dajanabg

Nikiana

67 poruka u ovoj temi

treba da rezervisemo smestaj u nikiani...ili aleka's hotel ili Odysseia Apartment

zanima me da li je neko bio u ove dve vile..i kakvo je mesto nikana,da li ima prodavnica,pekara, koliko su daleke plaze,da li ima negde da se seta uvece..da li je traziti smestaj sa ove strane ostrva promasaj ??

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze da se seta samo po magistrali . Tik pored na obali se nalazi nesto usko sljunkovito i strokavo na cemu sam jednom video domorodca koji se sunca , pa predpostavljam da je to plaza :)

Da se ogradim ne znam za te vile koje pominjes .

Ali generalno , bilo bi tuzno preci 1000 kilometara do Lefkade i potrositi vise od 5 minuta na takvom mestu za koje je cak i Nidri biser .

U zavisnosti od afiniteta i mogucnosti na Lefkadi je besmisleno sve osim Lefkas grada , Ag .Nikitas , Vasiliki i Nidri ..

Ko voli usamljenost neka ide recimo u apartmane iznad Katisma plaze , a ne u Niikianu .

Izmenjeno (sivuk)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa Sivukom.Ako vam je smestaj odgovarajuci mesto moze posluziti samo za to.Znaci kola i vozi...mi smo na Lefkadi prelazili za 15-ak dana oko 1500km.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mi smo prosle godine bili u vasilikiju i nije nam se svidelo,sada smo nasli smestaj za 240 e za 8 dana sto mislim da je povoljno za studio za dvoje...iskreno jedino me je cena privukla..znaci ipak da gledam nesto drugo :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja sam bila u nikiani, prodavnice,pekare i dobar giros u luci..sve to imas ali bas i nema gde da se seta.ima par taverni u luci gde je uvece bas lepo kao i restoran O'Minas (par km od centra mesta) koji je na uzvisenju i prelep pogled za neku romanticnu veceru.

plaza nista specijalno,ali opet moze da posluzi da bas svaki dan ne vozite do zapadne obale. sa obzirom da ostajete 8 dana mislim da je to bas kratko vreme pa je bolje na zapadnoj obali da trazite smestaj ali cene su dosta vise. nadam se da sam pomogla bar malo :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bili smo prosle godine..pa znamo i na koje plaze bi isli ove godine...a i idemo na jos jedno mesto u grckoj pre toga,pa ne moze sve da se ukombinuje :)..a na zapadnom delu postoji jedan smestaj san pedro u mestu agios petros on je jedini po nekoj razumnijoj ceni...a ovi ostali...cene su im bombasticne :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa i sa zapadne strane može da se nađe studio za 35 evra u julu. Takve cene smo mi dobijali bez ikakvog cenkanja pre mesec dana pa pretpostavljam da može da se nađe i za 30, pa čak i manje. Nije neka razlika u odnosu na 30 evra u Nikiani. Ako ste gledali samo cene na sajtovima one samo orijentaciono imaju veze sa cenama po upitu.

Iskreno, cena bi baš trebala da bude dobra da bi mi postavili bazu u Nikianu, npr. 35 -40 evra za apartman sa dve klime.Nidri je mnogo bolji jer bar ima uveče gde da se prošeta i izađe.

Morala sam da proverim gde je Agios Petros :) Zašto tamo?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sto se tice Agios Petrosa paa zbog blizine plaza..samo sto si u nedodjiji..u medjuvremenu sam nasla neki smestaj Ag. Ioannis ali problem je sto ga nema bas na internetu..samo na facebook-u http://www.facebook....VirginiaStudios...i nekako mi se cini da nema puta do njega..bar tako mape pokazuju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko sam ja videla na Google Earth-u od Agios Petrosa do mora vas deli samo jedna planina :)

Virginia studios su neke male kućice blizu plaže u Agios Ioannis-u. Ima puta. Bili i videli :) ali nismo letovali u tim apartmanima. Nije izgledalo loše ali smo pogledali samo sa ulice.

Tačna lokacija, link ka još jednoj prezentaciji na netu i jedna sličica na (pri kraju u "Lefkada - Agios Ioannis - smeštaj - bez bazena " )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zaboravih preporučiti prošlogodišnji smeštaj u Nikiani. U pitanju je Odysseia apartments. Bili smo u drugoj polovini septembra, imali smo 10 noći za 150e. Extra jeftino, gazdarica ljubazna, predusretljiva, na svaka tri dana novi peškiri a imala sam utisak da čiste svaki dan, tačnije smeće izbacuju svaki dan i operu sudove ako ih ostavite u sudoperi neoprane :) .

Volim prostrane aprtmane a ovaj ima odvojenu spavaću sobu, sto normalne veličine u kuhinji kao i sav potreban pribor i sudove. Tačno je da Nikiana nema šetalište ali mi smo bili kolima tako da nisam htela da bacam pare na smeštaj jer smo ionako non-stop zujali po ostrvu a skoro svako veče smo išli do Lefkasa.

Ukoliko nekog interesuje neka ostavi mail, šaljem slike.

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko možda letovao u Vilil Praksitelis u Nikiani?

Nude je gotovo sve agencije ove godine, a na slikama izgleda fenomenalno, kako kažu: "iz spavaće sobe direktno na plažu" :)

Mene interesuje kakva je ta plaža ispred vile i da li je na njoj uopšte moguće kupanje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko skoro bio u Nikiani? Gledam na netu, slabo ima komentara na ovo mestasce. Pa se plasim da je uzalud bacen novac. Idem sa drugom i drugaricom, nismo za neki provod ali ne i da se zabijemo u sobu i ne izlazimo. Ima li bar jedan kafic tamo? Svaka info o ovom mestu dobro bi mi dosla.

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za Ciriricka:

Da li ste nešto saznali o Vili Praksitelis u Nikiani i o tome kakva je plaža ispred, kao i o samom mestu ? Pozdrav. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel saznao neko nesto o vili Prakistelis, mi smo uplatili ove godine pa da znam sta me ceka, najvise me plaza interesuje ispred vile?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Jokadunja ako saznate nešto o ovoj vili molim Vas da napišete, ili bar kada se budete vratili. U kom periodu ste tamo?

Pozdrav!

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka