Nata*

Skala

267 poruka u ovoj temi

Ćao! :) Za medeni mjesec ja i budući muž odlučili smo ići u Kefaloniju (Skalu) pa me zanima sve o njoj. Po misljenjima drugih mi izgleda mirno mjesto, baš onako kako mi želimo ali ipak voljela bi da mi neko ko je već posjetio to mjesto da par savjeta ili slike tog mjesta i plaža. Hvala vam!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ćao! :) Za medeni mjesec ja i budući muž odlučili smo ići u Kefaloniju (Skalu) pa me zanima sve o njoj. Po misljenjima drugih mi izgleda mirno mjesto, baš onako kako mi želimo ali ipak voljela bi da mi neko ko je već posjetio to mjesto da par savjeta ili slike tog mjesta i plaža. Hvala vam!

Ako želite mir, peščanu prostranu plažu, divno more - Skala je pravo mesto za vas.Mesto je malo, tipično novoizgrađeno turističko naselje, na uzbrdici pored mora, sami apartmani i hoteli.Mi smo bili dva puta, u junu i septembru, da bi smo izbegli najveće vrućine u sezoni, ali je i tada za nas bilo suviše toplo Preporučujemo avionski prevoz i iznajmljivanje automobila, jer je Kefalonija velika , sa bezbroj divnih plaža i lepih mesta i uživaćete u razgledanju , a u Skali nema ničega osim plaže i izlaska u neki restoran uveče. Preporučujemo krstarenje brodom duž obale i na ostrvo Itaku. Na You Tube pronađite Skalu i Kefaloniju i uživajte u snimcima.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako želite mir, peščanu prostranu plažu, divno more - Skala je pravo mesto za vas.Mesto je malo, tipično novoizgrađeno turističko naselje, na uzbrdici pored mora, sami apartmani i hoteli.Mi smo bili dva puta, u junu i septembru, da bi smo izbegli najveće vrućine u sezoni, ali je i tada za nas bilo suviše toplo Preporučujemo avionski prevoz i iznajmljivanje automobila, jer je Kefalonija velika , sa bezbroj divnih plaža i lepih mesta i uživaćete u razgledanju , a u Skali nema ničega osim plaže i izlaska u neki restoran uveče. Preporučujemo krstarenje brodom duž obale i na ostrvo Itaku. Na You Tube pronađite Skalu i Kefaloniju i uživajte u snimcima.

Hvala vam puno. :) Svakako ćemo iskoristiti izlete za obilazak.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mzoe neko da mi opise mesto Skala? Privuklo me zbog ogromne lepe plaze bez guzve, ali sa druge strane vidim da je iznad ulica, a ne vide se u blizini nikakvi kafici, znaci ne mzoes na plazi da pijes kafu, sok...Nigde ne mogu da nadjem slike samog mesta, kako izgleda. Nama terba mirno porodicno mesto. Videla sam neku vilu Anthi koja je150m od plaze, ali ne znam kakvim putem, kako izgleda okolina vile...Takodje, ukoliko neko zna agenciju koja nudi mogucnost kupovine samo avio akrata, a sam da nadjes smestaj, javljajte.

U tom slucaju, koja nam jos mesta preporucujete sa malim detetom? Bitno da je malo mesto, sa lepom plazom, i da uspemo bar nekoliko plaza da obidjemo ako rentiramo kola.

Izmenjeno (Alexia)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Skalu sam prošle godine obišao i ostali smo jedan ceo dan.Mesto je novije jako lepo i mirno,najviše ima Engleza.Ko voli prelepu peščanu široku i uređenu plažu bez buke i gužve ovo je mesto za njega.Čini mi se da je malo skuplje u odnosu na ostala mesta na Kefaliniji verovatno zbog velikog prisustva Engleskih turista i meni u restoranima je prilagođen njima.Renta Car agencije takođe imaju novija i bolja vozila ali su i skuplje.Taj dan je bilo većih talasa na jugu ostrva i duvao je vetar dok je u Skali vreme bilo predivno i bez talasa.Ukoliko volite aktivan odmor i obilaske plaža onda Skala i nije baš najbolja pozicija za to,možda Lassi ili Argostoli su tu u prednosti.Jedno je sigurno da ukoliko dođete na Kefaloniju nećete pogrešiti,ona je prelepa i jedinstvena.

Mislim da na Kefaloniju avionom iz Srbije lete samo čarter letovi,rotacije su na 10 dana i nemožete kupiti samo kartu bez smeštaja.Kolima nije problem ići i sa manjom decom,put je odličan i ako se putuje iz dva dela put bude interesantan i lagodan.Metsovo je odlično mesto za prenoćište ,mnoštvo malih i jeftinih hotela u kojima ima mesta u tom periodu( hotel ASTERI 4* prenićište za dvoje odraslih i dvoje dece 35eur) a ima prenoćišta i po ceni od 20-25 eur.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na odgovoru. Nisam mogla da nadjem komentare o smestaju, a i o samom mestu malo informacija, pa smo ipak ove godine odlucili Halkidiki, Kad sinak poraste jos malo, osvajamo Kefaloniju:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima mogucnost iznajmljivanja skutera u Skali?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li ima mogucnost iznajmljivanja skutera u Skali?

Postoji, cena zavisi od kubikaze. Minimum je tri dana, a cene su od 45 evra za sva tri dana, pa navise.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postoji, cena zavisi od kubikaze. Minimum je tri dana, a cene su od 45 evra za sva tri dana, pa navise.

Hvala puno na odgovoru!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a iznajmljivanje kvadra? mislim da se tako zove ono čudo na 4 točka bez krova koje liči na motor

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a iznajmljivanje kvadra? mislim da se tako zove ono čudo na 4 točka bez krova koje liči na motor

To iskreno nisam videla. :sorry: Skoro sam se vratila sa letovanja u Skali, tako da slobodno pitajte sta god vas zanima. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

To iskreno nisam videla. :sorry: Skoro sam se vratila sa letovanja u Skali, tako da slobodno pitajte sta god vas zanima. ;)

Gde je dobar giros u Skali i koliko košta ove godine?

Do kad uveče rade marketi?

Preporučujete li neki bar/ kafić/ restoran?

Da li možda znate gde se nalazi vila Anti i kakav je smeštaj?

Hvala i pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Gde je dobar giros u Skali i koliko košta ove godine?

Do kad uveče rade marketi?

Preporučujete li neki bar/ kafić/ restoran?

Da li možda znate gde se nalazi vila Anti i kakav je smeštaj?

Hvala i pozdrav

E ovako, ubedljivo najbolji giros je u restoranu Gourgouris, koji se nalazi u ulicici preko puta crkve i kosta 2.20 evra. Mi smo uglavnom jeli ovde. I jeli smo u Metaksi koja se nalazi na plazi. Cene hrane i pice su manje vise slicne po svim restoranima. Ne znam gde se nalazi ta vila, mi smo bili smesteni u vili Paradiso, i mogu ti reci da smo vrlo smo zadovoljni. Sve, ali bas sve je prilagodjeno britancima, pa su i cene mozda malo jace nego u ostalim letovalistima. E da, marketi rade do pola 12 i ima ih ukupno 4. Solomos je po nama najpovoljniji.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno!

Ovakvi komentari su zlata vredni nama koji idemo prvi put :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na cemu, slobodno pitajte ako vas jos nesto zanima. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka