dajanabg

Nikiana

67 poruka u ovoj temi

200m razlike . a u kom terminu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nazalost mi smo kraj jula , a vec vidim da bi se lepo druzili :D.. Imamo iste prioritete , plaza ispred smestaja , parking , jutarnja kafa na plazi i vecernje pivo sa sumom talasa (mada ja vise volim vino, muz pije pivo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo u pargi 21 jula a na lefkadi smo vec od 26-tog

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo do 27.jula na Lefkadi .Kakav ce Vama biti odmor Lefkada nakon uzurbane Parge :) Jeste i tamo nasli nesto povoljno a dobro od smestaja ? Nama to nikada nije uspelo :( Ako ste prvi put u Pargi , ili niste do sada, preporucujem reku Acheron da vidite , necete se pokajati :) 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo do 27.jula na Lefkadi

 

mozda smo cak i u istom smestaju xaxa !! mi smo u praxitelis apartmans

 

 

Kakvi su utisci iz Praxitelisa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

odlicni . smestaj skroz ok plaza na par koraka veliko dvoriste sa hladovinom za parking , voda kristalna ...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pregledala sam temu, narocito novije postove i nisam nasla odgovor koji me zanima. Po cenu da ispadnem glupa u drustvu :) ja cu ipak da pitam. Koliko se krecu cene smestaja na Lefkadi prakticno van sezone? Planiram putovanje svojim autom posle 17-tog septembra i zbunjuje me cinjenica da svaki smestaj koji se moze naci na internetu (buking, nikiana i ostalo) ispadne znatno skuplji od onoga koji bismo platili agencijama (gde je ukljucen i prevoz koji svakako ne bismo koristili). Ne patim od komfora na moru i kvalitet smestaja koji nude agencije mi je sasvim prihvatljiv, pa me zanima ima li neko iskustvo sa vansezonskim cenama i smestajem koji bi u tom periodu mogao preporuciti?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Treba da kontaktiras vlasnike smestaja direktno. Cene na bukingu su nazidane. Probaj sa lefkadaslowguide ili feelgreece...agencijske cene za predsezonu i postsezonu nisu lose, ali u sopstv.reziji mozes  naci smestaj bas po svojoj meri. Cene su bar upola nize nego u avgustu. Npr.avgust 70, sept. 35, pa i nize...mozes probati i na bum u tom terminu, a rizik je da neke kuce vec budu zatvorene.

Izmenjeno (rakel)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Činjenica je da su te smene bar dva do tri puta jeftinije preko agencije. Caka je u tome što su smene vezane za autobuski prevoz.

A, @pizza_slice

Em mi ne odgovori na PP, a i opis smeštaja je kao da je dao Žuća. 

Sa zadrškom od godinu dana opet pitam: vredi li?

Bio sam u Ligiji i nije bilo loše, ali mami me upravo Praksitelis.

Hvala.

Izmenjeno (Lenjivac)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Neko moje iskustvo je da većina vlasnika vila imaju smeštaj prezentovan na Fejsbuku, ali pod nekim drugim ( čudnim) imenima profila 

( samo se neki mogu naći pod istim imenom, kao na Bukingu,.. valjda to ima neki svoj razlog .. porezi ili tako nešto,.. Buking uzima od 15 pa do 30% provizije,.. bar tako meni rekoše,.. ) 

Taj FB kontakt je najsigurniji,.. bar se nama tako pokazalo.. 

Nikiana je dosta veća negoli izgleda u prolazu, i ima dosta skrivenih i zanimljivih mesta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 Bio Lunjo, na 2 km od Ligije. Duuužno je mesto i ima uglavnom sve, giros, markete, fensi kafić i prepunjenu kafanu koja služi roštilj. Čak ima gostiju i u plavoj kafani gde se služi riba, žabari uglavnom i smrdi na jedan km unaokolo.

Video sam na svim internet varijantama vilu, ali je prodata već pre Silvestera.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Činjenica je da su te smene bar dva do tri puta jeftinije preko agencije. Caka je u tome što su smene vezane za autobuski prevoz.

A, @pizza_slice

Em mi ne odgovori na PP, a i opis smeštaja je kao da je dao Žuća. 

Sa zadrškom od godinu dana opet pitam: vredi li?

Bio sam u Ligiji i nije bilo loše, ali mami me upravo Praksitelis.

Hvala.

odgovorih ja na pp doduse sazeto ali  za praksitelis nema nista lose da se kaze

 

Činjenica je da su te smene bar dva do tri puta jeftinije preko agencije. Caka je u tome što su smene vezane za autobuski prevoz.

A, @pizza_slice

Em mi ne odgovori na PP, a i opis smeštaja je kao da je dao Žuća. 

Sa zadrškom od godinu dana opet pitam: vredi li?

Bio sam u Ligiji i nije bilo loše, ali mami me upravo Praksitelis.

Hvala.

odgovorih ja na pp doduse sazeto ali  za praksitelis nema nista lose da se kaze

da planiram da idem opet na lefkadu nebih se dvoumio nimalo da ponovim praxitelis

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905029
    Ukupno poruka