mareaca

Automobili kojima putujete na more

393 poruke u ovoj temi

Juuuupiiii,vratila se stara,originalna tema "Automobili kojima putujete na more"! :dance:

Sad mi je jasno zašto je dugo nije bilo na forumu-tema je "revidirana" i mnoge poruke obrisane. :don-t_mention:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

 

Moj troši više kad žena izigrava navigaciju.

Tada obavezno završimo u nekoj vuko......  :D

Sva sreća pa je ne slušam previše.   :D

Jedne godine resimo mi da probamo Bugarsku. Vreme kad nije bilo ni N od navigacije.Oko Sofije rasklopim ja kartu i navigiram. Vozimo se mi nekim putevima,mirisemo suncokret,muzemo koze,odmahujemo mestanima i tako 10-12 sati kasnije vidimo more.Tezak ovaj put do Crnog mora,necemo vise da se upustamo u tu avanturi. Pre polaska,ajde da pogledamo kako da se vratimo,a na drugoj polovini karte koju sam uredno preklopila auto-put :lud:.

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Toliko sam na ovom forumu ali ne mogu da nadjem ima li negde posebna teme, vozom do Soluna, tj auto na voz pa do Soluna a dalje  vozanje...ako ima molim vas link ili ako nema da prouzimo, jako me mrzi da vozim 800km ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zar ti nije lakse da uzmes rentacar u Grckoj?

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Toliko sam na ovom forumu ali ne mogu da nadjem ima li negde posebna tema,vozom do Soluna

 

Vidi da li ovo može da pomogne,

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Toliko sam na ovom forumu ali ne mogu da nadjem ima li negde posebna teme, vozom do Soluna, tj auto na voz pa do Soluna a dalje  vozanje...ako ima molim vas link ili ako nema da prouzimo, jako me mrzi da vozim 800km ...

To je mucenje voz putuje bas,bas dugo...mislim i vise od 15 sati pa dok isteras auto sa voza, stgnes auto do Soluna i nazad...ako uopste postoji...proslih godina je pruga bila povremeno u prekidu zbog migranata...ne bih ti nikako preporucio sa malim detetom, a i skupo je...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitanje je koliko kosta prevoz auta. Za te pare mozes,mozda, sve vreme iznajmiti auto.Rentacar u Grckoj dobro funkcionise. Oni mogu da te sacekaju na stanici,uzmes auto i od starta si mobilna.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima i ovde nekih informacija,

 

pominje se i voz do Soluna.

Ili ovde,

 

 

Izmenjeno (BiljanaK)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo i teme

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da je auto voz jako skup. Više ti se isplati da nađeš nekog da te odveze do Soluna i vrati se nazad busom, ako već ne možeš da voziš toliko (znam slučajeve gde su ljudi tako unajmili vozača da ih odveze do Atine i posle ponovo busom došao da ih vrati nazad za 14 dana).

Izmenjeno (legija037)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre par nedelja sam nesto gledala...Povratna avionska karta od Soluna do Atine 50€

Rentacar u Solunu 98€ za cetiri dana.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citala sam danas u novinama da uvode voz pa se setila da i tu varijantu ubacim u razmatranje...vidim sada da je skupo i skrnavo u najmanju ruku!

Muz ne  vozi,meni puno toliko,mozda da spavamo u MK, nemam pojma, sve opcije su jos u igri,ne ide mi se busom, godinama se smaramo tako , avion nam skup, ima ona fora u nekim agencijama odes busom vratis se avionom, tako da jos nista ne znamo,ni lokaciju ni prevoz :D za sada imamo samo volju!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja odo trabantom, 500cc, dva cilindra i to karavan. 

 

:plez:

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka