mareaca

Automobili kojima putujete na more

366 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

Da maloosvezim temu, nesto zamrla, il svi idu avionom :) Elem, bez starca nema udarca :D - e65, 2005. godiste,  3.0d sa 218 konja, potrosnja - kako kad, sa nasim gorivom oko 8,5-9l/100km na autoputu, brzina 130-150..Sa grckim oko 8, a sa madjarskim gorivom recimo, trosi mi I do litru manje od naseg, dodje na oko 7,6 sto je skroz ok za motor od 3 litre, I 2 tone auto...

IMG_20190508_014828.jpg

Izmenjeno (palacinka)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

IMG_20170916_185300.jpg

kad smo vec kod staraca......nas deda lav 406 19 tdi 1999godina.....4.put zaredom 

sigurno ibezbedno do mora i nazad

Izmenjeno (obrica)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da maloosvezim temu, nesto zamrla, il svi idu avionom :) Elem, bez starca nema udarca :D - e65, 2005. godiste,  3.0d sa 218 konja, potrosnja - kako kad, sa nasim gorivom oko 8,5-9l/100km na autoputu, brzina 130-150..Sa grckim oko 8, a sa madjarskim gorivom recimo, trosi mi I do litru manje od naseg, dodje na oko 7,6 sto je skroz ok za motor od 3 litre, I 2 tone auto...

IMG_20190508_014828.jpg

Ne čuje se a radi:D

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne čuje se a radi:D

potvrdjujem iz licnog iskustva :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Evo nešto za BMW paćenike :D

https://youtu.be/lhRXWEtHaOA

Izmenjeno (Che Guevara)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

2 puta sa seat ibizom (ubicom) kako sam je odmiloste zvao.. 2001. god. bila tdi motor sport model, veoma zabavan auto za voznju, mala potrosnja 5.5 litara sa klimom na autoputu pri brzini oko 130-140.. Za nas dvoje super je bila ali nije auto za porodice zbog malog prostora pozadi i gepeka. E pre 3 godine sam je slupao u Grckoj tj mene slupali, a sad sam opet ponosni vlasnik iste marke samo veci auto i naravno tdi :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25606
    Ukupno tema
    851141
    Ukupno poruka