mamatic

Hotel Lucy- Kavala

35 poruka u ovoj temi

Hvala na brzom odgovoru.

Tek sad ne mogu docekati nedelju :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Malo da ti pravim zazubice.

Neki pogledi sa terase u našoj sobi.

post-22605-0-41350600-1406111220_thumb.j

post-22605-0-98658600-1406111255_thumb.j

post-22605-0-09158700-1406111274_thumb.j

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

A sta sad da napisem (kazem) :)

Bice slikica kad se vratim.

U kojoj sobi ste bili, i kad je bilo sunce sa vase strane hotela?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne sećam se broja sobe, ali je bila na 3. spratu i sunce je bilo poslepodne

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

mamatic hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi se vratili. Hotel je za preporuku. Sve je bilo ok i kao na slikama. Hrana odlicna, sobe prostrane ciste. Svi su ljubazni. Ima i nasih turista, Englega, Nemaca,Rusa, Bugara...

Evo i slikica pogled sa terase

post-35107-0-12719200-1407869911_thumb.j

Izmenjeno (sreckosrecko)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li bi ste mi malo objasnili kakva je plaza, more, da li je lepo plavo kao oko Tasosa ili je onako zaprljana od peska zelenkasta voda kao sto je na pr u Tunisu ili Tusrskoj?

Da li ste uplatili pp ili all inc i da li bi ste prporucili neku agenciju?

Ako imate neku sliku plaze, bila bih Vam zahvalna.

Lep pozdrav!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotelska plaza je odmah do hotela a u nastavku je gradska plaza ali nema guzve. Na delu gde je hotelska plaza suncobrani i peskiri su besplatni za goste hotela. Voda je tu pre podne lepa, bistra, postepen je ulazak u vodu. Popodne se malo zaprlja ali nista strasno. Mi smo tu bili prvih dana dok nismo nabacili malo bojicu a onda smo uglavnom isli na plaze van Kavale. BIli smo na plazi Batis, na plazi Toska kod hotela Toska , na Amolofi plazi. Sve tri su lepe sa bistrom vodom a meni najlepsa je plaza Amolofi. Dugacka je sa sitnim peskom i najprozirnijom vodom, ja je poredim sa plazama na Sitoniji, recimo kao na Kalogriji. Iza Amolofila dalje u pravcu Asprovalte nastavljaju se uvale sa isto tako lepim plazama ali mi nismo isli jer nam je na Amolofiju bilo lepo.

Moja jedina zamerka hotelu je sto nema neke animacije za decu, doduse moji nisu u tom fazonu tako da nama nije nedostajalo. Na bazenu je cista voda, nije guzva.

Imali smo polupansion uplacen preko Sabre. Ali koliko smo gledali ista cena je bila i preko ostalih agencija. Evo slikice Batisa

post-35107-0-55443100-1407943804_thumb.j

Sad slikice Amolofija. Plaza je dugacka sigurno 2km.

post-35107-0-64582500-1407944564_thumb.j

i Toska

post-35107-0-93728000-1407944848_thumb.j

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na brzom odgovoru!

Mi idemo sa malim detetom pa nas interesuje da li se od hotela moze ici peske do grada ili mora kolima?

Plaza Amolofija...koliko je daleko? Da l imate mozda predlog za neki smestaj blizu nje, potreban nam je pp zbog deteta? Koliko je ulaz na plazu i koliko je daleko od hotela?

Da li su ovo prvo slike hotelske plaze?

Izvinite ako sam dosadna... i da, da li hotel naplacuje wi-fi ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel je 2km od centra, pa malo dete nece moci peske do tamo. Mi smo isli kolima i placali parking 1.9 eura . Ima dosta parkinga u centru tako da nije problem. Wifi je besplatan. Nemam sliku hotelske plaze, osim one gore gde pogled sa terase, i to je deo sa prvim suncobranima ako se moze videti.

Amolofi plaze su 17 km od hotela, stize se za 15 minuta.

Ulaz na Amolofi se ne placa, lezaljke i suncobran se ne placa uz pice. Na batisu je 1 euro po osobi, i lezaljke za pice, na Toski za nas cetvoro 5 eura i ne placaju se lezaljke.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala Vam na pomoci!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vratili se 14.septembra.DIVAN HOTEL! Soba 306 - savrsena u svakom pogledu! Ogromna, sa tri terase, jedna sa pogledom na bazen i more, druga na predivan grad i more, treca samo na more.Sve pohvale za hotel.Piscu malo opsirnije cim krene malo losije vreme, da iskoristimo i ovo malo sunca napolju jos...

Izmenjeno (DZUNDA)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

DZUNDA-Da li mozes sada da napises utiske o ovom hotelu?

Da li ste bili zadovoljni tom hotelskom plazom,da li ima neka animacija u hotelu,da li hotel ima restoran gde se moze rucati,sta se sluzi na baru kod bazena? Pisi sve sto se setis. Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, ipak smo odustali od ovog hotela,ali ko zna mozda odemo vec sledece godine :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26507
    Ukupno tema
    887847
    Ukupno poruka