Nata*

Skala

267 poruka u ovoj temi

Evo iz Skale utisaka. U odnosu na prošlu godinu ima više gostiju. Nije gužva, ali primetno više ljudi. Mnogo više Italijana no lane u julu, kao i Engleza.

Bilo je manjeg nevremena u nedelju uveče, ali ništa strašno. Voda je svežija malo od tad, nije baš uživancija. Popodne kad dune sa juga bude bolje. 

U restoranima je malo poskupela riba, a ostalo isto, rekao bih, kao prošle godine. 

Evo iz Skale utisaka. U odnosu na prošlu godinu ima više gostiju. Nije gužva, ali primetno više ljudi. Mnogo više Italijana no lane u julu, kao i Engleza.

Bilo je manjeg nevremena u nedelju uveče, ali ništa strašno. Voda je svežija malo od tad, nije baš uživancija. Popodne kad dune sa juga bude bolje. 

U restoranima je malo poskupela riba, a ostalo isto, rekao bih, kao prošle godine. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kao novost, vrlo čudno, pojavile su se meduze ...

Izvadih jednu. Neki su preko dana izvadili još 5-6 kod green paradise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako neko prati, nema ih danas. Vrlo čudno, lokalci su silno iznenadjeni. Navodno, nikad ih nije bilo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li novosti iz Skale? :)

 

I da, ima li bankomata tamo, i ako ima, koji su u pitanju?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima nekoliko, Jedan, koji sam koristio,  je Piraeus banke ako ste na to mislili. Druga banka, standardna 2% provizije.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da, da, na to sam mislila :)

Hvala puno!  :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! Putujemo na Kefalojiju 11og avgusta, odsescemo u Skali. Pitanje za one koji su trenutno tamo: ima li slobodnih kola za rentiranje? Kontaktirali smo nekoliko rent a car agencija, sve su odgovorile da nema slobodnih vozila u tom periodu. Mi bismo iznajmili auto na minimum 4 dana, idealno 7. Alternativno, da li je moguce obici ostrvo skuterima ili su najpoznatije plaze isuvise daleko? Mislim prvenstveno na severni deo ostrva, Myrtos, Assos, Fiscardo i okolne plaze.... unapred hvala na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da ne ostaje dugo neodgovreno, avgust generalno je popunjeniji. Ne znam da li bi Vam ista znacio info iz druge polovine jula, ali ni tada nisi mogao samo uci i uzeti auto, narocito  ne cenovno jeftinuju klasu. Dakle savet je da odmah prvog dana se raspitate, rezervisete,  jer cete vrlo verovatno planove morati prilagodjavati vi prema raspolozivosti auta. Verujem da mogu uz neku doplatu da obezbede auto iz drugog grada uz neku doplatu. A tu je i Poros blizu ... Da moze da se bira i cenjka, ne moze. Ima dovoljno interesenata.

Izmenjeno (mcurlic)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pomoc Kefalonaca, prvi put idemo i treba mi orjentir za bolji market...supermarket... mapa mi izbacuje crkvu, nesto sto lici na park...u kom pravcu da krenem ...mesto izgleda kao kvadrat ...hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

http://skala-supermarket.gr/ 

Edit: kada otvoris njihovu mapu,videces i poziciju novootvorenog AB marketa.

Izmenjeno (Icethunder)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Je l' bio neko ovog leta u vili Areti?

Citala sam komentare iz 2013., pa me zanima ima li svezijih utisaka :)

Hvala unapred! :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Michalis , mozda nekome demode al jednostavan drveni namestaj u kombinaciji sa adekvatnom higijenom i odlicna lokacija cine ovaj smestaj vise nego zadovoljavajucim. Preporuka traziti dvorisnu stranu prvi sprat  i odvojene krevete. . Isli smo last minute, zadnja soba i dobili francuzer od 140 cm. Samo su dve takve sobe na spratu sa bocnih strana. Trokrevetna broj 12 mi se bas svidela. Te slike objavljujem

WP_20170904_022.jpg

WP_20170904_025.jpg

WP_20170904_024.jpg

plaza,  dugacka , izdeljena na delove sa lezaljkama i puno mesta izmedju za one koji ne zele da placaju lezaljke 6 EUR. Cene povrca i voca skuplje od Sitonije za 40, 50%

WP_20170902_001.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

upravo stigli . Cisto kulturno mirno mesto ,  lepa plaza toplo more

https://youtu.be/VfSUSvQxOO8

Lepo :) , predivno vreme, budi lepe uspomene,.. Skala ima lepe staze za šetnju.

sa kojim aparatom snimate ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

VWT3, hvala za apdejt :)

 

Mi stizemo prekosutra.

Samo nas kopka, jesu li hladne veceri dole? Cisto da znamo koliko toplih stvari da ponesemo :D

Hvala unapred, uzivajte! :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka