obozavatelj

Uplate ka inostranstvu. Ko je najpovoljniji?

296 poruka u ovoj temi

Za Western ti je to dovoljno. Na osnovu broja koji joj posaljes, ona podigne novac i javi ti da je sve ok. :

Preko banke je osim jeftinije provizije, bolje i zbog toga sto novac saljes u evrima, a za Western moras u dinarima po njihovom kursu.

Preko Komercijalne je provizija 1000 dinara.

Mi smo do sada slali preko WU, ove godine prvi put preko banke.

Ako ide preko banke, mora da prodje nekoliko dana dok novac legne na njen racun, preko WU cim joj posaljes broj, ona moze da podigne novac. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Sladjo,a taj vaucer bi trebalo posle od nje da dobijem?Sa cenom smestaja,datumom i depozitom,to ona treba posle uplate da mi posalje?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nama do sada nisu slali, samo dan-dva pred put posaljemo jos jedan mail i pojavimo se dogovorenog dana. :)

Nisu ni ove godine i nadam se da nece biti problema. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

moze mala pomoc ja dans bio do komercijalne banke i oni mi traze neki neki ugovor ili prepisku sta smo se dogovorali .da li su i vama trazili isto ili mozda nesto drugo ili mozda ne treba nista hvala na pomoci

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Anci samo reci da zelis da posaljes pomoc(deviznu) prijatelju u inostranstvo...inace ti popunjavas papir koji ti daju...i onda sve to lepo oni ukucavaju u svoj sistem....prepisku nije lose da imas ako neki bankar zeli da ti pomogne.ako si na cukarici stojim ti na raspolaganju da odemo zajedno kao podrska....

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Traze racun na memorandumu hotela. Prepisku neku neformalnu ne. :) Naglasili su mi u banci (Komercijalna u pitanju) da im je potrebno na memorandumu kada sam isla da se informisem. Grka sam pitala da li je u redu da napisem "pomoc prijatelju" da bismo to pojednostavili i tako sam uradila kada je potvrdio. :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Da li je neko mozda uplacivao kreditnom karticom preko ovog sajta?

https://www.easypay.gr/paymentshome.asp?lang=2

Grk kaze da je sajt pouzdan, ali ne znam da li ima provizije... Nasla sam na sajtu samo ovu informaciju, ali nisam probala, pa ne znam da li ima ili nema provizije...

3. Do I get charged when I execute payments through winbank easypay?

No, except for a small number of payments, where an extra charge is applied. In this case, you are notified about the exact charge amount on the payment page,