dajanabg

Nikiana

67 poruka u ovoj temi

Od 14og septembra, napisacu utiske kad se vratimo al verujem da to moze pomoci samo za sledecu godinu!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jokadunjakoristice mi za sledece leto, cekam da se vratite sa, nadam se, lepim utiscima. Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jokadunja

Jeste li se vratili iz Nikiane da podelite sa nama utiske o Praksitelis apartmanima i samom mestu. Poslala sam Vam i privatnu poruku sa pitanjima u vezi smeštaja. Ukoliko ste u mogućnosti da odgovorite bili bismo Vam zahvalni,

Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Džaba posla. Idealno izgleda izaći iz sobe u vodu. Voda ko voda ... odeš dva puta da se slikaš na čuvenim plažama,  onda postaviš slike na sve društvene mreže i lažeš kako voda nije hladna, a kada te potera nužda zakopaš ga kao kornjača jaje. Javi se,  mada mislim da si odustala od foruma. Bili bi ti zahvalni i Njuki i ja.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PRAKSITELIS,  NIKIANA

Na Pr' 'vu uplatiću baš ovo. Da iz sobe ulazim u vodu...hm...videćemo. Kolima cu jedan dan da obiđem severozapadni deo, a drugi dan ću reskirati na jugoistični. Blizina Lidla i Matsutisa od 5 km čini ovu vilu poželjnom. Lefkada je toliko mala u odnosu na ostali deo Grčke da zaslužuje ipak samo jednu posetu. Naravno da zaludjeni u Lefkadu se nikada neće složiti da je Krit zabavniji od Lefkade, ali j****a, komšinica je generalno zgodnija od žene.

Pisaću Vam kako će biti, suviše je primamljivo da bi, kako bi rekao O. W. - svemu mogu da odolim osim iskušenju.

Jedino što mi ne odgovara je činjenica da moram da idem kolima. Maltretiranje,  i koliko god da mi je dobar auto a jeste, moram da nosim par stotina evra za "ne daj bože".

Low Cost kompanijama iz principa ne letim jer nisam toliko siromah da bih kupovao jeftine stvari. Pa da bi uštedeli naspu pedeset litara goriva manje da bi karta bila što jeftinija.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je Oktopod glavni organizator a da su svi ostali subagenti. Tačan datum za sada ne znam, jedino je sigurno da će biti u glavnoj sezoni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslao sam ti PP @njuki.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

PRAKSITELIS,  NIKIANA

n dimenzionalni prostor  isto razmisljamo i ja cu vec sutra da uplatim za isti smestaj

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine prespavali smo u Nikiani na putu za Kefaloniju.

Nikiana nema bukvalno nikakvih sadržaja, za svaku sitnicu mora se do Nidrija ili Lefkasa, barem tako nam je rekla gazdarica. Blizu vile u kojoj smo prespavali, ima skockana plažica sa kafićem i to je sve... Obzirom da je tog dana duvao veoma neprijatan vetar mi se nismo ni okupali na toj plaži. Otišli smo na Desimi koja je u zalivu i fino je zaklonjena, a za giros smo morali u Nidri.

Ovo je ta plaža u NikianiIMG_4388.thumb.JPG.9f6b4c8928cffdf718361

Verovatno ima još neka, ali mi nismo videli...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 10/10/2016 at 20:33, N dimenzionalni podprostor je rekao/la:

Džaba posla. Idealno izgleda izaći iz sobe u vodu. Voda ko voda ... odeš dva puta da se slikaš na čuvenim plažama,  onda postaviš slike na sve društvene mreže i lažeš kako voda nije hladna, a kada te potera nužda zakopaš ga kao kornjača jaje. Javi se,  mada mislim da si odustala od foruma. Bili bi ti zahvalni i Njuki i ja.

 

:sorry: Gde je voda hladna? Ja taman nasao http://www.studiosgianna.com/en/gallery/:sunjalica:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Generalno @aleksa5 je voda za stepen dva hladnija u odnosu na Halkidiki. To važi za istočnu stranu Krfa, Lefkade, Kefalonije...Pargu, Sivotu, dok zapadna strana pomenutih ostrva ume da u nekim periodima u sred sezone bude 22-23°C. Desilo mi se početkom Avgusta u Paleokastrici da je hladnija od Morave. Na Sitoniji bila je zadnjih par godina 27-28 dok je u isto vreme tamo varirala od 25 do 26. Doduše, ima ljudi koji vole hladniju vodu i toplo pivo dok sam ja pristalica ipak toplije vode i hladnog piva.:rolleyes:

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 13 sati, N dimenzionalni podprostor je rekao/la:

dok sam ja pristalica ipak toplije vode i hladnog piva

Svaka ti je ka  Njegoseva :klap:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 @aleksa5 trazi smestaj na drugoj strani, bolje ti je ;)

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trazim ja smestaj na svim stranama,ali kakve su cene bolje da se drzim one {sedi disi ni za disi nisi }.:neznam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka