SrdjanNs

NEA PERAMOS

135 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio u ovom mestu?

Deluje mi poprilicno zanimljivo

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Top odlicno malo mestasce i odlicno je to sto je blizu autoputa i na samo 18km od Kavale... Jedino ako ti smeta je sto 80% turista su Bugari :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna nešto o Anna's guest room?I meni se čini da je lepo mesto,da li ima nekih sadržaja za decu,ili neko šetalište?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nea Peramos posećujem već 3 godine zaredom,

i nadam se da ću taj deo Grčke posećivati uvek.

Malo slatko mestašce (2500 ljudi), blizu autoputa egnatia odos, a 18 km od Kavale.

Veoma slabo turistički posećeno, uglavnom su turisti sami grci (60%) i bugari (20%).

Na preste ruke možete naći nekog da razume engleski, a bolje poznaju nemački jer imaju dosta svojih gastarbajtera u Nemačkoj.

Ono po čemu se izdvaja ovo mesto od ostalih je plaža Ammolofoi.

Najlepša plaža severne Grčke, neotkriveni dragulj Egeja.

Sitan pesak bele boje prošaran sitnim školjkicama, a ulaz u more dug 50 m.

Voda predivna, topla, bistra. Nikada nema one ruzne morske trave.

(Napominjem da je plaža prazna do 10 jula, a onda počinje stampedo iz Kavale).

I još jedna vrlo važna stvar - od Nea Peramosa do Aspravalte u dužini od 70 km, imate plažu za plažom, sve lepša jedna od druge, peščane, BELE, a more tirkizno plavo i zeleno.

Nema naselja, tek pokoja vila ili vikendica, po koji kamper i nudisti.

Ovaj deo nije za porodične turiste sa decom.

Nema prodavnica, diskoteka, parkinga, nema ničega osim 70 km plaža.

Preporuka za istinske turiste.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Nikola A

Da li ides preko agencije ili trazis smestaj na licu mesta. Koliko je po danu zakup studija ili apartmana. Mi godinama idemo ali u Solunsku regiju i trazimo smestaj dole kad dodjemo. Moze li se i tamo ici tako? To je mali gradic, poput Asprovalte , tako nesto slicno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko može da preporuči solidan smeštaj u Nea Peramosu? Razmišljam da idem sa devojkom tamo u prvoj polovini septembra, ali čini mi se da je teško naći smeštaj na Netu (a ja bih radije da prvo nađem smeštaj, pa tek onda da krenem).

Ako neko ima slike, video ili bilo šta o Nea Peramosu, molio bih da "okači" sve to :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jedva čekam sličice!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zaista bi bilo dobro da neko postavi sličice jer o ovom mestu nismo čuli ništa do sada.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Galerija slika je super šteta što samo mesto nisi slikao više. Možeš li uporediti sa još nekim mestom njegovu veličinu

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa ne znam, meni su ta mala primorska grcka mesta totalno slicna. Nikiti, Toroni... to je to. Malo, simpaticno mesto, duz celog mesta je isto pescana plaza, ali nije to to. Da, i plaza koju takodje treba tu obavezno posetiti je Vrasidas i nalazi se na poluostrvu iza tvrdjave pored Nea Peramosa. To je divlja plaza do koje vodi prasnjavi put i na kojoj ima dosta kampera.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja sam se juče vratio iz Nea Peramosa :)

Utisak: super! Mesto je sasvim fino, slično kao ostala grčka mesta. Ranije sam bio na Tasosu 2 puta (oba puta mesto Skala Potamija) i jednom u Sartiju (srednji prst Halkidikija). Moj utisak je da je Nea Peramos sa okolinom nešto lepši od Tasosa i prilično lepši od Sitonije.

U principu, Goranche je već napisao skoro sve što bih i ja rekao, tako da ne bih da ponavljam njegove reči :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Baš ste me zaintrigirali za ovo mesto. Koliko ste plaćali apartman?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanima me isto što i koleginicu vecic :) i možda neka slika smeštaja položaj itd.....možda sajt....da li ići auto putem ili pored Stavrosa i Asprovalte magistralnim putem....

Izmenjeno (ivan-bgd)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25887
    Ukupno tema
    862210
    Ukupno poruka