ZekaZmaj

Halkidiki VS Olimpska regija VS Solunska regija

788 poruka u ovoj temi

Bice izvestaja krajem jula... :)))

jedva cekamo :D

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jonsko pa onda halkidiki

Još tamo nisam stigao...
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad odes na Jonsko, vise ti Halkidiki nece pasti na pamet.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kad odes na Jonsko, vise ti Halkidiki nece pasti na pamet.

Koliko li su to skuplje destinacije,ako se uzme u obzir da letuje par,ili cetvoroclana porodica (prosecne cene smestaja i vanpansionski troskovi)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila u Olimpijskoj i Solunskoj regiji.

Olimpijska regija mi je ok, mada mi nije nista posebno, bas su mi onako prava turisticka mesta, bar ona koja smo prosli, meni licno nisu ostavili posebno neki utisak, mada nisam bila u Leptokariji, a planiramo vise zbog blizine nekih lokacija koje bi obisli. Ono sto znam i moram da kazem je svakako sa malom decom izbegavati po mom misljenju Paraliju, a ako idete i bitniji je nocni zivot od plaze onda je Paralija to.

Godinama unazad letujemo u Solunskoj regiji, Stavros nam je u vecini slucajeva destinacija, i bio nam je zanimljiv i dok nismo imali decu a trazili smo 10 dana mira, tisine, i odmora, a otkad imamo decu postao nam je nezamenljiv, jer nam pruza sve, a pri tom je prijatelj mog dzepa.

Izmenjeno (vekim)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo :)

Evo jednog putanja :) Planiram ove godine, pocetkom jula da idem u Grcku na more. Do sada sam bila samo u Paraliji, sto se Grcke tice, pa me zanima da li ima neko slicno mesto(da ne bude brdovito, da ima setaliste, ok plaze, kafice, restorane....) i da je na Halkidikiju(nebitno koji prst). Idem sa bebom pa mi je bitno da ne bude brdovito, da ne moram da guram kolica uzbrdo, niti nosim dete u ruke...da voda bude koliko-toliko cista i da je plitko bar nekih 20m ako prohoda do tada da se moze kupati....trazim nesto poput Paralije, da bude zivo mesto....ako imate neki predlog javite mi, svaki odgovor ce mi pomoci. Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko li su to skuplje destinacije,ako se uzme u obzir da letuje par,ili cetvoroclana porodica (prosecne cene smestaja i vanpansionski troskovi)?

Sve je jeftinije na Jonskim ostrvimo nego na Halkidikiju. Jedino je skuplje otići do njih.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sara.bubamara

nea flogita je nesto najblize tome ... imate ok plazu i cisto more ... dosta raznih sadrzaja ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve je jeftinije na Jonskim ostrvimo nego na Halkidikiju. Jedino je skuplje otići do njih.

Bio sam ubedjen da je sve znatno skuplje,tako su mi i govorili doduse malobrojni za koje znam da su bili,mada nisam procitao sta se pise na forumu na tu temu...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cene su manje vise iste ... nesto skuplje nesto jeftinije, ali su plaze fenomenalne (ne zaostaje ni sitonija da se razumemo)... za koju godinu kad deca stasaju eto nas opet ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo :)

Evo jednog putanja :) Planiram ove godine, pocetkom jula da idem u Grcku na more. Do sada sam bila samo u Paraliji, sto se Grcke tice, pa me zanima da li ima neko slicno mesto(da ne bude brdovito, da ima setaliste, ok plaze, kafice, restorane....) i da je na Halkidikiju(nebitno koji prst). Idem sa bebom pa mi je bitno da ne bude brdovito, da ne moram da guram kolica uzbrdo, niti nosim dete u ruke...da voda bude koliko-toliko cista i da je plitko bar nekih 20m ako prohoda do tada da se moze kupati....trazim nesto poput Paralije, da bude zivo mesto....ako imate neki predlog javite mi, svaki odgovor ce mi pomoci. Hvala :)

Polihrono ti je moja preporuka,mada Stavros i Nea Vrasna su isto preporuka.Polihrono ima dosta plićaka kao i Stavros,a Nea Vrasna ima široko i lepo šetalište,ali nema mnogo plićaka.Asprovalta je sa plažom slična Nea Vrasni,ali je mnogo življe nego u Nea Vrasni.Nadam se da sam barem malo pomogla :rolleyes:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@sara.bubamara

nea flogita je nesto najblize tome ... imate ok plazu i cisto more ... dosta raznih sadrzaja ...

Hvala puno, sada cu pogledati slike....zaboravila sam da napisem da cemo ici kolima, tako da necemo biti stacionirani u jednom mestu, moci cemo da menjamo plaze i mesta

Polihrono ti je moja preporuka,mada Stavros i Nea Vrasna su isto preporuka.Polihrono ima dosta plićaka kao i Stavros,a Nea Vrasna ima široko i lepo šetalište,ali nema mnogo plićaka.Asprovalta je sa plažom slična Nea Vrasni,ali je mnogo življe nego u Nea Vrasni.Nadam se da sam barem malo pomogla :rolleyes:

Hvala puno...pogledacu ponude sada za Polihrono. Dosta mi znace Vasi odgovori, jer u agencijama gde prodaju aranzmane, pojma nemaju ni za sadrzaj mesta niti gde se hoteli nalaze :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hmm menjanje mesta ,kafići,restorani sa malom bebom...mislim da je to malo cimanje za bebče al' dobro .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno, sada cu pogledati slike....zaboravila sam da napisem da cemo ici kolima, tako da necemo biti stacionirani u jednom mestu, moci cemo da menjamo plaze i mesta

Hvala puno...pogledacu ponude sada za Polihrono. Dosta mi znace Vasi odgovori, jer u agencijama gde prodaju aranzmane, pojma nemaju ni za sadrzaj mesta niti gde se hoteli nalaze :)

Ako idete u Polihrono,tražite smeštaj prema Haniotiju zbog parkinga.Na tom delu imate uređen parking, a tamo je malo problematično parkiranje iz razloga što se naveče zatvara šetalište.
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

sara.bubamara,

Pefkohori, ako idete kolima. Pet km. južno od Pefkohorija je prelepa peščana plaža gde nema gužve, raj za decu. Nema brda, samo blagi nagib ka moru u samom Pefkohoriju,

Izmenjeno (Bajazzo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka