mareaca

Automobili kojima putujete na more

393 poruke u ovoj temi

Kad je bio nov sigurno je palio dobro zimi.

A ovlašćeni servis je posebna priča. Moja Toyota je izašla iz ovlašćenog servisa sa sva četiri neispravna grejača. I onda kako ne bi bilo problema zimi ujutro na paljenju na -10 ili više stepeni.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kad je bio nov sigurno je palio dobro zimi.

A ovlašćeni servis je posebna priča. Moja Toyota je izašla iz ovlašćenog servisa sa sva četiri neispravna grejača. I onda kako ne bi bilo problema zimi ujutro na paljenju na -10 ili više stepeni.

 

Mislis MANJE stepeni :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Moje misljenje svaki auto je dobar koji te odveze do cilja i vrati bez problema ...nismo svi u mogucnosti da vozimo skupocene automobile...vazno je stici bezbedno do mora ili gde vec ko krene 

Mislim da to nije pravi smer razmišljanja.

Da stigneš od mesta A do mesta B, treba ti put.

Čime ga prelaziš. to je tvoja stvar.

Moj auto, Toyota Prius Alpha je ono što je u SFRJ bila Zastava 101 (koju sam imao). Ništa skupoceno, japanski ekvivalenti srpskog Miodraga Petrovića ga voze.

Japance uče u auto školi da kola parkiraju unazad. Ja moja parkiram nosom u parking. Razlog: je da ga od svih tih istih kola lakše nađem na parkingu. Ima ih na stotine, uvek i svugde, iste boje, ista kola.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

?

Ja sam iz svega shvatio da si snalažljiv i da u moru istih automobila nemaš problema sa pronalaženjem svog auta. Bez namere da budem sarkastičan, ili da nešto prebacujem, zameram, iskreno mi ništa nije jasno.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine necemo na more, zato idemo na Taru novim mezimcem!

WP_20180502_10_02_14_Pro.jpg.48ba1c5e9cf

@beeblebrox

Covek zivi u Japanu verovatno, pa zato komentarise kako tamo svi voze Prius, pa mora da ga naopacke parkira!

Pre par postova si komentarisao g. Todorovica I njegove testove, nimalo se ne slazem. Lik reciklira testove vise nego sto SAT reciklira patrole!

Izmenjeno (bane1321)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ove godine necemo na more, zato idemo na Taru novim mezimcem!

WP_20180502_10_02_14_Pro.jpg.48ba1c5e9cf

@beeblebrox

Covek zivi u Japanu verovatno, pa zato komentarise kako tamo svi voze Prius, pa mora da ga naopacke parkira!

Pre par postova si komentarisao g. Todorovica I njegove testove, nimalo se ne slazem. Lik reciklira testove vise nego sto SAT reciklira patrole!

Dobre felne, jako dobar auto.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tako došle i one i boja, nisam mogao da biram! 

1.6 vvti 132ks

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ove godine necemo na more, zato idemo na Taru novim mezimcem!

WP_20180502_10_02_14_Pro.jpg.48ba1c5e9cf

@beeblebrox

Covek zivi u Japanu verovatno, pa zato komentarise kako tamo svi voze Prius, pa mora da ga naopacke parkira!

Pre par postova si komentarisao g. Todorovica I njegove testove, nimalo se ne slazem. Lik reciklira testove vise nego sto SAT reciklira patrole!

 

Naveo sam da se sa njim ne slažem u mnogo čemu, pre svega u ličnim stavovima, kojima u recenzijama automobila nije mesto, taman i da se slažem.

Kod njega možeš da pročitaš i nešto drugačije od stalnog hvaljenja nemačkih automobila, čak i kada je jasno da su u određenim situacijama napravili greške.

Nemam nameru da ga branim, ali nije lako pisati kada iza tebe ne stoji neki veliki časopis ili redakcija, a opet ostati dosledan.

Puno stvari mi kod njega smeta, ali ima i dosta toga što može da se pročita samo tu.

Inače, prelep Auris. Kada sam kupovao Renoa, ovaj Auris je bio u najužoj konkurenciji (karavanski) i Corola Verso. Neka te lepo služi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dok sam gledao automobile i čitao recenzije provalio sam da je lik okačio isti tekst za dva auta, samo promenio redosled rečenica! Ali dobro...

Auris je iskočio poluplanirano, sa lepim popustom, tri meseca korišćen kao test vozilo i 1000km na satu! Za mesec ipo test do Tare!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Možda je bio na Navaku? :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne, nego u Novome Sadu!:D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sa njim ćemo ove godine 5. put na more. Nije nas ni jednom izneverio.

Nije mlađano momče ali za svoje godište malo je km prešao. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9ApriAL.jpg

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je 2.0tdi taj nece izdati ni Vasu decu ako ga budu vozili..

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ове године ћемо на море Форд Фокусом, исто као и прошле године и претходне три до сада, само овај пут ОСАМ ГОДИНА МЛАЂИМ

srbi.gif

da522a3fe081-1920x1080.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Milion kilometara garancije, a tek ima pređenih homepage_cr.jpg.4ccea214741effe8b6b55de090.000km...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka