ZekaZmaj

Halkidiki VS Olimpska regija VS Solunska regija

788 poruka u ovoj temi

Sto ovaj moj nece na fudbal, jos bih mu dala i blagoslov. :dance:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hahaha vi ste sjajni

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mnogo je lepa ta strafta do mudanje ... do flogite nismo isli peske, isli smo samo do ribnjaka i onih prelepih vila, jel ima odatle jos pored obale ili ?

Moze ali nije asvalirano a nije ni uredjeno. Mi smo koristili precicu peko livade(odmah iza zadnjih kuca)put je posut sljunkom. Grci ga koriste voze bicikle tim putem jer skracuje marsutu za verovatno 1km.Pristojno je za setnju puno nekog poljskog cveca i te godine bilo je mnogo leptira pa smo uzivali...u Flogitu se izlazi kod ong sportskog stadiona....Put za Modanju je mnogo lepsi ide pored mora tu su skroz plaze i to uredjene. Celom duzinom do hotela Oceania club posadjene su palme i postavljene klupe a od hotela borova suma i naravno klupe...Setnja je pijatna cak i nocu jer sve je osvetljeno.... :cvetic:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prvi put kad smo krenuli iz dionisusa tim putem pored mora za mudanju isli smo kolima i cudili se sto nas svi gledaju popreko i nesto dobacuju dok nismo stigli do mudanje i videli da smo sve vreme vozili jednosmernom u suprotnom pravcu i to sa 4 auta :D ...

srecom po nas nije bilo policije pa smo dobro prosli inace ....

p.s. mnogo je lep kafic na kraju te strafte kod same mudanje, narocito nocu jer imaju fantasticno osvetljenje ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

post-31591-0-60397500-1364325451_thumb.jpost-31591-0-93224900-1364325472_thumb.j

Mozete li zamisliti da je Hanjoti ovako izgledala 2000 avgust 20 bez guranja i guzve(klikni da uvecate)

Izmenjeno (lalesa)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

to su bili dani ... neotkriveni biser halkidikija - kako su ga tada zvali :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

1.Halkidiki

2.Olimpijska

3.Solunska manje vise i nemam neke preporuke

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@urkepz

daj nam malo detalja :D

@mareaca

ispade da smo mi jedini "sportisti" ovde :D ...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zeko ja imam 38 godina i 100 kila ali bez sporta nemog i cim stignem gledam da nekog navatam makar za basket.U leptokariji smo igrali protiv lokalnih grka koji imaju i neki klub tamo,Klinci ubijaju ali mi pomalo na iskustvo malo na masu pa je bilo borbe.

A u Haniotiju je bio klinac koji neznam da li ima vise od 10 godina Grk znaci igra kao Ronaldo bilo mi je milina da gledam (bilo me sramota da ucestvujem).

Znaci stvarno nemogu bez sporta gde god da sam ako nista drugo bar tenis na plazi , koji grci razbijaju kako igraju u olimpijskoj regiji.Da li ima sportova u Sartiju tj terena

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima ali slaba vajda ... zaraslo i unisteno sve (bar je bilo 2011.)

zato sam se naigrao basketa 2012. u flogiti ili tacnije u plagiji na odlicnom terenu 5m od mora ...

bili momci koji razbijaju basket pa nas bilo 3 ekipe pa udri ... ako izgubis ides da se brcnes pa ponovo :D ...

malo me potsetilo na krit 2007. gde sam igrao najbolji basket koji pamtim (igrali turnir i osvojili 2. mesto jer su bili neki tamni ameri sa koledz basketa)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze ali nije asvalirano a nije ni uredjeno. Mi smo koristili precicu peko livade(odmah iza zadnjih kuca)put je posut sljunkom. Grci ga koriste voze bicikle tim putem jer skracuje marsutu za verovatno 1km.Pristojno je za setnju puno nekog poljskog cveca i te godine bilo je mnogo leptira pa smo uzivali...u Flogitu se izlazi kod ong sportskog stadiona....Put za Modanju je mnogo lepsi ide pored mora tu su skroz plaze i to uredjene. Celom duzinom do hotela Oceania club posadjene su palme i postavljene klupe a od hotela borova suma i naravno klupe...Setnja je pijatna cak i nocu jer sve je osvetljeno.... :cvetic:

Na tom putu do Flogite naisli smo na pse lutalice, nigde nikoga i sad se najezim kad ih se setim

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Bubice ,pasa lutalica ima svuda cak i na Terazijama u Beogradu ...tim putem smo isli bar desetak puta i nikad ih nismo sreli...mozda je to bila slucajnost...neprijatno svakako pogotovo ako se neko plasi...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ljudi dajte neke dobre restorane u ovim regijama :D ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

2009 smo igrali basket i fudbal u Polihronu, u skoli.Nama je vila sa bazenom bila bas uz skolu,pa je nekako svima bilo zgodno da predvece budu na terenu. Istina bio je kraj maja meseca.E sad fudbalica na plazi , kad god je moguce,odnosno kad nisu guzve .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

e to mi je jako korisna informacija da kad ove godine posetim drustvo u polihronu svrnemo na basket u skolu :D ...

nisam ni znao da tamo ima teren :D ...

Izmenjeno (ZekaZmaj)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905040
    Ukupno poruka