jagodinka

ALEKSANDROPOLIS

48 poruka u ovoj temi

Da li je neko letovao u Aleksandropolisu? Kakve su plaže i da li je more hladno?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

i mene zanima, pa podizem temu.

Takodje me zanima da li je neko bio u ovom hotelu

http://www.thrakipalace.gr/default.asp?lng=2

da li se isplati ici na AI, kakva je usluga, da li je sve kao na slici ili je dobro nasminkano

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I ja sam se zainteresovao za ovaj hotel kada sam pregledao katalog

agencije Kon Tiki. Odustao sam zbog zaljubenosti u Tasos.

Ono što sam pročitao o hotelu, u odnosu na cenu, je nešto što vrlo

primamljivo. Pogotovo za one koji imaju decu ispod 14 godina. Za

oba deteta je besplatan smeštaj.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Vekim"

I mene isti hotel zanima, zbog njega i samog Aleksandropolisa sam i otvorila ovu temu. Iskreno se nadam da neko ima iskustva i da će ih podeliti sa nama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I

I ja sam se zainteresovao za ovaj hotel kada sam pregledao katalog

agencije Kon Tiki. Odustao sam zbog zaljubenosti u Tasos.

Ono što sam pročitao o hotelu, u odnosu na cenu, je nešto što vrlo

primamljivo. Pogotovo za one koji imaju decu ispod 14 godina. Za

oba deteta je besplatan smeštaj.

Prošle godine kada smo se vraćali iz Turske svratili smo u Aleksandropoli da popijemo kafu (doduše u pola dva noću). Kafu nismo popili jer je u ovo glubo doba ne služe, ali smo konstantovali da je Aleksandropoli vrlo lep grad, pa me je to navelo da malo pretražim hotele po netu i prvo što me je privuklo je http://www.thrakipal...fault.asp?lng=2 i upravo ono što si rekao "Ono što sam pročitao o hotelu, u odnosu na cenu, je nešto što vrlo primamljivo". Ako neko ima iskustva bilo bi lepo da podeli sa nama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jeste Alexandropouli ili po staro Dedeagac je veoma lep grad i landmark grada je svetionik, kao i setaliste sa puno kafica :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dvaput sam prenocivao u Aleksandropolisu i trazio smestaj na licu mesta. Prvi put pocetkom jula u jednom jeftinom malom hotelu u centru grada, za 60 eur za troje sa doruckom, a drugog puta sam stigao u ponoc, bilo je velikih guzvi na granicnom prelazu TR-GR, u jeku sezone i nisam mogao da nikako nadjem smestaj! Ma gorivo nisam imao gde da napunim te veceri. Sa malim detetom od 2 godine sam se vucarao po gradu i okolici posle ponoci pa sam nasao jedva mesto u Alexander Spa hotelu i papreno sam platio to nocenje!

Da napomenem da sam u Alexandropolisu imao i jos jednom problem sa gorivom - bila je nedelja i radila je verujte mi na rec -samo jedna pumpa- BP pre ulaska u grad iz pravca Soluna. Mozda je bio i neki drzavni praznik, sta znam...

Inace grad je ok, turisticko mesto u kojem kako sam zaprimetio letuju mahom Grci, strance nisam zaprimetio nekako.

Plaza na kojima smo se kupali drugog dana, ispred hotela Alexander je bila ispod prosecna, sa malo krupnijim kamenjem, malo tezak prilaz sto me zacudilo za plazu hotela sa 5 zvezda. More je bilo ok, cisto toplo.

Izmenjeno (zaratustra)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

"Da napomenem da sam u Alexandropolisu imao i jos jednom problem sa gorivom - bila je nedelja i radila je verujte mi na rec -samo jedna pumpa- BP pre ulaska u grad iz pravca Soluna. Mozda je bio i neki drzavni praznik, sta znam..."

I mi smo imali problem kada smo se vraćali iz Turske da nadjemo pumpu koja je radila i popijemo kafu. Sva sreća da smo gorivo natočili u Turskoj. Tek na 50 km ispred Asprovalte smo naišli na jednu i tu napravili pauzu i osvežili se. Ako sam dobro razumela vi ste bili smešteni u Alexander beach-u, a gledajući na googl mapi on je otprilike oko 3 km od Thraki palace tako da se baš razmišljam zbog te plaže. U svakom slučaju hvala ti što si podelio svoje iskustvo sa nama.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

juce je bila sat patrola do aleksandropolisa

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bebona,

hvala ti puno na ovako iscrpnom opisu. Upravo je i mene opis Kontikija o hotelu Thraki palace i neopisivo dobra cena (29 evra pun pansion po osobi) za hotel od 5* zaintrigirao ali sam u poslednjem trenutku odustala od njega. Cena je bila izuzetno povoljna u to vreme (april) kada sam gledala i planirala da rezervišem, što me je malo i bunilo ali sam se, kao i ti, vodila time da je poznata agencija u pitanju. Na svu sreću put me je odveo na sasvim suprotnu stranu Grčke, ali mi je drago da se neko konačno javio sa konkretnim utiscima iz Aleksandropolisa i hotela Thraki palace. Prošle nedelje sam gledala i emisiju "Sat" u kojoj je Alvirović posetio Aleksandropolis i predstavio hotel Thraki palace, pa ko želi može da pogleda na sajtu RTS-a. Hvala ti još jednom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Goksi75 , Bebona , i Zaratustra !

(svi dobili + od mene)

Da li je neko isao kolima preko bugarske ?

Sofija Plovdiv -ima oko 200 km manje.

Da li duva - talasi i jel plaza i voda topla kao na Halkidikiju.

Kakva je plaza ispred Astir-a i kakva je ona plaza ispred

marine i luke u centru grada.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Од Софије до Пловдива нема шта да бринеш 150 км квалитетног аутопута ако журиш може и за сат да пређеш ту деоницу. Пловдив- Александрополи 225км прелази се за неких 3 сата, што и није страшно. Поређења ради то је отприлике пандам Београд-Златибор, отприлике иста километража и потребно време. Ја сам нажалост био само у транзиту и немам никаквих информација о самом месту. И мене интересује каква је дестинација за летовање, посебно ванпансионска потрошња, цене смештаја, не мора у граду битније нам је да је близу неке добре плаже, колико реално има вредних плажа за обилазак? Па ако неко има искуства било би добро да подели са нама.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka