Nata*

Skala

267 poruka u ovoj temi

Koliko kostaju izleti do Zakintosa, Itake i Lefkade iz Skale? Da li je neko isao, da li su za preporuku? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko kostaju izleti do Zakintosa, Itake i Lefkade iz Skale? Da li je neko isao, da li su za preporuku? :)

za nase turiste svaki izlet je 32 evra za odrasle i 20 evra za decu, zvanicno se ne placa za do 2 godien, ali pustaju i do 4 -5 godina decu.

izleti pocinju u 9h ujutro i traju do 16.30h obilazak kefaloniej do fiskarda, kavaromilosa i dve plaze, kao i do itake (kioni, vati i dve plaze do 16.30h), dok je na zakintosu povratak do 15.30h (obilazak i kuapnje na shipwreck-navaggio,alykes i dve plaze an zakintosu,plave pecine)

jesu za preporuku, i bas vredi, jos samo vreme da posluzi, brodovi kapetan vangelis, ima i njihov sajt s aprogramom obilaska i na trip advisor.

za ostale turiste izleti su 38 i 40 evra, mislim na engleze.

pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, idem za 10 dana i jedva cekam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze neko da mi kaze da li u Skali postoji prodavnica sa domacim proizvodima sa Kefalonije (med,vino,zacini,masline,ulje i takooo... :hahaha: )

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...naravno da postoji...ali, sve te proizvode možete kupiti u bilo kom marketu, ili čak i u prodavnicama sa suvenirima....feta sir, masline i maslinovo ulje smo redovno kupovali (kefalonijski feta sir jeli smo ove godine na Zakintosu), jednom smo kupili vino, a med sam kupovala u malim pakovanjima (za jednu upotrebu) ... domaću alvu sam ponela kući kao i sijaset kesica začina za familiju...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvalaaa :) mene najvise interesuju ti zacini sestri sam obecala :) bila je jedna takva radnja prosle godine u Nidriju na Lefkadi,pa me zanimada li i ovde ima,mada sam pretpostavljala da ima :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Machony, idem sa deckom u Skalu, tamo smo kao i vi od 12-og avgusta... I mi hocemo da uzmemo rent-a-car da obidjemo ostrvo i da podelimo sa nekim troskove :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo ja se prijavljujem,u istom sam terminu,pa ako hoces mozemo da podelimo troskove,idemo devojka i ja,u vili galera smo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super, moze, i mi smo u vili Galera!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlicno,samo da se dogovorimo,mozemo tamo da se nadjemo ili ovako preko foruma,preko koje agencije putujes,ja idem sa Vivom

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I mi idemo sa Vivom, onda cemo se videti i tokom puta, pa cemo se oko svega dogovoriti :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

super,pa bolje nije moglo,odakle krecete iz Bg ili ulazite negde tokom puta

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slažem se! Iz Beograda krecemo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja idem sa deckom u septembru u Skalu preko Vive. Bicemo u vili Galera. Kakav je smestaj? Jel treba da ponesem alkoseptol i dr. sredstva za dezinfekciju il su ok uslovi, hehe :razmislja: ?

Vidim da svi hvale vodu kako je cista i topla. A kakvi su uslovi za ronjenje, hm? Ima li sta da se vidi pod vodom sem peska :upecani: ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja idem u ponedeljak prvi put tako da ne znam nista,ali cim stignem saljem informacije direkno sa terena,ali trebalo bi da je smestaj ok

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka