mamatic

Hotel Lucy- Kavala

35 poruka u ovoj temi

Dobra Jelo, bravo.

Koristan opis.

Izmenjeno (putnik srećko)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je isao neko ovog leta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li može neko da mi kaže , da li se iz Lucy hotela može pešaka doći do centra ili mora bus. Mislim, da li postoji šetalište do centra.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Može se pešice doći do centra. Potrebno je manje od pola sata lagane šetnje, uglavnom pored mora. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne bih to nazvala šetalištem u klasičnom smislu te reči...u pitanju je vrlo prometna ulica duž obale, sa trotoarom, tako da saobraćaj ne ugrožava pešake...

 

Uz put je i više lepih restorančića sa terasicama koje "vise" nad samim morem, ima par gradskih plaža, a sa leve strane (računajući da ideš ka gradu) imaš raznoraznih građevina, čini mi se i nekih modernističkih da li visokoškolskih ustanova ili tako nešto...

 

Elem, ne predugačka, a zanimljiva šetnja...bus nismo koristili (ne znam koja je linija koja vozi do centra, ali zaposleni u hotelu su dovoljno predusretljivi da pomognu informacijom), ali već sam spominjala da taxi nije preskup, 5 evra u jednom pravcu, i to sve do tvrđave, što je valjda na suprotnom kraju od Lucy...dakle 10 evra tur-retur, što već za npr. troje ljudi predstavlja trošak kao i neki osrednji gradski prevoz, a neuporedivo je udobnije...

 

Taxi stajalište imate u centru, u onom parkiću

Izmenjeno (Dobra Jela)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka