ZekaZmaj

Halkidiki VS Olimpska regija VS Solunska regija

788 poruka u ovoj temi

Super tema

Sin mi je 3 god i ima bronhitis e sad je pitanje de otici da detetu bude bolje nailazio sam na razne komentare,zavisno na kojoj temi sam pitao(mislim mesto) Po nekoj preporuci sam dolucio za nei pori; e sad ako je neko imao iskustva i zna nesto drugo neka javi .Ali bih zamolio putnike koji su zavoleli samo jedan deo Grcke da nedaju svoje komentare ako neznaju da je to sto pisu 100%tacno jer sam toga citao dosta(Nikako Nei pori idi uStavros ili obrnuto i jos puno toga .)Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tasos. Skala Potamia zbog vazduha. Mi smo tamo izlečili veliki kašalj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

neka destinacija na sitoniji sa borovom sumom ... ili tasos, kao sto napisa ackol ... i ja sam cuo za stavros da je tu neka ruza vetrova i da je dobra za respiratorne puteve ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super tema

Sin mi je 3 god i ima bronhitis e sad je pitanje de otici da detetu bude bolje nailazio sam na razne komentare,zavisno na kojoj temi sam pitao(mislim mesto) Po nekoj preporuci sam dolucio za nei pori; e sad ako je neko imao iskustva i zna nesto drugo neka javi .Ali bih zamolio putnike koji su zavoleli samo jedan deo Grcke da nedaju svoje komentare ako neznaju da je to sto pisu 100%tacno jer sam toga citao dosta(Nikako Nei pori idi uStavros ili obrnuto i jos puno toga .)Hvala

Nei pori i Leptokarija -iza njuh Olimp.Ne moze da skodi.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
post-31591-0-77152500-1365098888_thumb.j klikni da uvecas Ovako izgleda plaza na 3-4km od Pefkohorija GOLDEN BEACHpost-31591-0-64680700-1365099414_thumb.j
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super tema

Sin mi je 3 god i ima bronhitis e sad je pitanje de otici da detetu bude bolje nailazio sam na razne komentare,zavisno na kojoj temi sam pitao(mislim mesto) Po nekoj preporuci sam dolucio za nei pori; e sad ako je neko imao iskustva i zna nesto drugo neka javi .Ali bih zamolio putnike koji su zavoleli samo jedan deo Grcke da nedaju svoje komentare ako neznaju da je to sto pisu 100%tacno jer sam toga citao dosta(Nikako Nei pori idi uStavros ili obrnuto i jos puno toga .)Hvala

I moja beba je imala zimus bronhitis :( iako smo je prosle godine vodili na more, bila je ceo avgust i septembar u Crnoj Gori(imamo tamo kucu, pa nismo placali smestaj). Zato sam resila ove godine da je vodim i u Grcku i u CG, da bude bar 2 meseca na moru da joj se srede sinusi i bronhije....doktori su rekli samo sto vise da bude na moru.

Izmenjeno (sara.bubamara)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sutra donosim konacnu odluku gde cu, hvala svima na komentarima, dosta ste mi pomogli...verovatno ce to biti Hanioti, nasla sam preko neke agencije ok hotel na samoj plazi, a posto idemo kolima ici cemo i u Pefkohori, Polihrono...ova Zlatna plaza je superrrrrrr. Obavezno cemo i tamo ici...ne volim da sam stacionirana u jednom mestu. Hvalaaaa :) javljam sutra sta sam odlucila :)

Izmenjeno (sara.bubamara)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

post-31591-0-77152500-1365098888_thumb.j klikni da uvecas Ovako izgleda plaza na 3-4km od Pefkohorija GOLDEN BEACHpost-31591-0-64680700-1365099414_thumb.j

Ovo je super plaža, a ima još jedna pored nje, ali sam zaboravio kako se zove.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najlepsa plaza na Kasandri je Xenia,na jugu ,kod mesta Paljuri.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

evo i slike koja to dokazuje/pokazuje :D ...

dscf2509.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Super tema

Sin mi je 3 god i ima bronhitis e sad je pitanje de otici da detetu bude bolje nailazio sam na razne komentare,zavisno na kojoj temi sam pitao(mislim mesto) Po nekoj preporuci sam dolucio za nei pori; e sad ako je neko imao iskustva i zna nesto drugo neka javi .Ali bih zamolio putnike koji su zavoleli samo jedan deo Grcke da nedaju svoje komentare ako neznaju da je to sto pisu 100%tacno jer sam toga citao dosta(Nikako Nei pori idi uStavros ili obrnuto i jos puno toga .)Hvala

To je isto more, samo su mesta razlicita, ne mislim da je Stavros (koji ja obozavam) toliko bolji od Nei Porija za tu problematiku o kojoj ti pises. Detetu ce prijati morski vazduh, posebno ako mozete da sto ranije izadjete na plazu.

Ukoliko idete u avgustu u severni deo Grcke obavezno planirajte da sa detetom provedete par dana na Dojranskom jezeru. U Avgustu u jezeru cvetaju alge koje jako blagotvorno deluju na respiratorne infekcije kod dece, deca bukvalno se preporode. Gore postoji kupaliste, i pristojan smestaj. nije nista specijalno, jos uvek sve podseca na socijalizam, ali su ljudi i mirni i gostoljubivi i prilicno je sve povoljno od smestaja do restorana.

http://www.oklagija.rs/putopisi/item/902-apartmani-dan-dar

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Xenia picture-047.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala svima

po komentarima koje sam procitao nema veze gde odes ispada sve isto bitno je da dete bude na moru .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Tasos. Skala Potamia zbog vazduha. Mi smo tamo izlečili veliki kašalj.

Ako moze neka preporuka za smestaj a i cuo sam da ima puno komaraca tamo da li je tacno?

Moj mali je imao prosle godine veliki kasalj a posledica toga je trenutni bronhitis sa napadima kaslja, trenutno ima tih problema kad se zakaslja dolazi do gubljenja vazduha ,i dobija punpicu 2 dnevno.

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@aleksa5

to je deo kod napustenog kampa, ali je mnogo bolji onaj desno (kad se gleda ka moru) zbog ladovine i extra ulaza u vodu :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka