети, али и она је крцата. Велика гужва је била сваки пут, а могу замислити како је од јула до половине августа, када је врх сезоне. Мислим да ако се неко одлучи за тај део Грчке, боља опција је Неа Ираклица и то део од којег престаје шеталиште. Дугачка и широка плажа, није толика гужва, све је близу. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Problem je sto si samo svracao u N.Peramos,a nisi bio smesten tamo.Ja sam bio sa porodicom u drugoj polovini Jula(16 dana) i guzva je bila samo vikendom kada dolazi veliki broj Bugara i Grka.Cak ni na Amolofiju nije bila velika guzva,a na Vrasidi i Psathi do podneva skoro nikoga nije bilo.Mi smo na plaze obicno odlazili oko 9 - 9.30 i desavalo se da u to vreme budemo jedini.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisan Patriko

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka