mina

Sozer hotel

14 poruka u ovoj temi

:o :o :o Sozer hotel ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sozer je skroz OK u odnosu na druge u ponudi. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sozer je super za cenu koju placas. Mi smo bili u njemu pre 4 godine. Na gradskoj je plazi, na kojoj se do duse niko od turista ne kupa. Centar na 5-10 min pesaka.

Sobe su velike (nikako ne uzimaj sobu sa francuskim jer gledaju na zgradu iza), sa klimom. Hrana je tada bila super. Mnogi su se tada zalili na hranu u drugim hotelima a mi smo bili prezadovoljni. Nikom se nista lose nije desilo. Na recepciji postoji sef koji zakupis za vreme boravka i ne moras niocemu da razmisljas.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u Sozeru 2003. godine i bio je ok. Na dobroj je lokaciji, znaci u centru , na plazi ali se do boljih plaza svakako mora putovati. Dobar je izbor ukoliko zelite da menjate plaze u Kusadasiju, a da vam uvece sve bude blizu. Sobe nisu mnogo velike, ali imaju sve sto je potrebno (doduse nasa klima nije nesto mnogo hladila ali je bilo ok). Hrana je dobra, postoji mogucnost i da se vecera napolju u basti. Na krovu postoji bar odakle se pruza prelep pogled na Kusadasi. Lep pogled imaju sobe ka moru, dok one na suprotnoj strani koje gledaju na bazen su sto se tice pogleda bezveze. I sam bazen je bezveze, i nije mi jasno kako je neko u njemu mogao da se kupa jer je premali, mada su to uglavnom bili neki Nemci. Uglavnom, od svih hotela sa 3* ovaj je jedan od boljih.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam sa porodicom letovala u SOZERU,i bilo nam je prelepo. bili smo u cetvoro krevetnoj sobi koja je ogromna. u sobi ima klima. TV, fen za kosu. svakog jutra ciste sobu, krevete namestaju svako jutro drugacije, tako da moja cerkica nije dozvoljavala da niko sedne na njen krebet da joj ne izguzva :rolleyes: . kupatilo je svakog jutra ribano. kada posle toga udjete u sobu sve mirise.

hrana je bila jako obilna, i imalo je za svaciji ukus. imali smo sobu sa pogledom na more, tako da je bilo prelepo.

sam hotel je na super lokaciji, sve ti je blizu.

mi smo bili zadovoljni hotelom, i ako razmisljas o ovom hotelu, slobodno uplati.

jedino bazen nije bas reprezentativan, ali to je toliko nebitno pored toliko lepih plaza u Kusadasiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slazem se sa svim gore recenim. Hotel Sozer je jako lep i na ultra mestu. Sve najbolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za koznu jaknu je ta cena oko 70-80 evra.U Solunu sam kupio koznu jaknu za 70 a cenio je 80.Citao sam tvoje postove za obilazak ali ja sam odlucio obici akvapark,krstarenje i SOKE outlet kazu da je udaljen 20-tak km.Imam iskustva u cenkanju.Najjace cenkanje je u Veneciji ako si bio znas o cemu pricam ako,ne objasnicu ti!

Jakna je stvarno dobra i nije mi žao što sam je platio 80€. Interesantno je što je na jakni stajala sena od 520$ za bogate Amere i Engleze :bez-zuba: .

Nažalost , nisam bio u Veneciji , pa ne mogu da upoređujem cenkanje Italijana i Turaka, ali ti verujem da si ispekao "zanat". Mimika i gestikulacija rukama su najbolji za cenjkanje, naravno da engleski ili neki drugi jezik apsolutno nisu bitni, čak šta više, "nepoznavanje " engleskog je + :D .

Za svaki od obilazaka (bilo šta da izabereš ) bih preporučio neku od Turskih turističkih organizacija. Moguće je cenjkanje a i izbegavaš proviziju naše agencije koja takođe angažuje neku od Turskih agencija.

Krstarenje je najbolje ugovarati sa samim "kapetanom" broda u luci. Tako izbegavaš proviziju dve agencije (Tursku i našu). Još ako nađeš još zainteresovanih da ti se pridruže, možeš da dobiješ i dodatni popust kao za grupu (5-6 ljudi) .

Pošto je tema Turska možeš mi na PP opisati tvoje iskustvo u Veneciji. Voleo bih da saznam kakva si ti iskustva imao u vezi sa kupovinom.

Buki reci mi jos posto si bio u Sozeru kako ti je bilo i koliko je hotel udaljen od centra a koliko od hotela Atinc

Sozer je hotel (ne znam da li ga neka od agencija radi) na samoj obali. Od gradske plaže ga deli put sa 2+2 trake (gradska ulica). Ukoliko , kao mi , imaš sreće i imaš pogled prema plaži , bićeš oduševljen. Ukoliko nemaš sreće gledaćeš u drugi hotel a ispod tebe će biti bazen koji smrdi na hlor i kuhinja po kojoj ćeš znati šta imaš za večeru. :D

Sama plaža je poprilično pretrpana ljudima koji su gosti obližnjih hotela ili su Turci koji navrate na kupanje. Plaža je peščana a voda prosečno čista (ipak je to gradska plaža). Ne bih je preporučio za kupanje ali dobro dođe ukoliko obilaziš nešto i poslepodne se vratiš ispred hotela i vremenski si ograničen za posetu drugoj plaži .

Hrana u hotelu je na principu švedskog stola (doručak/večera). Doručak je monoton i u principu standardan za hotele te kategorizacije : jaja (barena ili pržena) salata, 2-3 vrste sira, "dečije radosti" (marmelada med, puter), musli... ukoliko neko voli alvu neka proba susamov taan. Ja sam se navukao na taan a ima ga i kod nas da se kupi ali nije sladak . Turci ga , kao i sve , prave sa velikom količinom šećera.

Večera je druga priča. Glavno jelo (meso) deli kuvar uz mnoštvo raznoraznih salata (ukoliko neko nije bio u Turskoj, tamo su i špageti salata :D ) koje stoje na stolu. Mi smo obično tražili "hit" salatu (naš izraz za salatu koja je spremljena sa mesom (naša posla :P )).

Od centra smo bili udaljeni oko 15-ak minuta hoda uz plažu i nije nam predstavljao problem da svako veče dođemo do centra i prošetamo po njemu.

Sobe su klimatizovane sa TV-om i sama čistoća hotela je na zavidnom nivou.

Moram da priznam da mi gorepomenuti hotel nije poznat i ne znam da li je u blizini Sozera.

edit: Slike su rađene običnim aparatom tako da ne mogu da , uz opis, postavim i neku sliku.

Ukoliko imaš još kakvo pitanje , slobodno ...

Izmenjeno (buki-vs)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili 2005. u hotelu Sozer preko Argusa. Nisu ga imali u ponudi ali su nam ga preporučili prijatelji i na naš upit Argus nam je izašao u susret. l

Ljubazno osoblje, čist hotel, hrana fenomenalna...U centru je grada, na 5 min. od Bazara, 10 min. do Ostrva ptica... Gradska plaža je preko puta... Svakom bih preporučila taj hotel---ima 3+*, bazen ima ali je mali (kao bazeni u Grčkoj)

 

kusadasi2005hotel001.jpg

 

Pogled iz sobe na gradsku plažu

 

kusadasi2005panorama015.jpg

 

Pogled iz sobe na luku (centar grada)

 

kusadasi2005panorama024.jpg

 

kusadasi2005hotel018.jpg

Izmenjeno (ljerka)
Ne citirati ako se poruka odnosi na prethodni post
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li da je bilo ko bio u Sozeru u skorije vreme ako moze neki izvestaj sve nas zanima kakav je hotel,hrana i sve ostalo ako imate i slike bilo bi super moze i na pp.HVALA VAM :don-t_mention:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li da je bilo ko bio u Sozeru u skorije vreme ako moze neki izvestaj sve nas zanima kakav je hotel,hrana i sve ostalo ako imate i slike bilo bi super moze i na pp.HVALA VAM :don-t_mention:

Ljudi ima li neko da je bio u SOZERU ili bas niko nije bio :shok:
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@stinki

Idi na temu, HOTELI -dilema u odabiru , pa ukucaj u pretrazivac Sozer. Pretrazivac ti je sad gore skroz u desnom cosku. U samom pretrazivacu ima raznih opcija, pretrazi ovu temu, pretrazi forum, clanovi. Naravno ti ides na pretrazi ovu temu. Izbaci neke postove, pa procitaj.

Mozes takodje kad udjes u podforum Kusadasi, da ukucas gore u pretrazivacu Sozer , on tada pretrazi sve teme u podforumu Kusadasi. Takodje i ovde pretrazivac izbaci teme u kojima se spominje ovaj hotel, ne brini kad kliknes na naziv teme, odvede te do poruke u kojoj se pojavljuje rec Sozer.

Izmenjeno (mikap)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sozer je super,za te pare dobija se mnogo vise od ocekivanog,hrana je odlicna,raznovrsna,obilna,sobe CISTE,pogled sa terase je fantastican.Do plaza se mora dolmusima,osim ako ne racunate na tu malu gradsku plazicu ispred hotela koja bas i nije nesto(luka za brodice je odmah pored).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li novijih iskustava sa ovim hotelom? Šta se promenilo i kakav je sada?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka