micko

AI u Hilton hotelima

41 poruka u ovoj temi

hilton dreams rade i jolli i kontiki,upravo planiramo preko njih ici u ovaj hotel
da li si dobila moj mail o dreamsu?
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bili smo prosle godine u hilton resortu i svaka preporuka za njega,sto se tice hrane ,smestaja,higijene,bazena,plaze....

sto se tice izlazaka placali smo 200 din taxi a ne kombi oko 10 km do grada,jer smo smatrali da je ta cifra sasvim pristojna i nema potrebe za 20 din kombijem da se vozimo sa jos desetak putnika.

nece vam u svakom slucaju biti dosadno preko dana aktivnosti u hotelu ili izletima,a vece samo organizujte u gradu po kaficima,klubovima...

kontiki max profi,tako da ako ove godine odemo u sharm naravno bice to opet kontiki i naravno hotel iz hilton grupe

Vidjela sam ovaj post i samo bih preporucila u Sharmu Hilton Waterfalls. Fenomenalno!

Prosle godine sam bila, i stvarno je hotel za 10!

Preporuka izlezavajte se sto vise kod Chiliax bazena. Tamo je najmanja guzva jer svi dosadni Rusi i Švabe i njima slični idu na glavne bazene, tako da ovaj bazen ostaje prazan...

Da i na ovom bazenu vam je i pool bar tako da se mozete fino brckati i bez problema suncati jer lezaljki ima uvijek (ali samo na ovom bazenu - druga je stvar nize ka plazi).

Sam hotel vam je na koraljnom grebenu tako da je lud onaj ko ne ponese dobru masku za ronjenje...

Nesto fantasticno...

Svima bih preporucila.

Nazalost ove godine iz BiH idu samo za Hurgadu tako da sam se odlucila opet za Hilton i to sada Resort nakon vasih postova...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Procitao sam na oveme sajtu u opisu posetilaca da hotel Hilton Long bitch u Hurgadi ima plazu na kojoj je voda toliko plitka da na 100 m od obale je plicak do kolena.

Zanima me dali neko ima drugacije iskustvo i dali je to uopste tacno.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam u nasim agencijama nasla samo Hilton plazu i Hilton long beach da rade AI varijantu, a Resort ima samo PP.

Kji je od ova tri najbolji i imali velike razlike? Cula sam da u Hilton long beach hotelu nase smestaju u bungalove, pa me zanima ima li razlike u kvalitetu soba ili je samo udaljenost od glavne zgrade u pitanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

andjelka mislim da sam ti slala pm, jos pre par dana... ne znam da li si dobila...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidjela sam ovaj post i samo bih preporucila u Sharmu Hilton Waterfalls. Fenomenalno!

Prosle godine sam bila, i stvarno je hotel za 10!

Nesto fantasticno...

Svima bih preporucila.

I tako ja opet nabasah na tebe:) Kao sto sam ti poslala na private, mesta na avionu za Hurgadu nema:( tako da nista od onog St.... al dau Beach, nekako sam za taj datum dosla do mesta u avionu za Sharm i izgleda da ce biti mesta bas u tom hotelu, da li postojim mogucnost doplate za AI?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I tako ja opet nabasah na tebe:) Kao sto sam ti poslala na private, mesta na avionu za Hurgadu nema:( tako da nista od onog St.... al dau Beach, nekako sam za taj datum dosla do mesta u avionu za Sharm i izgleda da ce biti mesta bas u tom hotelu, da li postojim mogucnost doplate za AI?

Hihihihi sad sam tek ovo vidjela i ja tebi poslala na private. A mislim da je bilo ALL neki su Rusi bili a mi nismo bili niti smo trazili. Ali mislim da su ovi Rusi nosali narukvice.

Nama je bio sasvim dovoljan PP ali opet nas dvoje smo mladi (ja i dragi) pa smo se izlezavali do nekih doba u sobi. Mada mi nismo jeli u hotelu ali smo pili i pica su sasvim OK cijena. Sve mozes pisati na sobu i na kraju platiti.

Ej da posalji upit direkt na hotel za ALL i oni ce ti odgovoriti 100%. Ali salji bas njima ne na Hiltonovu stranicu za pomoc.

I hotel je na samom koraljnom grebenu, meni je to bilo fenomenalno stalno sam isla s maskom da gledam ribice, tako je extra. E sada ja mislim da si ti rekla da su to stariji ljudi, pa sad ne znam da li to njima odgovara???

Hotel je na uzvisini ali ima kose liftove prema dolje koji te vode do plaze.

Na Tripadvisoru imas stvarno dobre komentare o ovom hotelu, cak imas i neke teme o njemu na Tripadvisor forumima.

Tamo ima neka zena koja je 5 ili 6 put u tom hotelu i svaki put ga bas hvali... cak posta i iz hotela kad je tamo...

:P

Hej ako te jos nesto interesuje posalji mi na private pa ti odgovaram.

Odmah!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ sejla

Stva postaje tragi-komicna :) Na avion smo ih ubacili ali gde ce zavristi boga pitaj... Sad je valjda opcija neki Hilton Dreams :) on je u zalivu i u centru zbivanja.... Angazovala sam na kraju drugaicu koja radi u agneciji da mi pomogne ja vise ne mogu da izadjem sama sa tim na kraj.... Obicno ne volim to da radim ali sad je krajnja nuzda bila u pitanju:(

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@ sejla

Stva postaje tragi-komicna :) Na avion smo ih ubacili ali gde ce zavristi boga pitaj... Sad je valjda opcija neki Hilton Dreams :) on je u zalivu i u centru zbivanja.... Angazovala sam na kraju drugaicu koja radi u agneciji da mi pomogne ja vise ne mogu da izadjem sama sa tim na kraj.... Obicno ne volim to da radim ali sad je krajnja nuzda bila u pitanju:(

Joj fakat mi je zao. Nadam se da ce sve biti OK. Ma znas problem je kada saljes nekoga drugog... Ono sto je tebi OK mozda njima nije i obratno. Ali mislim da ce sve biti dobro. Bitno je da ljudi odu i odmore se... a hotel ma to se moze i nadoknaditi. Nemoj se samo nervirati. Sve ce biti OK. A ti??? Kad ces ti na odmor? Saljes druge a sta je s tobom?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Joj fakat mi je zao. Nadam se da ce sve biti OK. Ma znas problem je kada saljes nekoga drugog... Ono sto je tebi OK mozda njima nije i obratno. Ali mislim da ce sve biti dobro. Bitno je da ljudi odu i odmore se... a hotel ma to se moze i nadoknaditi. Nemoj se samo nervirati. Sve ce biti OK. A ti??? Kad ces ti na odmor? Saljes druge a sta je s tobom?

Sta da ti kazem resenja jos nema... Ma frka je sto im je engleski zardjao skroz i onda je frka kako ce bilo sta reci, traziti, raspraviti... Show zivi, doslo mi je da ih posaljem nazad u Crnu Goru da cekaju kad ce voda da im dodje:)...

A ja veze nemam. Ne znam kad cu dobiti odmor, niti kad su tacni datumi nekih svadbi nakojima moram biti... I meni se ide u Egipat, ali me drugarica vuce u Grcku... i tako ko zna kad ce to biti. Od pocetka godine su mi propala vec dva putovanja.... Veselo veselo veselo, ali nisam u banani jer sam dala zadnji ispit na ekonomiji i tri dana setam takav osmeh :D i nista me ne moze skorz unistiti :srce:

Pozz

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ja veze nemam. Ne znam kad cu dobiti odmor, niti kad su tacni datumi nekih svadbi nakojima moram biti... I meni se ide u Egipat, ali me drugarica vuce u Grcku... i tako ko zna kad ce to biti. Od pocetka godine su mi propala vec dva putovanja.... Veselo veselo veselo, ali nisam u banani jer sam dala zadnji ispit na ekonomiji i tri dana setam takav osmeh :D i nista me ne moze skorz unistiti :srce:

Pozz

Bitno je da je veselo...

:P

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka