releve

Kampovanje u Italiji

8 poruka u ovoj temi

Interesuje me da li je neko kampovao i Italiji i ako jeste kakva su iskustva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li te interesuje "bungalovsko" ili "satorsko" kampovanje? Za ono prvo ti mogu preneti neko iskusvo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me i jedno i drugo ali recimo da bih se pre odlučila za "bungalovsko" kampovanje, pa bih volela da pročitam vaše utiske. :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2011. na ostrvu Ischia, kamp Paluba, smesten na oko 1km od plaze i luke, sredina jula, mirna domacinska atmosfera, puno prodavnica okolo, gosti uglavnom Italijani, bungalovi su od zidanog materijala sa tremom ispred, reso na plin, sudopera, posudje, veliki frizider, sopstveno kupatilo, nocu tiho za spavanje, danju bez galame (nije bilo napaljenih tinejdzera), veliki kreveti, televizor, popust na vise od tri dana (uzeli 7, obavezna uplata 100e na njihov racun pre putovanja - kontaktirati mailom), ostrvo prelepo, kamp u gustom zelenilu kao i celo ostrvo, menjanje posteljine na 3 dana, ima i mesta za satore...

ODMOR ! ! !

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da ova teme nije bas aktivna, ja planiram krajem avgusta da krenem na kampovanje kroz Italiju. Vec imam pripremljen plan(imam dobru volju i sator), ali ako je neko isao ovim putem ili zna neki dobar kamp, neka pise.

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao

Reci mi da li si isla na kampovanje, gde, kako, koliko,napisi nam sve ukoliko te ne mrzi. Steta sto ova tema nije toliko posecena, verovatno vecina ima pogresnu predstavu o kampovanju. Planiram da posetim italiju narednog leta, pa me zanima i kampovanje izmedju ostalog...

Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za razliku od Grcke, u Italiji je nemoguce (ili jako tesko) rentirati sator. Dakle, nosis svoj. Ostaju ti bungalovi itd. Generalno, cene kampovanja su osetno vise nego u Grckoj. Drugacije pristupaju kampovanju, a gosti su uglavnom domaci.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Niko nije napisao svoje iskustvo sa kampingom u Italiji?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka