Nata*

Skala

267 poruka u ovoj temi

Pre par dana se vratili iz Lassija. Otprilike od 22h do 8h bude za duge rukave ali neka lagana garderoba.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji neki kamp oko skale?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani,molila bih za preporuku za neki dobar hotel,ne mora za bas neki ekstra.Trebala bi nam sestokrevetna soba,apartman ili dve odvojene sobe.:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, zna li neko nešto o vili Pitas u Skali? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo ljudiiii... ide li neko 10.06 na Kefaloniju-mesto Skala? 

Mi smo citali sve Vase komentare i odlucili smo se za ovo mesto...

Svaka cast na detaljnim informacijama ⭐️⭐️?

ako neko ide u ovom terminu neka pise, pa da zajedno uzimamo auto tamo ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li koga u Skali trenutno? Kakvo je vreme? 

Stizemo u subotu, a prognoza mi ne deluje obecavajuce :kisa:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zena i ja u Skali..trenutno krkamo giros kod Georgious-a :) vreme super..preko dana 30..uvece fino za spavanje, nije vrucina. Jedino se danas razduvao neki jak vetar sto nas nije sprecilo da budemo na plazi do 19h. Inace smo svaki dan na plazi do pola 8 otprilike. Ovde je raj!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru, Fisi! :cvetak:

Ziv Grga (tako smo ga mi zvali) sto godina bio! :D I mi smo kod njega najcesce krkali. :blush:

 

Uzivajte i zadrzavajte nam sunce! :):cvetic:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo ludo vreme. Za danas je bila prognoza ceo dan kisa..ustali ujutru, sunce, nigde oblaka...upalim meteo.gr, prognoza se promenila, ceo dan sunce i 30 stepeni..bio je ovo jedan savrsen dan

Inace meteo.gr je prilicno tacan...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo živo 

Na sajtu ktelkefalonias vidim da iz Skale tokom sezone saobracaju autobusi do Mirtosa i Asosa sa presedanjem u Divarati. Polazak je iz Skale ponedeljkom, sredom i petkom u 9.30.Može li neko pobliže objasniti? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isla iz Argostolija.Idete velikim autobusom do Divarate.Tu vas ceka mini bus.Uvezani su.Znaci ako kasni veliki bus mini bus ga ceka.Tacni i besprekorni.Mini bus stane na vidikovac iznad Mirtosa da napravite fotografije.U povratku sa Mirtosa mini busom.Kafa obavezno u onom kaficu gde se ceka veliki bus..Lepa i kafa i mesto...I ponovo kuci..Lepo, elegantno, tacno i nije preskupo...Pretpostavljam da je tako i iz Skale...Iz Argostolija ide i van sezone...

Isto tako je i za Assos...Super nacin da se vide top mesta na Kefaloniji..Moze i Antisamos.Dodjete velikim busom u Sami pa kombijem na Antisamos..Imate vremena da iz Samija odete peske na Melisani jezero...

Na temi Lassi predgradje Argostolija pisala sam detaljno o autobuskom prevozu...Odlican je na Kefaloniji.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav!

Moze li mi neko ko je bio u Septembru u Scali reci kada (u koje vreme) plaza ostaje bez sunca?

Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka