mareaca

Automobili kojima putujete na more

377 poruka u ovoj temi

Moj nema garanciju bas milion, verovatno nema garanciju ni 90 000, malo stuca kad se penje na Begaljicko brdo pa mora u 3. sa 60 da se penje i tamo na obilaznici oko Soluna kad nas obilaze busevi koji "piče" 120, ali nas nigde nije ostavio a navozao se, cak se uspeo popeti i na brdo iznad Pefkohorija o cemu svedoci slika, ajd uzdravlje.

stoj.jpg

Pre neki dan je bio takav isti ispred Masutisa u Siviriju.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre neki dan je bio takav isti ispred Masutisa u Siviriju.

E, nisam ja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

И у Лименасу јуче... Исти овакав Ауди А3, само црвени... :tik:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I za mesec ipo u Sartiju b7 za nijansu svetliji. Naravno 2.0tdi

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Milion kilometara garancije, a tek ima pređenih homepage_cr.jpg.4ccea214741effe8b6b55de090.000km...

Da milion, uz limit od 5 god. i ograničenje da ne smije biti taxi vozilo (sitna slova) znači realno, reklamna navlakača. Ali mi se svejedno auto jako dopada :ljubav:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Još servis na dizelu na 10k km. Vrh.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ове године ћемо на море Форд Фокусом, исто као и прошле године и претходне три до сада, само овај пут ОСАМ ГОДИНА МЛАЂИМ

srbi.gif

da522a3fe081-1920x1080.jpg

Bas ti lepa ta fordaljka u zdravlje da je pocepas do Pefkija

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, naletoh na ovu temu koja me odusevi bas prava muska zanimljiva tema. Za koji dan krecem put Grcke prvi put sa kolima. Kako procitah dobar deo teme ne nadjoh da je neko isao sa Peugeot 206 1.4 benzin. Iamli smo dva izleta po Srbiji od po 500km i uglavnom mesovit put, malo autoput a vise regionalni gde je prosecna potrosnja bila 6l, sto je skroz O.K za ovaj motor, sad me bas interesuje koliko ce biti na autoputu, verovatno litar vise.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Углавном  зависи од тога колико ти је тешка нога на гасу .

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Po treci put sa vw passat b6 u karavn verziji 2.0tdi 140ks automatik

Potrosnja na 130-140 kmh sa klimom je 7 litara dok na magistralnom putu padne na 5,5 mada gradska voznja moze lako da skoci i na 10l

Nevorovatno udoban i lak auto za voznju sa automatskim menjacem i tempomatom je milina voziti. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Otišao sa 

Image result for boeing 737 3oo

a vratio se sa 

Image result for airbus a 319

A na Rodosu vozio Polo tdi, nije teo preko 150 km/h. 

Izmenjeno (gogo23)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanimljiva tema?  Kome?  

Na put se ide sa onim što imaš i veruješ da te neće ostaviti kraj puta. A to koliki  je-koliko troši -koliko ide i jel lep je kompleks. 

Dakle kad se " hvalimo" bio sam 35 dana do Turske.Ford mondeo karavan 2012 dizel -200 ks. Uz divljanje 200-240 km/ h i poštovanja ograničenja i vožnje " po znaci" na pređenih 5800 km srkao je 8 u proseku. Ono što je bitno za put je dobre kočnice-kvačilo i snaga a sve ostalo je vozač. Za Tursku je bitno da znate da ako je auto beo onda vas Turci smatraju " njihovim" i očekuju da vozite po njihovim " pravilima". 

I ma koliko tvrdili da je neki auto baš za put onda znajte da se svaki kvari i to baš kad ne treba( mom napuklo crevo od turba i to prvog dana bajrama).Nadam se da se niko neće naći uvređenim mojim komentarom i ako ga zanima kako izgleda jedan " savršen" put od 35 dana nek pogleda stranu 84 i 85.

A sad ko zna koji je auto najbolji za put istražujem putovanje Beograd-Makedonija-Albanija-Crna gora-Italija-Sicilija?

Izmenjeno (nebojsabrada)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

meni je kod kola najbitniji prostor. prostor u gepeku i prostor na zadnjoj klupi. a br jedan od svih serisjkih automobila danas koji se prizvode u evropi je skoda superb, posebno u karavnskoj varijanti. kao nov je relativno skup i kao polovnjak, ali odrzavanje nije skupo. koliko vam trose krovni koferi i krovni nosaci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26319
    Ukupno tema
    877923
    Ukupno poruka