micko

AI u Hilton hotelima

41 poruka u ovoj temi

Moze li mi neko reci kakav je AI u Hilton hotelima tj sta obuhvata? Konkretno me interesuje Hilton Resort, a cula sam da u Hilton Long Beach-u dobijas sokove tipa Coca Cola u flasicama a sokove sipaju iz tetrapaka sto znaci da nema nista na tocenje. To mi je malo cudno, jer koliko znam u Tunisu a trebalo bi i u Egiptu u AI dobijas tocena pica. Ovde se navodno radi o tome da Hilton ne odstupa od nekih svojih pravila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u Hilton Resortu pa ti mogu pomoci sto se njega tice a verujem da je tako i u HLB! Sva pica (sokove, piva, vina, vodu itd.) dobijas u casama (ukljucujuci i Coca-Colu). Mozes traziti koliko god puta hoces! Postoje dva kafica na samoj plazi a idu i konobari pa mozes i tu narucivati pica (jedan ti radi do 5 a drugi do 6 sati), u samom holu postoji lobby bar gde takodje mozes da sednes i da pijes! Sto se hrane tice stalno imas negde gde mozes da jedes! Dorucak ti je od 6:30-11 (ovde imas 3 vrste soka, vodu, kafu, cajeve i mleko), onda imas neku uzinu koja traje od 11-13, zatim rucak 13-15, pa onda opet uzinu (koju ja nikada nisam koristila jer stvarno nema potrebe) 15-17 kada imas i sladoled (kod bazena)! Zatim od (mislim) 18-00 imas veceru! Dnevno dobijas 1,5l vode koju oni donose u sobu kada je ciste (savet: ukoliko ti ne donesu slobodno pozovi room-service i trazi im da ti donesu)! Veruj mi da je mnogo bolje biti na All nego na PP jer ne moras da razmisljas ni o cemu! AKo ima jos nesto da te zanima slobodno pitaj :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u Hilton Resortu pa ti mogu pomoci sto se njega tice a verujem da je tako i u HLB! Sva pica (sokove, piva, vina, vodu itd.) dobijas u casama (ukljucujuci i Coca-Colu). Mozes traziti koliko god puta hoces! Postoje dva kafica na samoj plazi a idu i konobari pa mozes i tu narucivati pica (jedan ti radi do 5 a drugi do 6 sati), u samom holu postoji lobby bar gde takodje mozes da sednes i da pijes! Sto se hrane tice stalno imas negde gde mozes da jedes! Dorucak ti je od 6:30-11 (ovde imas 3 vrste soka, vodu, kafu, cajeve i mleko), onda imas neku uzinu koja traje od 11-13, zatim rucak 13-15, pa onda opet uzinu (koju ja nikada nisam koristila jer stvarno nema potrebe) 15-17 kada imas i sladoled (kod bazena)! Zatim od (mislim) 18-00 imas veceru! Dnevno dobijas 1,5l vode koju oni donose u sobu kada je ciste (savet: ukoliko ti ne donesu slobodno pozovi room-service i trazi im da ti donesu)! Veruj mi da je mnogo bolje biti na All nego na PP jer ne moras da razmisljas ni o cemu! AKo ima jos nesto da te zanima slobodno pitaj :)

imam ja pitanje, doduse takodje idem u hilton long beach

da li ti neko kad se cekiras u hotelu, ili u sobi ostavi info sheet o AI, i sta podrazumeva u tom hotelu ili pitas ili sta?

malo sam zbunjena, nisam nikad bila u AI pa ne znam

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na recepciji pitali da li mogu da nam daju neki info o AI i oni su nam dali sve otkucano na papiru (na engleskom)! E sad posto je taj hotel u ponudama nasis agencija samo u varijanti AI mozda ce na info tabli neke agencije pisati sta spada pod AI. U svakom slucaju pitajte slobodno na recepciji da vam daju ili jos bolje neka vas vodic pita njih!

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo na recepciji pitali da li mogu da nam daju neki info o AI i oni su nam dali sve otkucano na papiru (na engleskom)! E sad posto je taj hotel u ponudama nasis agencija samo u varijanti AI mozda ce na info tabli neke agencije pisati sta spada pod AI. U svakom slucaju pitajte slobodno na recepciji da vam daju ili jos bolje neka vas vodic pita njih!

Pozdrav

brz odgovor :rolleyes: !

hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jelenitze, na sajtu Hiltona imas sta svaki od hotel podrzumeva pod All incl. Pogledaj i mozes sama da odstampas pre puta. Sajt je www.hilton.com samo nadji svoj hotel i to je to.

Lep provod i srecan put.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje za malecku, pošto je bila u hilton hurghada resort-u ako može ukratko neki opis hotela i usluge?

Inače u poslednjem trenutku smo promenili stella di mare za hilton ali negde 17.septembra i nije AI nego PP, pa nas interesuje mišljenje nekoga ko je već bio tamo. Unapred hvala.

P.S. Ako bude potrebe možemo i da otvorimo posebnu temu.

Izmenjeno (prijatelj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

HOTEL: Nalazi se na samom kraju nove pesacke zone. Jako veliki hotel koji se sastoji iz 7 medjusobno povezanih delova. Svaki deo se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. Na svakom spratu se nalazi po (nisam sigurna)7 soba! Hotel ima dva bazena, od toga je jedan za decu (okrugao) a drugi je za odrasle, dubine 1,40m. Izmedju ova dva bazena nalazi se bar gde mozete popiti nesto ili (za one koji su na AI) pojesti sladoled ili uzinati! Glavni restoran se nalazi na ulazu u hotel (to je kao glavna zgrada, gde je i recepcija i neke prodavnice, i ovi za izlete), dok se na plazi nalazi Lagoona restoran sa morskim specijalitetima i on radi od 19 do 23 (on ne ulazi u AI).

HRANA: Jako lepa i ukusna. Svako vece je tematsko, tako da cete imati jedno vece italijansku, spansku, mexicku, orijentalnu, francusku itd. Kolaci su im fenomenalni i uvek ima izmedju 20-25 vrsta kolaca. Naravno ima i voca (za veceru uvek vise nego za dorucak). Sto se dorucka tice, neki ce reci monoton ali realno gledano ni kuci ti za dorucak ne mozes nesto novo da izmislis! Ima svega, jaja (u raznim oblicima), 5 vrsta salama, 2 vrste kackavalja, sir, margarin, virsle, peciva (sigurno 15 vrsta) silne salate, palacinke, 7-10 vrsta dzemova, nutela, cokolada, lesnik,razne vrste pahuljica, voce itd, a od pica 3 vrste soka, kafa,voda, mleko i 4-5 vrsti caja! Za veceru nemate nikakvo pice (posto ste PP) nego konobari dolaze pa kod njih narucujete! Cene: Coca-Cola, Fanta, Sprite i sl 12 LE (1LE=11 din), voda 7LE, pivo 22LE, kokteli izmedju 20-30LE (ikreno za ostalo ne znam)!

SOBE: Jako prostrane i lepe. Postavicu sliku da bi videli! Cisti se svaki dan i svaki dan se menjaju peskiri i donose one kupke u kupatilo. Baksis je obavezan, otprilike 1-2 LE dnevno! Pravice vam neverovatne oblike od peskira!

Mislim da sam sve napisala a ako nisam pitajte pa cu napisati :)

post-295-1187978509_thumb.jpg

post-295-1187978552_thumb.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve u svemu hotel je dobar izbor, ako sam dobro razumeo. Reci mi samo gde su naši ljudi smešteni u glavnoj zgradi ili sa strane?

Inače mi smo uplatili preko kontikija 17.09. PP. Ako imaš još neku sliku postavi i podeli sa nama.

Ja samo najbolje informacije pronašao na ova dva sajta hilton i hilton2

Izmenjeno (prijatelj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da hotel je stvarno super, i mozda mi neko sada nece verovati ali hotel izgleda bas kao na ovim slikama! Na zalost slika hotela vise nemam (na ovom kompu) ali cim nabavim postavicu! Veruj mi uopste niste pogresili!

Da pojasnim samo par stvari! U glavnoj zgradi (bar smo je mi tako zvali),se nalaze samo restoran, par prodavnica, recepcija, lobby bar, agencije koje nude Giftun i safari i sl. dok se oko nje nalaze "zgrade" sa sobama. U tim "zgradama" cete biti vi smesteni! Postoje i bungalovi (koji su po recima nekih ljudi koji su tamo zavrsili ocajni) ali oni se nalaze preko puta ulice! Koliko smo mi culi dok smo bili tamo, Kontiki svoje turiste smesta u ovaj bolji deo! Ako se slucajno desi da vas stave u bungalove, nemojte ni slucajno pristati, odmah trazite vodicu da vam promene sobu!

Nemojte uopste da brinete, videcete uzivacete sigurno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prijatelju, jedno pitanje: da li postoji neki poseban razlog sto ste odustali od Stelle i odlucili se za Hilton? Pitam, posto se i mi dvoumimo izmedju te dve varijante :rolleyes:

I naravno, Malecka, havala na svim informacijama. Od velike su koristi, samo sto smo sad u jos vecoj dilemi. Skoro smo odlucili da definitivno idemo u Stellu, ali posle tvojih slika i informacija, vise ne znam sta cemo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ono sto svi kazu je sledece, ukoliko zelite da se skroz opustite i da boravite samo u hotelu - Stella u suprotnom Hurgada, jer ipak tamo mozete da odete i van hotela, da prosetate, pogledate druge hotele :) itd!

Neka me neko demantuje posto nisam sigurna ali opet mislil da iz Hurgade postoji mnogo veci broj izleda! Odluka je na vama, u svakom slucaju za sta god se odlucite necete pogresiti!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo jos par slicica

pogledfn1.th.jpg

barfs5.th.jpg

Izmenjeno (malecka)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve u svemu hotel je dobar izbor, ako sam dobro razumeo. Reci mi samo gde su naši ljudi smešteni u glavnoj zgradi ili sa strane?

Inače mi smo uplatili preko kontikija 17.09. PP. Ako imaš još neku sliku postavi i podeli sa nama.

Ja samo najbolje informacije pronašao na ova dva sajta hilton i hilton2

Ja sam cula da dosta ljudi iz Kontikija smeste u zadnji deo. Raspitajte se. Ako je tako, bunite se, jer tej deo jedva da ima 3 zvezdice! Sve u svemu ja sam bila prezadovoljna hotelom i uslugom, a posebno plazom koja je za mene bila savrsena!!! Opet zavisi sta trazite...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Micko,

Ako želiš ti iz Hiltona ne moraš ni da izlaziš i mislim da tu imaš sve kao i u Stelli. Bazeni, teretana, plaža, teniski tereni, bilijar, skvoš tereni i tereni za stoni tenis.

Postoji i pub, lobby bar koji je odličan, itd.

Jedino ako ideš s decom koliko sam shvatila Bojana (vodič Big Blue) nije baš najbolje rešenje jer se deca relativno slabo animiraju.

Hotel je mali nešto ispod 400 soba, lep, čist.

A ako se uželiš gužve tu ti je i Hrad rock Cafe, i Sakkala, i haos i buka...

Moj savet Hurgada jer pruža daleko više mogućnosti.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka